Szerző Téma: korbepasszolos doboz  (Megtekintve 8801 alkalommal)

Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
korbepasszolos doboz
« Dátum: 2017. Augusztus 18. - 11:05:40 »
A reddit wetshaving subjaban eloallt valaki a napokban egy tok jo otlettel, kivancsi vagyok, hogy lenne -e itt ilyesmire erdeklodes.


Aszongya a srac, hogy ha talal kb. 10 erdeklodot regi userek kozul (mittomen mennyi reddit karma ponttal lehet beszallni, az itt kb a hozzaszolasok szamaval hasonlithato ossze, nomeg persze continental USA lakhellyel), akkor mindenkitol begyujt valami erdekes borotvalkozos cuccot, olyasmit, ami nincs mindenkinek, HW vagy SW, osszerakja egy dobozba, ami korbejar, mindenkinel eltolt egy hetet. Mindenki mindent kiprobal, fotokat keszit es velemenyeket ir. A vegen szinten nala kotnek ki a cuccok, es visszapostazza oket.

Lattok ebben fantaziat? En szivesen beszallnek egy ilyenbe.


Megprobalom osszerakni az alapveteseket:

Limitaljuk 10 korulire a resztvevok szamat. Ha egy het mulva meg se kozelitjuk, akkor lefujom.


  • Mindenki beszall valamivel, legyen az szoftver vagy hardver, ha jatszani akarsz, dobj be valami erdekeset. Tenyleg erdekeset, ne tul hetkoznapit. Ha szoftverrel szallsz be, azt hasznalni fogjuk, ne kuldj olyat, ami baj, ha elfogy vagy legalabbis megfogyatkozik.
  • A borotvaforum aktiv resztvevoi szallhatnak csak be. Azt nyilvan el akarjuk kerulni, hogy valaki beszalljon es megtartson mindent. Ha szeretnel jatszani es uj vagy, gyere a forumra es legy aktivabb. Ha a jatek bevalik, lesz meg ilyen kor, es addigra osszejon eleg hozzaszolasod. Legyen a limit elso korben 100 hozzaszolas. (Ha nagyon lehurrogtok, ezen valtoztathatunk.)
  • Tisztits es fertotlenits mindent. A borotva legyen tiszta, a pamacs legyen kimosva samponnal vagy valamivel. Beszallaskor is, tovabbkuldeskor is.
  • Ahhoz, hogy mindenre jusson ido, kiprobalni es beszamolni a dolgokrol, a doboz hetente mozogjon tovabb. Ertheto, ha ez nem jon ossze minden esetben pontosan, akkor szolj, hogy tudjuk, hogy mi van es kovetni tudjuk a cuccokat.
  • Ha elrontod veszel egy ujat. Ha nem szeretned ezt vallalni, ne szallj be. Masfelol ne tegyel be semmi potolhatatlant, szemelyes emleket, vagy barmit, aminek a hasznalati erteken felul olyan szentimentalis erteke van, hogy tragedia lenne elvesziteni.
  • Hasznald a cuccokat amiket kapsz, fotozz, es irj a MAI BOROTVALKOZASOM topikba, esetleg a facebookos csoportokba is, hatha jonnek onnan is ide jatekos kedvuek. De foleg azert, hogy bemutasd az erdekesebb holmikat a tobbieknek is. Nem kell baromi hosszu iromanynak lennie, de tok erdekes, ha minden jatekos talal valamit a dobozban amit nagyon megszeret, es megosztja a tobbiekkel az elmenyt.
  • Kommunikalj. Szolj, ha problemak adodnak a szallitassal, ha valami serulten erkezik. Mielott elinditanam korbe a csomagot, kepekkel dokumentalom majd az allapotokat. Ha valami megserul, vagy eleve serulten kaptad, es ugy kuldod tovabb, hogy nem szolsz rola, csak a sorban kovetkezo, tied lesz a felelosseg.
  • Ugyelj a gondos csomagolasra! Minden legyen biztonsagosan elcsomagolva, hogy sertetlenul erkezzen. Ha nem igy teszel es serul barmi, tied a felelosseg.


Elegge orulnek, ha ez mukodne, sot, ha akar tobb kort is csinalnank kesobb. Aki beszall, vallalja a kovetkezo jatekos fele a postakoltseget, vagy a szemelyes atadast. Ha ebben barki tud segiteni, az megjobb. (Az is tok jo volt, amikor sokan beneztetek hozzam a kozosen rendelt cuccokat elvinni.)
"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Nem elérhető Narakh

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1139
Re:korbepasszolos doboz
« Válasz #1 Dátum: 2017. Augusztus 18. - 11:13:56 »
Érdekes kezdeményezés, én benne volnék.
"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
Re:korbepasszolos doboz
« Válasz #2 Dátum: 2017. Augusztus 18. - 11:23:56 »
OK, szerintem ugy menjunk tovabb, hogy irjuk is, hogy mivel szallnank be. Aztan en leforditom es adaptalom a minap olvasott szabalyokat, siman atvehetoek, es frissitem vele az indulo posztot.


1. szekelya - sajat keszitesu 24 mm-es silvertip szintetikus barber style pamacs.
2. Narakh -
"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
Re:korbepasszolos doboz
« Válasz #3 Dátum: 2017. Augusztus 18. - 13:37:21 »
Az eredeti posztban vazoltam a jatexabalyokat.
"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:korbepasszolos doboz
« Válasz #4 Dátum: 2017. Augusztus 18. - 14:43:35 »
Ötlet tetszik, jelenleg nem érzem azt, hogy nekem be kellene szállni a lánc-lánc cérnába, de mivel pont érkezik egy uj alpa hozzám, ha gondoljátok beledobok a dobozotokba egy Alpa378-t.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető pazzo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 410
Re:korbepasszolos doboz
« Válasz #5 Dátum: 2017. Augusztus 18. - 16:53:49 »
Bocsánat! Elragadott a lendület. :D
Törölve
Modern barlangrajzoló, és webcsavargó

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:korbepasszolos doboz
« Válasz #6 Dátum: 2017. Augusztus 18. - 18:30:54 »
Annyit azért hozzátennék, bár a szabályokat természetesen te hozod, de pont azokat zárod így ki, aki még keresi a megfelelőt.

Szerintem a dobozban lehessen benne alap cucc is.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető GPF

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 400
Re:korbepasszolos doboz
« Válasz #7 Dátum: 2017. Augusztus 18. - 19:37:25 »
Szerintem nem sok értelme van egy 3-400Ft-os alapcuccnak a dobozban. Aki ennyit nem reszkíroz meg a hobbijáért, annak nem is igazi hobbi.

Más eset, ha ugyan olcsó a termék, de nálunk pl. nem beszerezhető. Az Alpa ilyen, a Barbon nem.

Annyit azért hozzátennék, bár a szabályokat természetesen te hozod, de pont azokat zárod így ki, aki még keresi a megfelelőt.

Szerintem a dobozban lehessen benne alap cucc is.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:korbepasszolos doboz
« Válasz #8 Dátum: 2017. Augusztus 18. - 22:38:13 »
De,aki most kezd, annak minden eszköz és termék uj, mégha 100 hozzászólása us megvan
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető JadenDave

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 168
Re:korbepasszolos doboz
« Válasz #9 Dátum: 2017. Augusztus 18. - 22:55:44 »
Azonban Szekelya kollégának más elképzelései vannak, akkor indíts te is egy ilyet, amiben mindennapi eszközök vannak, és probléma megoldva.  :sör:

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:korbepasszolos doboz
« Válasz #10 Dátum: 2017. Augusztus 18. - 23:11:56 »
Azonban Szekelya kollégának más elképzelései vannak, akkor indíts te is egy ilyet, amiben mindennapi eszközök vannak, és probléma megoldva.  :sör:

Mint írtam, ő hozza a szabályokat.

Én csak ötletelek ...
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Karak03

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 759
Re:korbepasszolos doboz
« Válasz #11 Dátum: 2017. Augusztus 20. - 11:17:58 »
Tetszik az ötlet, este megnézem mivel tudnám támogatni.



" Bárhova mész a bicskádat és a f.....at mindig vidd magaddal
-mert sose tudod mivel kínálnak! "

Nem elérhető Karak03

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 759
Re:korbepasszolos doboz
« Válasz #12 Dátum: 2017. Augusztus 21. - 17:16:22 »
Ezekre gondoltam:

Rotbart OC(  2vh korabeli ezüstözött  ) +a bögre
" Bárhova mész a bicskádat és a f.....at mindig vidd magaddal
-mert sose tudod mivel kínálnak! "

Nem elérhető Bowapex

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2055
    • Mood for Dance zenekar
Re:korbepasszolos doboz
« Válasz #13 Dátum: 2017. Augusztus 21. - 17:28:10 »
Ezekre gondoltam:

Rotbart OC(  2vh korabeli ezüstözött  ) +a bögre
A bögrét foglalom :)
Soha ne vitatkozz hülyékkel, mert lehúznak a szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici