Szerző Téma: Órák  (Megtekintve 90952 alkalommal)

Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
Re:Órák
« Válasz #480 Dátum: 2018. December 21. - 12:41:34 »
Kisétálsz valamelyik piacra, annyi “vintidzs” van mint szemét. Miután az eladó nem tudja bizonyítani, hogy mechanikusan hibátlan, te pedig nem tudod ellenőrizni, jó áron lehet beszerezni, közepes rizikóval.

Üdv

Á
Az eddigiekbol pont nem latszik, de valogatos vagyok. :)
"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
Re:Órák
« Válasz #481 Dátum: 2018. December 21. - 12:44:55 »
Ennél a jégeralsónál amúgy bénább a tipográfia több helyen is, mint a kópiánál. A másolatot venném :D
Ja, es az, hogy a datumoknal pont a 9-es az elso megforditott szam, klasszikus lottosorsolast idez elso ranezesre. :)
"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Nem elérhető romsitsa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1027
Re:Órák
« Válasz #482 Dátum: 2018. December 21. - 13:08:41 »
Nem rossz a tipo, maximum szokatlan. A reserve balra zárt, igazodva a skálához a 31 és 1 közé semmi sem kell szóközön kívül, nincs 32 vagy 0 nap.

Üdv

Á

Nem elérhető romsitsa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1027
Re:Órák
« Válasz #483 Dátum: 2018. December 21. - 13:09:38 »
Kisétálsz valamelyik piacra, annyi “vintidzs” van mint szemét. Miután az eladó nem tudja bizonyítani, hogy mechanikusan hibátlan, te pedig nem tudod ellenőrizni, jó áron lehet beszerezni, közepes rizikóval.

Üdv

Á
Az eddigiekbol pont nem latszik, de valogatos vagyok. :)

Azért írtam, csodák vannak kint, csak garancia nincs.

Üdv

Á

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Órák
« Válasz #484 Dátum: 2018. December 21. - 13:36:52 »
Ennél a jégeralsónál amúgy bénább a tipográfia több helyen is, mint a kópiánál. A másolatot venném :D
Ja, es az, hogy a datumoknal pont a 9-es az elso megforditott szam, klasszikus lottosorsolast idez elso ranezesre. :)

"Lófaszt, kilences!"   :fetreng:

Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
Re:Órák
« Válasz #485 Dátum: 2018. December 21. - 19:38:20 »
Nem rossz a tipo, maximum szokatlan. A reserve balra zárt, igazodva a skálához a 31 és 1 közé semmi sem kell szóközön kívül, nincs 32 vagy 0 nap.

Üdv

Á
Az egesz szamlap jo kozelitessel a kozepvonalra tukros, furcsa a balra igazitott szoveg. A 31 es az 1 koze nem pont kene, hanem egy picit hatarozottabb szokoz a jo olvashatosag kedveert. Nyilvan nem egyszeru, mert egy egysegre kell lenniuk egymastol. Igy a Rideren konkretan 311-nek tunik, a JLC-n picit jobb, de ott is furcsa.
"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Nem elérhető romsitsa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1027
Re:Órák
« Válasz #486 Dátum: 2018. December 21. - 21:11:00 »
Ha alaposan megnézed stimmel a szóköz, ha határozottabb lenne, akkor eltérne a többitől, ami harmonikusabb, de nem szabályos. A Rider simán rossz, oldalra és felfelé is el van csúszva nehány szám (ez komolyan 300 usd?).
A balra zárás nekem logikus, onnan indul indul-oda érkezik a mutató.

Üdv

Á


Nem elérhető gregg

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4042
  • Értelmes hozzászólások: 8
Re:Órák
« Válasz #487 Dátum: 2018. December 21. - 21:33:06 »
Ennél a jégeralsónál amúgy bénább a tipográfia több helyen is, mint a kópiánál. A másolatot venném :D
Jaja, azt a reserve de marche dolgot valoszinuleg lehetetlen jol ratenni, ezert maradhatott le a kopirol, mig a datumoknal az, hogy res legyen a 31 es az 1 kozott, az kifogott mind a ket designeren.

Szerintem nem olyan bonyolult: a  "reserve de marche" feliratot a számsorhoz képest középre helyezném, és néhány "pixellel" lejjebb. Szinte minden esetben a balra zárás híve vagyok, de itt egyszerűen nem működik, hibának tűnik. Nekem.

A 31-1 kérdés: jó, logikus, de egy szünet belefért volna szerintem.

Nem biztos, hogy sokkal jobb lett, de én így terveztem volna valahogy (a 31-1 kérdés mindenképpen sántít.):



"Minden ember akkora, amekkora dolgok feldühítik." - Sir Winston Churchill

Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
Re:Órák
« Válasz #488 Dátum: 2018. December 22. - 09:27:17 »
Nem biztos, hogy sokkal jobb lett, de én így terveztem volna valahogy (a 31-1 kérdés mindenképpen sántít.):
De jobb lett, kb ennyi hianyzik mindkettobol.
"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
Re:Órák
« Válasz #489 Dátum: 2018. December 22. - 09:30:14 »
(ez komolyan 300 usd?).
"Csak" 140 usd, mindenhol annyiert adjak. Ugy 300, ahogy mostanaban egy 60.000 forintos inget ugy araznak le fekete pentekre, hogy foleirjak athuzva, hogy 170.000, es az akcios ara marad 60.
"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
Re:Órák
« Válasz #490 Dátum: 2018. December 22. - 09:34:06 »
Nem biztos, hogy sokkal jobb lett, de én így terveztem volna valahogy (a 31-1 kérdés mindenképpen sántít.):
De jobb lett, kb ennyi hianyzik mindkettobol.
Ja, es vagy megforditanam a naptaron 9-23-ig az osszes szamot, vagy csak a 9-est es a 23-ast. Ertem en, hogy mi van odairva, de ranezek es akkor is 1 3 5 7 6 szamsort latok.
"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Nem elérhető gregg

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4042
  • Értelmes hozzászólások: 8
Re:Órák
« Válasz #491 Dátum: 2018. December 22. - 10:11:55 »
Jogos. Ez a forgatott számsor nekem is nagyon idétlen. Vagy a hagyományos módon írtam volna, ahogy az óriáskeréken a székek, vagy ha "dizájnolok", akkor következetesen mutasson mindegyik kifelé sugárirányban. 1-31-ig. Szerintem. Egyre többet nézem, egyre kevésbé stimmel. Itt a hagyományos módszer jobb lett volna.  :fejtor:


"Minden ember akkora, amekkora dolgok feldühítik." - Sir Winston Churchill

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Órák
« Válasz #492 Dátum: 2018. December 22. - 10:39:56 »
Nem biztos, hogy sokkal jobb lett, de én így terveztem volna valahogy (a 31-1 kérdés mindenképpen sántít.):

Tökjó lett. Már csak a betűközöket kell addig növelni, hogy végigérjenek 0-tól 40-ig (vagy a majdnem negyedkörön).

Nem elérhető gregg

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4042
  • Értelmes hozzászólások: 8
Re:Órák
« Válasz #493 Dátum: 2018. December 22. - 10:46:22 »
Köszi! Az nekem is eszembe jutott, de tudtommal csak minimális mértékben növelhetjük torzulás nélkül a térköz távolságát a fontoknál. Ennek mértékét pedig nem ismerem, így nem nyúltam hozzá. Te ezt biztosan jobban tudod. Esetleg egy picit a térközt, és egy picit jobban a két távot a három szó között. Ja, úgy tutin jó lenne.


"Minden ember akkora, amekkora dolgok feldühítik." - Sir Winston Churchill

Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
Re:Órák
« Válasz #494 Dátum: 2018. December 22. - 14:09:21 »
Annyit nezegettem ezt az orat, hogy a facse a kovetkezo hirdetest dobta magatol. Ez mar 100ndodo alatt van, es pont ezeknek a tipografiai bakiknak ugyan nekimentek, itt mas a baj.
"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici