Szerző Téma: Női borotválkozás – csajok, ide!  (Megtekintve 105040 alkalommal)

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Ha lenne rá igény...
« Válasz #15 Dátum: 2009. November 29. - 11:27:20 »
Szia Kalimpa! Éljen az első csaj-tag!  :D

Nem elérhető borotvás lány férje

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:Ha lenne rá igény...
« Válasz #16 Dátum: 2009. December 31. - 16:29:34 »
Sziasztok!
Valójában én a feleségem nevében(helyett) írok,akin alkatából kifolyólag jócskán van mit borotválni.Sokáig,évekig gyantáztatott,mert hitt benne,hogy attól ritkul,de nem így történt. Egyszer aztán elege lett a kínzásból és elkezdte használni a borotvát.Nagyon megkedvelte,mivel nincs másra utalva,amikor ráér a kozmetikus,hanem magának,amikor akarja. Használ hagyományos,pengés borotvát,ezt akkor amikor már hosszabb a szőr,illetve a gyakoribb borotválkozáshoz Gillette eldobhatót és férfiak számára gyártottat.A nőit nem kedveli a vastag szára miatt,szerinte jobb fogni a vékogyab szárút.

Nem elérhető Toportyan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1870
Re:Ha lenne rá igény...
« Válasz #17 Dátum: 2010. December 11. - 18:23:57 »
Sziasztok!

Figyelmeztetett a gép, hogy ebben a topicban már legalább 120 napja nem írtak.

Úgy látszik nem jött be az éltárs uraknak a téma.

Vagy éltárs hölgyeknek.

Persze ahhoz, hogy hölgyek is eszmét cseréljenek erről a borotválkozás témáról, nem hinném, hogy urakkal tennék.

Meg náluk talán egy kicsit más mert nem az arcocskájukat beretválják hanem más porcikáikat.

És lehet innentől ez nekik egy intim topic.
"...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű."
Hrabal - Őfelsége pincére voltam

Nem elérhető sonkatekercs

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 83
Re:Ha lenne rá igény...
« Válasz #18 Dátum: 2011. Január 24. - 11:12:31 »

Nem elérhető Gesa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 703
  • Proraso über alles!
"Csak verem, verem, verem, majd beleszakadok, nem bántok én senkit, csak verem a habot...."

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Ha lenne rá igény...
« Válasz #20 Dátum: 2011. Január 31. - 10:45:39 »
Kissé nagyon bulvárosan kezelik a témát ezek a cikkek...  :borosta:

De sebaj, a P&P igazságot szolgáltat!   :crazy:

Marilyn védelmében

Nem elérhető Toportyan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1870
Re:Ha lenne rá igény...
« Válasz #21 Dátum: 2011. Augusztus 29. - 15:12:10 »
Felfrissítendő ezt a topicot:

women shaving face

http://www.youtube.com/watch?v=lPUdyUQOQAY
"...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű."
Hrabal - Őfelsége pincére voltam

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Ha lenne rá igény...
« Válasz #22 Dátum: 2011. Szeptember 09. - 16:46:53 »
Természetesen ez is japán: http://youtu.be/GyzupKmBIFs

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Ha lenne rá igény...
« Válasz #23 Dátum: 2012. Február 07. - 16:20:48 »
"Ezúttal Villány kisasszony már teljes jelmeztelenségben, azaz meztelenségben mutatkozott be. Nyakig mezítláb és bokáig dekolletált volt. Ezúttal föltárta testének legintimebb bájait és elárulta még azt is, hogy nem veti meg - a borbélyt. És mégis e nuditás exponálása nem hatott visszatetszőleg. Mert táncában, mozdulataiban, levetkőzésében, még a meztelenségének fitogtatásában is volt bizonyos artisztikus vonás."

http://www.origo.hu/tudomany/20120207-meztelenseg-kultusza-a-szazadfordulon-adoree-via-villany-meztelen-tancosno-pesten.html


Nem elérhető Lord Ickenham

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 806
Re:Ha lenne rá igény...
« Válasz #24 Dátum: 2013. Április 13. - 19:55:12 »
Én arra lennék kíváncsi, hogy a mai világunkban létezik-e olyan hölgy aki csak DE-t használ?

Ez elég bevállalós:
http://www.youtube.com/watch?v=aD-MGS90tRs

Nem elérhető Cickafarq

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 12
Re:Ha lenne rá igény...
« Válasz #25 Dátum: 2014. Május 12. - 10:45:52 »
Örömmel látom, hogy megjelentek az Edwin Jagger-nél DE borotvák is - jelen topikhoz kapcsolódóan természetesen - for women.
Íme: http://www.theenglishshavingcompany.com/product/DELRO14bl/Edwin%20Jagger%20Pearl%20Effect%20%28Rose%29%20DE%20Razor/ Négyféle színű nyéllel kapható és végre, üdvözölvén eme újítást, felválthatja a Gillette Mach3 pengével rendelkező, már évekkel ezelőtt a palettán lévő EJ termékeket (ezekre gondolok: http://www.theenglishshavingcompany.com/product/LADM3/Luxury-Lady%27s-Gillette%C2%AE-Mach3%C2%AE-Razor/). Pedig annak idején a Gillette annyira szép, mutatós, cuki, praktikus, minőségi - és még jó néhány jelzővel illethetném - DE borotvákat gyártott hölgyek részére, a Lady Gillette-ek között a mai napig lehet találni szemet gyönyörködtető darabokat, így csodálkozom, hogy EJ csak most jött ki ezzel a termékcsaláddal. Úgy vélem, a hölgyek elhanyagoltak és a borotválkozás piacán nem veszik kellőképpen komolyan őket, csak gagyi műanyag termékek, rózsaszín, csilli-.villi, semmit nem érő borotvák kaphatóak az illatszerboltok polcain, de még a nívósabb helyeken is. Egyszóval: welcome! az Edwin Jagger hölgyek számára kialakított, új, DE borotvakollekciójának!
"Engem valahogy nem vonz. Nincs szexepilje. Egy csepp kacérság sincs a pillantásában. Szőke haj, szép bőr, mogyoróbarna szem, egész jó alak, kellemes mosoly, de hiányzik belőle az a valami, amitől egy férfi utánanéz az utcán a nőnek." Agatha Christie

Nem elérhető Betyarka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2001
Re:Ha lenne rá igény...
« Válasz #26 Dátum: 2014. Május 12. - 10:55:58 »
Már írni akartam, hogy biztos hölgyeknek van ez kitalálva? De megtaláltam menet közben az infót.  ;D
Csak a puffin ad erőt...

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Ha lenne rá igény...
« Válasz #27 Dátum: 2014. Május 12. - 10:58:58 »
 Sajnos a hölgyek körében is inkább terjednek az eldobható valamik, jobb esetben cserélhető fejes borotva kerül a kézbe, polcra. Most már vannak szép termékek, és ez Edwin Jagger minőségben, és ez jó. De hogy tudják meg a szebbik nem képviselői, hogy ezek léteznek? Uraim, szerintem itt lépünk mi a képbe. Ne csak magunkat, hanem párjainkat is lepjük meg egy-egy szép borotvával ;) Ha nem jön be valamiért (bár saját tapasztalatom nem ezt igazolja), akkor irány az Elad topic, járjon csak körbe (az eszköz is, a híre is)!
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető Qttyyy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Ha lenne rá igény...
« Válasz #28 Dátum: 2014. Május 12. - 11:06:05 »
Üdv Cickafarq a fórumon!
Bizony, igazad van a hölgyek számára készített borotvákat illetően.  :hat:
És nem csak a Gillette volt az egyetlen, aki külön a hölgyek számára készített - a specifikus felhasználásra való - borotvákat, hanem még számos gyártó (Laurel, Nymph, stb.).
Egyébként én arról veszem észre, hogy a csilivili női borotvák egy kalap szamócát sem érnek, hogy a lánykám is inkább gyantáztat itt-ott...
"Nem is normális az, ha valaki egy kicsit nem bolond!" VP

Nem elérhető Cickafarq

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 12
Re:Ha lenne rá igény...
« Válasz #29 Dátum: 2014. Május 12. - 11:15:31 »
Köszönöm az üdvözlést :) Nos, azért azt tegyük hozzá, hogy a DE borotvák piacának célcsoportja nem feltétlen a hölgyek köre. Hiszen százalékos arányban férfiak sem használják sokan a biztonsági készülékeket. Ti ebben tájékozottabbak vagytok, hogy milyen arányban DE/mach3/mach4/elektromos/etc. borotvák a preferáltak a férfiak körében. Én a párom révén sok borotvát látok otthon, így egy picit tán jobban képben vagyok, mint azok a nőtársaim, akik partnereiknél is csupán cserélhető fejes vagy eldobható borotvát látnak a fürdőszoba polcon. A csodaszép, régi, kiváltképp DE borotváknak nagy kedvelője lettem.
"Engem valahogy nem vonz. Nincs szexepilje. Egy csepp kacérság sincs a pillantásában. Szőke haj, szép bőr, mogyoróbarna szem, egész jó alak, kellemes mosoly, de hiányzik belőle az a valami, amitől egy férfi utánanéz az utcán a nőnek." Agatha Christie

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici