Szerző Téma: Yaqi  (Megtekintve 63673 alkalommal)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Yaqi
« Dátum: 2018. Február 16. - 14:04:40 »
Na gyerekök!

Ide gyűlhetnek a vélemények.

Én 24mm-s sárgát vettem, mely lassan egy fórumtárs polcáról sem hiányozhat.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Yagi
« Válasz #1 Dátum: 2018. Február 16. - 14:23:52 »
Q betű nem volt a billentyűzeten?  ;D

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Yagi
« Válasz #2 Dátum: 2018. Február 16. - 14:30:53 »
Pont az előbb találtam egy ilyen képet a neten, a B&B fórumon. A leírás szerint ez egy "R41-Yaqi DOC Frankenrazor". Ha jól látom, akkor ez Yaqi DOC topcap, R41 alaplap, Rockwell nyél.

Sajna nem tudtam linkelni, le kellett mentenem...


Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Yagi
« Válasz #3 Dátum: 2018. Február 16. - 14:34:36 »
Ja, most látom, hogy ez a pamacsos részleg.  :whoops:

Yaqi borotvák azért mehetnek majd ide?  ::)


Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Yaqi
« Válasz #4 Dátum: 2018. Február 16. - 15:40:57 »
Tavaly nyáron láttam először a neten a Yaqi pamacsait, és elsőre levettek a lábamról. Bő féléve rendeltem az első szintetikust tőlük. Egy hatalmas, 28 mm-es szépséget, Tuxedo knot köteggel. Azóta is az egyik kedvencem. Ez a gránit kockakőből is képes lenne habot kreálni.

 Nagyon jó a minősége a pemzlinek, és van benne anyag rendesen. Élvezet vele a pamacsolás.
Mivel nagyon bevált, így Nov. 11.-én (11.11), amikor egy hatalmas akció volt az Aliexpressen, azt kihasználva rendeltem három másikat, szállítássak együtt 51! Dollárért. Nálunk egy kerülne ennyibe, ilyen minőségben.

Az egyik a sokak kedvence, a sárga Sagrada familia 24 mm-es szintetikus szépség.


A másik az akkor debütált mysterious space elnevezésű nyéllel készült 26 mm-es szinti. Nagyon jó kis darab. Bár kicsinek nem mondanám :-)
Ezzel pamacsolva tutin száraz marad a kezem.


És végül, de nem utolsó sorban a KEDVENC!
Mysterious space Silvertip 24 mm. Ez a pamacs valami csoda. Nagy, gyönyörű, és istenien dolgozik. Van néhány angol, és német borzom, de a nyomába sem érhetnek. Pedig mindegyik többe került.


Engem meggyőzött a gyártó cég. Nagyon jó minőségű pamacsai vannak, nagyon baráti áron. Biztosan fogok még rendelni tőlük, mert folyton kirukkolnak valami újdonsággal.


Ja és majd elfelejtettem. A Magyar Postánál van már a legújabb szerzeményem tőlük, egy 30 mm-es Barber Pole nyelű, hatalmas szépség :-) Remélem napokon belül a kezemben lesz.

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Yaqi
« Válasz #5 Dátum: 2018. Február 16. - 16:19:26 »
"Vékonyka" kis hab ánglius G.F.Trumper szappanból, tíz másodperces szappanon való körzés után, tálban habosítva.
Mint mondtam, kockakőből is...
:-)

Nem elérhető atteeharp

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1550
Re:Yaqi
« Válasz #6 Dátum: 2018. Február 16. - 16:37:57 »
Én 24mm-s sárgát vettem, mely lassan egy fórumtárs polcáról sem hiányozhat.

De! :crazy:

Nem akarom széttrollkodni, de valahogy nekem képek alapján nem jön át. A köteg az oké, de most már kb minden szintiben ilyen köteg van.
Mondjuk a piros-fehér nyél már majdnem betalál nálam, de valahogy mégse.
Kihozhatnának egy Rubberset 400 klónt :crazy:

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Yaqi
« Válasz #7 Dátum: 2018. Február 16. - 16:39:40 »
Én 24mm-s sárgát vettem, mely lassan egy fórumtárs polcáról sem hiányozhat.

De! :crazy:

Nem akarom széttrollkodni, de valahogy nekem képek alapján nem jön át. A köteg az oké, de most már kb minden szintiben ilyen köteg van.
Mondjuk a piros-fehér nyél már majdnem betalál nálam, de valahogy mégse.
Kihozhatnának egy Rubberset 400 klónt :crazy:
Tutin nem fognak. Saját termékekre gyúrnak, nem klónozós kínaiak. Valóban rengeteg pemzliben ez a köteg van, miután lemásolták a Yaqit :-)
Abból meg nem vennék klónt, mert nem egy megfizethetetlen pamacs. A listámon van.

Nem elérhető atteeharp

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1550
Re:Yaqi
« Válasz #8 Dátum: 2018. Február 16. - 16:49:10 »
Tutin nem fognak. Saját termékekre gyúrnak, nem klónozós kínaiak. Valóban rengeteg pemzliben ez a köteg van, miután lemásolták a Yaqit :-)
Abból meg nem vennék klónt, mert nem egy megfizethetetlen pamacs. A listámon van.

Ezek eredeti formák?

https://de.aliexpress.com/store/product/Tuxedo-Black-and-White-Tip-Synthetic-Hair-Marble-Color-Resin-Handle-Barber-Shaving-Brush/2986023_32831207256.html

https://de.aliexpress.com/store/product/Blue-and-white-porcelain-color-resin-handle-black-synthetic-hair-shaving-brushes/2986023_32816781309.html

Csak kérdem.

Amúgy vevő lennék én a jóra, csak még nem láttam tőlük olyat, amire azt mondanám hogy "na ez mindenképpen kéne".
De várom hátha lesz majd ilyenjük is.

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Yaqi
« Válasz #9 Dátum: 2018. Február 16. - 16:51:09 »
Tutin nem fognak. Saját termékekre gyúrnak, nem klónozós kínaiak. Valóban rengeteg pemzliben ez a köteg van, miután lemásolták a Yaqit :-)
Abból meg nem vennék klónt, mert nem egy megfizethetetlen pamacs. A listámon van.

Ezek eredeti formák?

https://de.aliexpress.com/store/product/Tuxedo-Black-and-White-Tip-Synthetic-Hair-Marble-Color-Resin-Handle-Barber-Shaving-Brush/2986023_32831207256.html

https://de.aliexpress.com/store/product/Blue-and-white-porcelain-color-resin-handle-black-synthetic-hair-shaving-brushes/2986023_32816781309.html

Csak kérdem.

Amúgy vevő lennék én a jóra, csak még nem láttam tőlük olyat, amire azt mondanám hogy "na ez mindenképpen kéne".
De várom hátha lesz majd ilyenjük is.
Remélem :-)

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Yaqi
« Válasz #10 Dátum: 2018. Február 16. - 17:02:03 »
Amúgy vevő lennék én a jóra, csak még nem láttam tőlük olyat, amire azt mondanám hogy "na ez mindenképpen kéne".
De várom hátha lesz majd ilyenjük is.
:+1:

Egyedül a 24mm-es fémnyelű borz érdekelne a mostani kollekcióból. Már venném is, ha olcsóbb lenne néhány dolcsival, amivel már nem f.snék, hogy megfogják a vámon...

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Yaqi
« Válasz #11 Dátum: 2018. Február 16. - 17:26:57 »
Amúgy vevő lennék én a jóra, csak még nem láttam tőlük olyat, amire azt mondanám hogy "na ez mindenképpen kéne".
De várom hátha lesz majd ilyenjük is.
:+1:

Egyedül a 24mm-es fémnyelű borz érdekelne a mostani kollekcióból. Már venném is, ha olcsóbb lenne néhány dolcsival, amivel már nem f.snék, hogy megfogják a vámon...
Ha az én 50 dodo feletti rendeléseimet nem fogták meg....
És eddig senkiét kínából...

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Yaqi
« Válasz #12 Dátum: 2018. Február 16. - 18:47:54 »
Van ilyen is. Amilyen szerencsés vagyok tuti én megszívnám. A doc fejem is belecsúszott a mostani kínai szabadságolásba és ki tudja meddig rohad ott a szállításra várva...

Ez nem igaz...

Ha esetleg válaszolni szeretnél, megtennéd, hogy nem idézel... hálás lennék...


Nem elérhető zagloba

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 206
Re:Yaqi
« Válasz #13 Dátum: 2018. Február 16. - 19:03:19 »
Valami EU-s törvény miatt 45 dolcsiig nem számíthatnak áfát! Tehát addig mindenki nyugodtan rendelhet! :-)

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Yaqi
« Válasz #14 Dátum: 2018. Február 16. - 19:15:18 »
Erről írtunk már itt a fórumon is szerintem. 22 EUR a határ. A 45 EUR az magánszemélytől érkező küldeményre vonatkozik. Ha jól tudom EUR és nem USD...

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici