Szerző Téma: Női borotválkozás – csajok, ide!  (Megtekintve 105039 alkalommal)

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Ha lenne rá igény...
« Válasz #30 Dátum: 2014. Május 12. - 12:10:15 »
Szia Cickafarq, örvendünk!  :hat:

Nézem, hogy nincs itt a link az idevágó PésP-cikkről, hát legyen:

http://pamacsespenge.blog.hu/2011/04/15/csajok_es_pengek

Nem elérhető Cickafarq

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 12
Re:Ha lenne rá igény...
« Válasz #31 Dátum: 2014. Május 12. - 12:19:19 »
Kedves Edrose! Köszönöm a cikket. A Curvfit-et már nézegetem egy ideje képeken, fantasztikusan ergonomikus, remekül kitalálták vonalvezetését.
"Engem valahogy nem vonz. Nincs szexepilje. Egy csepp kacérság sincs a pillantásában. Szőke haj, szép bőr, mogyoróbarna szem, egész jó alak, kellemes mosoly, de hiányzik belőle az a valami, amitől egy férfi utánanéz az utcán a nőnek." Agatha Christie

Nem elérhető Gesa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 703
  • Proraso über alles!
Re:Ha lenne rá igény...
« Válasz #32 Dátum: 2014. Május 12. - 15:39:44 »
Ezek nem a Conchitának készültek? :crazy:
"Csak verem, verem, verem, majd beleszakadok, nem bántok én senkit, csak verem a habot...."

Nem elérhető Cickafarq

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 12
Re:Ha lenne rá igény...
« Válasz #33 Dátum: 2014. Június 02. - 15:56:05 »
Szóval "Ha lenne rá igény..." topik indító félmondat kapcsán a válaszom: egy nagy IGEN!

De kérek szépen egy kis segítséget egy admintól vagy felhasználótól, hogy miként tudok képet beszúrni ill. feltölteni egy posztba?

Mert a monalisa-s ikon utal ugyan a kép beszúrására, ám az a problémám, hogy egy ilyet tesz a szövegdobozba és nem tudom sem csatolni, sem pedig bekopizni a fotót, amelyet meg szeretnék Nektek mutatni. Előre is köszönöm!
"Engem valahogy nem vonz. Nincs szexepilje. Egy csepp kacérság sincs a pillantásában. Szőke haj, szép bőr, mogyoróbarna szem, egész jó alak, kellemes mosoly, de hiányzik belőle az a valami, amitől egy férfi utánanéz az utcán a nőnek." Agatha Christie

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Ha lenne rá igény...
« Válasz #34 Dátum: 2014. Június 02. - 15:57:33 »
A képet töltsd föl valahová (imgur, flickr, google dokumentumok, stb...), s itt csak a hivatkozást szúrd be a monalizás ikonnal. :)
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető Cickafarq

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 12
Re:Ha lenne rá igény...
« Válasz #35 Dátum: 2014. Június 02. - 16:02:19 »
Köszönöm, próbálom :)
"Engem valahogy nem vonz. Nincs szexepilje. Egy csepp kacérság sincs a pillantásában. Szőke haj, szép bőr, mogyoróbarna szem, egész jó alak, kellemes mosoly, de hiányzik belőle az a valami, amitől egy férfi utánanéz az utcán a nőnek." Agatha Christie

Nem elérhető Cickafarq

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 12
Re:Ha lenne rá igény...
« Válasz #36 Dátum: 2014. Június 02. - 16:28:42 »
Remélem, így megtekinthetőek lesznek a fotók:
http://ladyshaving.blogspot.hu/

A mosdónk és polcunk főszerepben :)

Nagy öröm ért tegnap: megkaptam a Páromtól életem első DE borotváját, hozzá csodás sörte pamacsot és finom krémet.
Paraméterek: Mühle Nr. R 89 Rosegold, egyedi kézi készítésű, szaru nyelű, sörte borotvaecset, Geo F Trumper Almond Soft Shaving Cream és Edwin Jagger borotvaállvány. Egy kész csoda számomra! El is kezdtem tegnap gyakorolni, de természetesen a párom segített, hogy ne vagdossam össze a lábam.

