Szerző Téma: Phoenix  (Megtekintve 19186 alkalommal)

Nem elérhető Joey

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 55
Re:Phoenix
« Válasz #30 Dátum: 2017. December 16. - 16:05:11 »
Örömködés és dicsekvés van :)
Megérkezett a kis csomagom  :hurra: :hurra: :boldog: :boldog:

A tokyo rose szappan egyértelmű meggyes nagyon finoman édeskés inkább leheletnyien édes ,mint amikor kinyitod a meggyesbefőttes üveget nagyon bejövős!!! Bevallom azokból az összetevőkből amivel jellemezték rózsa,ámbra,szantál semmit nem érzek, de majd ha próba jön meglátjuk. Az AS pedig jobban hajaz a rózsa felé szintén nem tolakodó nagyon diszkrét kicsit később  beköszön egy nagyon kevés szantál de ez is alig észre vehető és a kettőt együtt szaglászgatva nagyon pazar!!!
A Grove pedig egy nagyon lágy ribizli áfonya keverék frissítő érzéssel szinte keresni kell az illatukat.... a tavasz ugrik be rögtön.
Izgultam hogy az illatok csalódást okoznak de azt hiszem ezek is marad feliratot kapnak.

Szia!

Honnan rendelted a kis csomagod?

Nem elérhető Qttyyy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Phoenix
« Válasz #31 Dátum: 2017. December 17. - 13:31:41 »
Ez engem is érdekelne, mert a Főnixék honlapján hiába keresem a Tokió Rózsáját, viszont azt megtaláltam, hogy AS-t nem küldenek külföldre...
"Nem is normális az, ha valaki egy kicsit nem bolond!" VP

Nem elérhető nork

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1583
Re:Phoenix
« Válasz #32 Dátum: 2017. December 17. - 14:34:13 »
Crown king márkanév alatt keresd! A posta 1 szappanra ugyanannyi mint 2-re. Jó sok, duplázza az árat. Kiszámolja az oldal ha beírod az országot.

Nem elérhető nork

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1583
Re:Phoenix
« Válasz #33 Dátum: 2017. December 17. - 14:35:48 »
A korábban linkelt görög oldalról sem olcsóbb és ott választék sincs sajnos.

Nem elérhető nork

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1583
Re:Phoenix
« Válasz #34 Dátum: 2017. December 17. - 14:40:46 »
Érdemes nézni a dollár árfolyamot. Tavasszal több mint 8000 volt egy doboz, pár hete "csak" 7000. Ezer Ft már számít valamit.

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Phoenix
« Válasz #35 Dátum: 2017. December 17. - 15:34:08 »
és megfogják a magyar hatóságok a csomagot? kell rá pluszt fizetni? ha jól látom a szállítással együtt már átesik az összeghatáron...

Nem elérhető Narakh

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1139
Re:Phoenix
« Válasz #36 Dátum: 2017. December 17. - 15:57:00 »
ha jól látom a szállítással együtt már átesik az összeghatáron...

Szerintem ez csak onnantól játszik, ha már a termék(ek) ára miatt vámolni kell, mert a szállítási költség amúgy nem szerepel a küldeményeken.
"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Nem elérhető nork

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1583
Re:Phoenix
« Válasz #37 Dátum: 2017. December 17. - 16:45:41 »
Egyszer akadt fenn onnan csomagom, a pamacs. Még jó, hogy bevezető áron tudtam megvenni anno. Persze az áfa megfizetésével + kezelési költség már meg is ugrott az ár.
Szappant rendeltem/tünk onnan már többször, kb 6 alkalom. Még simán átjött minden. Volt majd ötvenezres csomag is. Nem nehéz beleszaladni ilyen szállítási költségek mellett. Lineárisan nő a szállítási költség a szappanok darabszámával. Közös rendelésnek így nincs is értelme, kivéve ha csak egyet akarsz.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Phoenix
« Válasz #38 Dátum: 2017. December 17. - 17:28:07 »
Nekem egyszer jött egy levél, hogy jelenjek meg a csomagomat előttem szeretnék kinyitni, mert magas összegű vámcsalást feltételeznek, hozhatok ügyvédet is a vámraktárba magammal.

Felhívtam a hadnagyasszonyt, s mivel ez tavaly karàcsony előtt történt, egy díszdobozos EJ jött sógornak kariajándék, mondtam neki, egy olcsó nem egész hatezer forintos borotva lakik benne. Egy napom drágább mint a csomag, ezzel lemondok rola, adja karácsonyra a férjének.
Boldog újévet és áldott karácsonyt kívánva elbúcsúztam.

Még aznap egy navos autol kihozta a bontatlan csomagot és nem is kívánták felbontani lakáson sem.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Phoenix
« Válasz #39 Dátum: 2017. December 17. - 17:50:17 »
Ez mekkora sztori! :D

Nem elérhető greenmen

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 195
Re:Phoenix
« Válasz #40 Dátum: 2017. December 17. - 18:38:45 »
Egy kis segítség :)
https://phoenixartisanaccoutrements.com/products/official-big-shave-west-3-aftershave-shave-soap-bundle-deal-tokyo-rose
ha az oldal keresőjébe beütöd a nevet adja rögtön a kombó lehetőséget szappan és az AS-t is.Simán megjött az AS ez már a 3. AS-em gond nélkül tőlük.A fenti kép egy csomagban érkezett. Igen a görög oldalon most igen csak megcsappant a választék, nem tudom miért. Tőlük is rendeltem már de nem volt vészes a posta ha jól emlékszem 10€ fizettem
egyetlen egy francia mondatot ismerek "im sorry" de ez is angolul van

Nem elérhető nork

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1583
Re:Phoenix
« Válasz #41 Dátum: 2017. December 17. - 19:45:28 »
Görögnél is ugyanannyira jön ki (most) és sok az out of stock. Nem vitázni akarok, mert próbáltam volna én is a múltkor. Bár még így is valószínű, hogy rendelek onnan, mert van ott valmi, amiből nyugaton már kifogytak :-)

Nem elérhető greenmen

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 195
Re:Phoenix
« Válasz #42 Dátum: 2017. December 17. - 20:11:36 »
Nem vitának írtam én sem ,most csak 6 termék van ami vásárolható (szappan) kivették a out of stockos termékeket. Most néztem nekem ezt dobta 1 szappanra

Subtotal:
€18.90
Shipping:
€8.00
Included taxes:
€3.66
Total:
€26.90
A tisztán látás végett jó ha mindenki megosztja a tapasztalatait, nehogy később meglepetések legyenek.
egyetlen egy francia mondatot ismerek "im sorry" de ez is angolul van

Nem elérhető nork

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1583
Re:Phoenix
« Válasz #43 Dátum: 2017. December 17. - 21:12:50 »
Igen, de mindez Euro, amott meg dollár. A te összeállításod kb 8500Ft. Nem olcsóbb sajnos. Ha valaki tud olcsóbb helyet, az ne tartsa magába!

Nem elérhető nork

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1583
Re:Phoenix
« Válasz #44 Dátum: 2017. December 17. - 21:27:52 »
Pontosítok, mert rendelte vmi mást. 8865Ft lenne a te összeállításod, az én bankomnál legalábbis. Eléggé szoptana péjpelék is, hogy a penész egye le a kabátjukat.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici