Szerző Téma: Yaqi  (Megtekintve 6934 alkalommal)

Nem elérhető Forri

• Törzstag
Re:Yaqi
« Válasz #135 Dátum: 2018. Április 21. - 14:06:06 »
Pár éve meg nem is hallottunk a Yaqiról...megy a kínai,de ennek ellenére minőségi dömping. Az a durva, hogy más hobbit űző ismerős is hasonló tendenciáról számol be, legyen az akár elektronika, vagy horgászat...
(szerintem)

Nem elérhető Narakh

• Törzstag
« Válasz #136 Dátum: 2018. Április 21. - 14:49:04 »
Szerintem ez nem meglepő. Eddig is jóformán mindent a kínaiak gyártottak, csak egyre jobban dívik közvetlenül vásárolni tőlük.
"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Nem elérhető pmol322

• Törzstag
« Válasz #137 Dátum: 2018. Április 21. - 16:18:03 »
Szerintem ez nem meglepő. Eddig is jóformán mindent a kínaiak gyártottak, csak egyre jobban dívik közvetlenül vásárolni tőlük.

2001-beb USA gyártott minden másofik terméket, s Európa állt a másodok helyen, s Kína éppen dobogón állt, 10 évvel rá 2011-ben Kína gyárt minden termék egy harmadát ...
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető astra501

• Törzstag
« Válasz #138 Dátum: 2018. Április 29. - 11:59:34 »
Itt is pár szót, hátha máshol nem látja mindenki... Megjött a fémnyelű Yaqi szinti. Hibátlan állapot, minden rendben vele, szerintem szép is. A nyél nem gagyi, jó súlya van (közel 100g), főleg ahhoz képest, amilyen kicsi. Ez az egyetlen hibája a cuccnak, kicsit vastagabb és hosszabb méretben kényelmesebb lenne, emiatt ez nagyobb kezűeknek felejtős sztem. Azért így sem rossz, nekem második alkalommal már teljesen kézreállt. A köteg elég tömött és gerinces. Tálkában és arcon is teszteltem, rendben működött még úgy is, hogy az arcon habosítás nem teljesen az én pályám. Sok vizet és szappant tárol. A Balea szintit elég kicsapni párszor és már szinte száraz is, ezzel jóval több a meló, nem egy liga. Remélem nem repül ki a kezemből, mert akkor töri a mosdót az tuti  ;D Tetszik, elégedett vagyok vele  :)

Fotó... tükrözve, trükközve, hogy a felirat is olvasható legyen :)

Nem elérhető astra501

• Törzstag

Nem elérhető Narakh

• Törzstag
« Válasz #140 Dátum: 2018. Június 19. - 23:04:10 »
Aki finestet akar, most vegyen. Még van pár darab piszok olcsón.
"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Elérhető Detre

• Törzstag
« Válasz #141 Dátum: 2018. Július 25. - 17:07:19 »
Egyik-másik darab esetében meglehetősen Yaqi-szerű pamacsokat látni az alin "CSB Shaving" brand alatt.
Persze a melegvizet nem lehet újra feltalálni, rendelni meg nem rendeltem :-) A pamacs mindig pamacsnak fog kinézni, de tényleg nagyon hasonlónak tűnnek a kötegek.

https://csbshavingandbeauty.aliexpress.com/store/1398298

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

iddaa net geciktirici