És ha belegondolok, milyen csodás tárgyak díszítik fürdőszobánkat, minden egyes pillantásra öröm tölt el, amikor bemegyek. Talán picit hozzá is járultam, hiszen Kedvesem gyűjteményének indulásában nekem is van pöttöm részem, hiszen '13 karácsonyára kapott tőlem egy Edwin Jagger 3pc Briarwood Set-et. Azóta gyűlnek a szépségek a mosdón, polcokon, most meg már én is csatlakoztam, így családi borotvafórumozást ígérhetek :)

Mivel ő tabletről nehezen tölt föl képeket, majd nálam megnézhetitek, de remélem, hozzászól eme bejegyzéshez és akkor vele társaloghattok, hogy ne egy teljesen kezdő női hölggyel kelljen kommunikálni :)
"Engem valahogy nem vonz. Nincs szexepilje. Egy csepp kacérság sincs a pillantásában. Szőke haj, szép bőr, mogyoróbarna szem, egész jó alak, kellemes mosoly, de hiányzik belőle az a valami, amitől egy férfi utánanéz az utcán a nőnek." Agatha Christie

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Ha lenne rá igény...
« Válasz #37 Dátum: 2014. Június 04. - 23:50:35 »
Hej, Cicka', hajrá, gratula és csak így tovább! Módosítom is a topik címét optimistán (Ha lenne rá igény...) – hiszen van rá igény!  ;)

Nem elérhető Cickafarq

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 12
Re:Női borotválkozás – csajok, ide!
« Válasz #38 Dátum: 2014. Június 05. - 06:31:01 »
Köszönöm a biztatás és az "átkeresztelést" :-)
"Engem valahogy nem vonz. Nincs szexepilje. Egy csepp kacérság sincs a pillantásában. Szőke haj, szép bőr, mogyoróbarna szem, egész jó alak, kellemes mosoly, de hiányzik belőle az a valami, amitől egy férfi utánanéz az utcán a nőnek." Agatha Christie

Nem elérhető putto

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 94
    • DynamicArt.hu
Re:Női borotválkozás – csajok, ide!
« Válasz #39 Dátum: 2014. Június 12. - 22:48:22 »
:) Én most próbálom átcsábítani páromat a sötét oldalról.. már habot csináltam neki, azzal meg volt elégedve :), de a DE-t még nem merte kipróbálni.
jaj és üdv Cickafarq, látom gyűlnek a dolgok a mosdóban :)

Nem elérhető Cickafarq

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 12
Re:Női borotválkozás – csajok, ide!
« Válasz #40 Dátum: 2014. Június 16. - 13:37:56 »
Kedves Putto!

A mosdón lévő dolgok a párom borotvái, pamacsai, krémei, szappanjai, kivéve az általam felsorolt szettecskét, ahogy írtam is abban a kommentben, amelyben a képeket linkeltem.

Bíztasd csak a párod, szerintem remek dolgog a DE borotvák használata. Azért ne R41-el kezdjen :)
"Engem valahogy nem vonz. Nincs szexepilje. Egy csepp kacérság sincs a pillantásában. Szőke haj, szép bőr, mogyoróbarna szem, egész jó alak, kellemes mosoly, de hiányzik belőle az a valami, amitől egy férfi utánanéz az utcán a nőnek." Agatha Christie

Nem elérhető Musil

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 28
Re:Női borotválkozás – csajok, ide!
« Válasz #41 Dátum: 2017. Március 19. - 12:31:57 »
Kopp-kopp! Jó napot kívánok! :hat: Vajon van itt még rajtam kívül hölgy tag, vagy majd jót fogok beszélgetni magammal? :fejtor:
No, mindenesetre addig is szépen átslattyogok a bemutatkozós topikba!
Hardver: Edwin Jagger IVCSR

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Női borotválkozás – csajok, ide!
« Válasz #42 Dátum: 2017. Március 19. - 12:44:57 »
Kopp-kopp! Jó napot kívánok! :hat: Vajon van itt még rajtam kívül hölgy tag, vagy majd jót fogok beszélgetni magammal? :fejtor:
No, mindenesetre addig is szépen átslattyogok a bemutatkozós topikba!

Üdv itt, sajnos mostanában nemigen aktívak a fórumon a csajok.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető szekelya

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 963
Re:Női borotválkozás – csajok, ide!
« Válasz #43 Dátum: 2017. Március 19. - 12:47:10 »
Kopp-kopp! Jó napot kívánok! :hat: Vajon van itt még rajtam kívül hölgy tag, vagy majd jót fogok beszélgetni magammal? :fejtor:
No, mindenesetre addig is szépen átslattyogok a bemutatkozós topikba!
Szia, udv a fedelzeten. Ha egy koztes megoldas is megfelel, az a legvaloszinubb, hogy husz pasi fog korbeudvarolni. Jo, hogy jottel.
"I mustache you a question but i'll shave it for later."-- Sean Connery

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Női borotválkozás – csajok, ide!
« Válasz #44 Dátum: 2017. Március 19. - 12:50:44 »
Üdv közöttünk.

Beavatnál minket, hogy miért kerűltél ide, s hogy " vetemedtél" biztonsági borotva használatára?
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici