Szerző Téma: Órák  (Megtekintve 28252 alkalommal)

Nem elérhető gregg

• Törzstag
  • Értelmes hozzászólások: 8
Re:Órák
« Válasz #570 Dátum: 2019. Március 20. - 21:14:36 »
Köszi, Bubu! :sör:

"Minden ember akkora, amekkora dolgok feldühítik." - Sir Winston Churchill

Nem elérhető gregg

• Törzstag
  • Értelmes hozzászólások: 8
« Válasz #571 Dátum: 2019. Március 20. - 21:16:21 »
Erről meg is feledkeztem. Őt választottam, és boldogan viselem.

Jó cucc. Like!
:)

(6922 vagy 660?)

Köszi szépen! :) Azt gondolom, hogy 6922. Annyi idős kb., mint én ('71-es vagyok), '70 körül készült.

"Minden ember akkora, amekkora dolgok feldühítik." - Sir Winston Churchill

Nem elérhető Lord Ickenham

• Törzstag
« Válasz #572 Dátum: 2019. Október 10. - 22:09:51 »
Múltkor kezembe került itthon egy régi digitális casio óra. https://watchlex.com/casio/ae-9w-module-188/6802
A bátyámé volt anno. Kicsit megtisztogattam kívül belül, elemet tettem bele, szíjat rá, és működik.
Valahogy elkapott a retro érzés, vettem 2700 Forintért az ebayen egy 1980-as Casio-t (lcd) , egy gombja van, igazi "butaóra". De én szeretem az egyszerű konstrukciókat.
Ha van valakinek a pince mélyén nem használt, régebbi lcd órája, ami nem kell neki, akkor jelentkezzen, elboltoljuk.

Nem elérhető astra501

• Törzstag
« Válasz #573 Dátum: 2019. Október 16. - 11:05:40 »
Hátha valakit érdekel...

A "Legendás katonai órák" c. sorozat megmaradt példányait féláron, 2.000 Ft-ért meg lehet vásárolni a Kossuth Kiadó könyvesboltjában a Batthyány tér mellett. Nem tudom melyik számokból van még nekik, mert egyik barátom intézte a bizniszt, de az a kettő ami nekem kellett szerencsére volt még.

Először a 9-es RAF órát vettem meg, aztán a 7-es ausztrál haditengerészeti búvárt is. Nem egy svájci minőség, szét is kellett szednem őket, mert az egyiknél szöszös volt a számlap, a másiknál ujjlenyomatos belülről az üveg. A "gyári" szíjak is gagyik, de azt a legkönnyebb lecserélni. Nekem ezekkel a bézs vászon szíjakkal tetszenek a legjobban, de fekete vagy zöld NATO-val is jók sztem. A RAF teljesen azonosan jár a Casio Edifice órámmal, az ausztrál 1-2 mp-et késik naponta. Kb. 1 hónapja vannak meg, nekem bejöttek, szeretem őket. Ennyi pénzt simán megérnek...

Itt van róluk egy magyar bemutató: https://hzoltan.com/legendas-katonai-orak-az-orak/ ... de a neten rengeteg írás, fotó, videó található az eredeti forgalmazó Eaglemoss címszó segítségével.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

iddaa net geciktirici