Szerző Téma: Yaqi  (Megtekintve 12043 alkalommal)

Nem elérhető kleithos

• Törzstag
Re:Yaqi
« Válasz #150 Dátum: 2019. Január 11. - 06:53:08 »
Jó lesz neked az a 24es silvertip. Viszont. Minden borotválkozás elött illik beáztatni meleg vízbe 5-10 percre! Úgy kellemesen puha lesz, de olyankor is van tartása.

Nem elérhető Lattitude

• Új tag
  • *
« Válasz #151 Dátum: 2019. Január 11. - 10:22:22 »
A melegvizes áztatás az alap. Még a szintit is áztatom, pedig tudom hogy azt felesleges. A Yaqi előtt kb. 1 hónapig Édesapám régi sörte pamacsát használtam. Borotválkozás előtt zuhany, közben pedig a tálkában ázott/ázik a pamacs. Kérdezte is Fater, hogy nem szúr a pamacs? De nekem így pont komfortos volt, viszont annak meg a kötege kb 18-as lehetett, ami már szerintem nagyon "sovány". Egy IKEA-s fém tálkában habosítok, evvel a sörte pamaccsal mire kellő mennyiségű habot csináltam, krémből (Nivea ill. Figaro) rendesen bedurrant az alkarom.  :-X :fetreng:. Jó kis oktató pamacs volt.
Mikor elkezdtem használni a Yaqi-t hirtelen annyi habot csinált ugyan annyi krémvől, hogy a fele ment is a lefolyóba, azóta persze korrigáltam a krém mennyiségén. Szóval jó ez a szinti Yaqi, örülök neki, hogy megvettem, de mindenkép kell egy gerincesebb mellé.

Detre: most néztem, hogy 24mm-esbe van a Yaqi-nak two band-je is. Ha lesz majd valami jó kis akció az Ali-n (mondjuk 02.02 vagy 02.22 alkalmából) szerintem jön a gyüjteménybe egy silvertip és egy two band is!  :borz2: :borz1:

Nem elérhető kleithos

• Törzstag
« Válasz #152 Dátum: 2019. Január 11. - 17:31:57 »
Helyes. Nem fogod megbánni. Hosszú ideig megbízható társaid lesznek.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

iddaa net geciktirici