Szerző Téma: Phoenix  (Megtekintve 19187 alkalommal)

Nem elérhető nork

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1583
Re:Phoenix
« Válasz #15 Dátum: 2017. November 28. - 21:16:38 »
Qrva drága a beszerzése sajnos. 7-8000ft körül van mostanában. Attól függ épp hol áll a dollár-forint.
Ám ahogy előttem írták, amikor használom, már csöppet se bánom :) Nem minden nagy márkával voltam így...

Nem elérhető nork

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1583
Re:Phoenix
« Válasz #16 Dátum: 2017. November 29. - 20:12:35 »
Ma megjött a Rustler's ridge (nagy illat!!!) és a Speakeasy.
Egy a gond, az asszony nem engedi kipróbálni, merthogy karácsonyra kaptam... Ez a némber a mesékből kelhetett életre: "hozott is ajándékot, meg nem is"...

Nem elérhető greenmen

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 195
Re:Phoenix
« Válasz #17 Dátum: 2017. December 08. - 18:20:10 »
Ma megjött a Rustler's ridge (nagy illat!!!) és a Speakeasy.
Egy a gond, az asszony nem engedi kipróbálni, merthogy karácsonyra kaptam... Ez a némber a mesékből kelhetett életre: "hozott is ajándékot, meg nem is"...
Irigykedés van! :D Nekem is útban van egy csomag már be vagyok sózva! A Speakeasy nekem nagyon bejövős illat ,a Rustlerről majd szívesen olvasnék.
egyetlen egy francia mondatot ismerek "im sorry" de ez is angolul van

Nem elérhető nork

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1583
Re:Phoenix
« Válasz #18 Dátum: 2017. December 09. - 07:01:46 »
A működése a szokásos: fasza!
Az illatát nehezen tudom leírni. Komplex. Hangsúlyos a cédrus és gyalult nyers fenyő. Mellettük valami édes, a leírás szerint zsálya és vanília, ha jól emlékszem, de nekem nem ez jön át. Akárhogy is, de nagyon jó. Kevésbé szélsőséges, mint a Sacre bleu, a Speakeasy-től viszont jóval agresszívabb támadó :-) A némbernek is tetszik, így kerek a világ :-)

Nem elérhető nork

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1583
Re:Phoenix
« Válasz #19 Dátum: 2017. December 09. - 07:03:49 »
Ja, első alkalommas sikerült túl meleg vízzel feltöltenem az edényt. Ettől a második körben már kőkemény nyers barackmag illat kísérte a borotválkozást. Később a bőrömön az eredeti illat maradt vissza.

Nem elérhető greenmen

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 195
Re:Phoenix
« Válasz #20 Dátum: 2017. December 11. - 17:09:09 »
Örömködés és dicsekvés van :)
Megérkezett a kis csomagom  :hurra: :hurra: :boldog: :boldog:

A tokyo rose szappan egyértelmű meggyes nagyon finoman édeskés inkább leheletnyien édes ,mint amikor kinyitod a meggyesbefőttes üveget nagyon bejövős!!! Bevallom azokból az összetevőkből amivel jellemezték rózsa,ámbra,szantál semmit nem érzek, de majd ha próba jön meglátjuk. Az AS pedig jobban hajaz a rózsa felé szintén nem tolakodó nagyon diszkrét kicsit később  beköszön egy nagyon kevés szantál de ez is alig észre vehető és a kettőt együtt szaglászgatva nagyon pazar!!!
A Grove pedig egy nagyon lágy ribizli áfonya keverék frissítő érzéssel szinte keresni kell az illatukat.... a tavasz ugrik be rögtön.
Izgultam hogy az illatok csalódást okoznak de azt hiszem ezek is marad feliratot kapnak.
egyetlen egy francia mondatot ismerek "im sorry" de ez is angolul van

Nem elérhető nork

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1583
Re:Phoenix
« Válasz #21 Dátum: 2017. December 11. - 18:12:22 »
Valahogy Igy érzek én is csak nem meggy, hanem egyértelműen cseresznye. A Tokyo Rose durván cseresznye illatú és igen, mint amikor kinyitom a befőttes üveget + nagyon rózsás is. A Tokióval nyilván az ottani Cseresznyevirágzás ünnepére utalnak. Na de majd a működéséről nyilatkozz! Az az igazán baba.

Nem elérhető nork

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1583
Re:Phoenix
« Válasz #22 Dátum: 2017. December 11. - 18:15:43 »
A Grove-val meg jól felcsigáztál. A fene már ezekbe...

Nem elérhető greenmen

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 195
Re:Phoenix
« Válasz #23 Dátum: 2017. December 11. - 18:49:45 »
Igazad lehet.... cseresznyét is lehet rá állítani ,talán azért meggy ugrott be mert az utóbbi időben meggybefőtteknek volt ilyen illata amiket kóstoltam....... de szerintem ezen meg nem veszünk össze! Szerintem te sem fogsz csalódni a Groveban. És ahogy mondod a fene essen beléjük. Nem is tudom mi lenne ha beszabadulnék abba a kis kereskedésbe. Tuti tele hátizsákkal jönnék ki  :fetreng:
egyetlen egy francia mondatot ismerek "im sorry" de ez is angolul van

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Phoenix
« Válasz #24 Dátum: 2017. December 11. - 22:36:41 »
Érthetetlen, hogy itt van ez a cég, olyan újításokkal mint a DOC, tök jó cuccaik vannak – a csomagolásaiktól meg lehányom a billentyűzetet, olyan ocsmányak.

Nem elérhető Narakh

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1139
Re:Phoenix
« Válasz #25 Dátum: 2017. December 11. - 23:30:52 »
a csomagolásaiktól meg lehányom a billentyűzetet, olyan ocsmányak.

A laposüveg tényleg vicces, de pl. a tégelyeik szerintem tök menőek.
"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Nem elérhető GPF

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 400
Re:Phoenix
« Válasz #26 Dátum: 2017. December 12. - 08:11:50 »
Érthetetlen, hogy itt van ez a cég, olyan újításokkal mint a DOC, tök jó cuccaik vannak – a csomagolásaiktól meg lehányom a billentyűzetet, olyan ocsmányak.
Mi az a DOC? És miért újítás?

Nem elérhető GPF

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 400
Re:Phoenix
« Válasz #27 Dátum: 2017. December 12. - 08:13:17 »
Ja, megvan, bocsi. Csak azt hittem kozmetikum.

Nem elérhető greenmen

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 195
Re:Phoenix
« Válasz #28 Dátum: 2017. December 12. - 17:10:17 »
Vicces ..... mert nekem semmi bajom velük. Nekem tetszenek, egyedi mindegyik nem követnek semmi jelenkori "menő" dizájnt .
egyetlen egy francia mondatot ismerek "im sorry" de ez is angolul van

Nem elérhető greenmen

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 195
Re:Phoenix
« Válasz #29 Dátum: 2017. December 16. - 12:08:41 »
Valahogy Igy érzek én is csak nem meggy, hanem egyértelműen cseresznye. A Tokyo Rose durván cseresznye illatú és igen, mint amikor kinyitom a befőttes üveget + nagyon rózsás is. A Tokióval nyilván az ottani Cseresznyevirágzás ünnepére utalnak. Na de majd a működéséről nyilatkozz! Az az igazán baba.
Hát a működése nagyon durva.... lenyűgöztek megint  :hurra: Nagyon csípem már magát a habot hogy mennyire krémesek tudnak lenni (minden terméküknél),Az illata a habkészítés után lecsillapodik ekkor már előjön nekem a rózsás oldala is és egy nagyon kellemes illatot produkál, borotválkozás közben pedig az hogy lehúzom a kést és rögtön "száraz" a bőröm olyan értelemben hogy biztos újakkal lehet feszíteni az arcbőrt :) nem csúszkál nem kell törölgetni nagyon kényelmes. Ahogy már említve volt a kés csak suhan rajta, a végeredmény pedig káprázatos olyan baba popsis lesz a bőr hogy nem igen lehet ezt már ragozni.
Az AS elsőre így arcon hozza a domináns cseresznyés illatot de ez gyorsan elmúlik és egy cseresznyés szantálos rózsás kombináció jön ami nekem nagyon bejövős
egyetlen egy francia mondatot ismerek "im sorry" de ez is angolul van

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici