Szerző Téma: Yaqi  (Megtekintve 63696 alkalommal)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Yaqi
« Válasz #90 Dátum: 2018. Március 07. - 07:46:42 »
Mindössze két videó után azért ez nem rossz teljesítmény, mármint hogy elérted, hogy toljanak egy ilyen csomagot  :2thumbup: Múltkor láttam, hogy az egyik angol csávó is kapott pakkot, ettől jóval nagyobbat, de nem is két videója volt  ;D

Bárcsak a kifizetett rendeléseket is ilyen gyorsan küldenék, mint az ingyenes promóanyagot ;D

Ők kerestek meg.
Gondolom sokat tett, hogy magyar, nem angol-német nyelven beszélek.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Yaqi
« Válasz #91 Dátum: 2018. Március 07. - 07:57:22 »
Jól jártál! Nem irigylem, sőt gratulálok!  :)

Azért ahogyan azt már írtam a yaqi kapcsán, nekem fura ez az üzletpolitika. A múltkor azt nem értettem, hogy miért emelik fel annak a terméknek az árát, amit nem visznek a vásárlók, sőt azóta le is vették a kínálatból. Ami meg fogy, azt akciózzák. Én fordítva csinálnám, de nem vagyok kereskedelmi szakértő... Most meg az ingyenes promó anyag expressz szállítva, a fizető vásárló meg lesz@rva. Biztos sokat ér a "megkent" bloggerek véleménye, de azért egy elégedett vásárló se rossz a boltnak... Hát ez van, ilyen ez a filmes szakma  ;)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Yaqi
« Válasz #92 Dátum: 2018. Március 07. - 08:07:40 »
Azért ne írd le, valóban jók a terrmékéik.

S nem a "megkent blogger 🤣 " beszél belöllem.

Mert vettem tölük pamacsot, melyet szeretek.

A "júdás 40 ezüstjét " még nem próbáltam.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Yaqi
« Válasz #93 Dátum: 2018. Március 07. - 08:12:13 »
Árat emelt a Júdás-szakszervezet?  :bocs:

Gratula a fejlődéshez! :-)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Yaqi
« Válasz #94 Dátum: 2018. Március 07. - 08:15:57 »
Árat emelt a Júdás-szakszervezet?  :bocs:

Gratula a fejlődéshez! :-)

Jaja, a Rómában is volt minimálbér emelés. Csak ott erősebb ...
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Yaqi
« Válasz #95 Dátum: 2018. Március 07. - 08:18:41 »
Az eredeti források nettóban írták :D

Romani ite domum!  ;D


Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Yaqi
« Válasz #96 Dátum: 2018. Március 07. - 08:24:54 »
Adjátol meg a császárnak, ami a császáré!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Narakh

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1139
Re:Yaqi
« Válasz #97 Dátum: 2018. Március 07. - 09:29:13 »
Felesleges a posta kiszámíthatatlanságát az eladó számlájára írni, mert nem sok köze van hozzá. De fentebb már írták.
"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Yaqi
« Válasz #98 Dátum: 2018. Március 07. - 09:30:35 »
Felesleges a posta kiszámíthatatlanságát az eladó számlájára írni, mert nem sok köze van hozzá. De fentebb már írták.
+1

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Yaqi
« Válasz #99 Dátum: 2018. Március 07. - 09:55:11 »
Felesleges a posta kiszámíthatatlanságát az eladó számlájára írni, mert nem sok köze van hozzá. De fentebb már írták.
-1

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Yaqi
« Válasz #100 Dátum: 2018. Március 28. - 21:20:10 »
Végre vannak szintetikusból is fémnyelű pamacsok az alin, ma rakták fel őket. Egy rövidebb és egy hosszabb verzió van 24 mm-es tuxedo köteggel akciósan 15,3 és 18,7 dolcsiért + postaktg.

https://www.aliexpress.com/store/product/Heavy-Metal-Handle-Synthetic-Hair-Tuxedo-Knot-Shave-Brush-for-Men-Shaving/2986023_32858325329.html

https://www.aliexpress.com/store/product/24mm-Heavy-Long-Metal-Handle-Synthetic-Hair-Tuxedo-Knot-Shaving-Brushes-for-Men/2986023_32858748732.html

Felkerültek doc fejek króm és gunmetal színben kétféle nyéllel. Az egyik a Godzilla verzió, ami 22,7 deka...

https://www.aliexpress.com/store/product/Yaqi-Tony-Godzilla-Razor-gunmetal-version/2986023_32859229624.html

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Yaqi
« Válasz #101 Dátum: 2018. Április 02. - 19:33:28 »
Mostmár egészen biztos, hogy engem nem szeretnek a Yaqinál ;D pedig megkapták az 5 csillagot a múltkor  ::)

Három cuccot rendeltem az alitól egy időben a leárazást kihasználva. Két freeshippinges, 4-5 dolcsis biszbasz, azoknál már "Shipment accepted by airline". A Yaqinál meg még mindig csak "Processing Time" van, mindezt 21,5 dolcsiért, amiből több mint 6 dolcsi a szállítás. Rendkívül szomorú vagyok...

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Yaqi
« Válasz #102 Dátum: 2018. Április 02. - 19:38:09 »
Mostmár egészen biztos, hogy engem nem szeretnek a Yaqinál ;D pedig megkapták az 5 csillagot a múltkor  ::)

Három cuccot rendeltem az alitól egy időben a leárazást kihasználva. Két freeshippinges, 4-5 dolcsis biszbasz, azoknál már "Shipment accepted by airline". A Yaqinál meg még mindig csak "Processing Time" van, mindezt 21,5 dolcsiért, amiből több mint 6 dolcsi a szállítás. Rendkívül szomorú vagyok...
Nem irigyellek. Sajnos vannak fura dolgok. Két hónapja rendeltem egy fülbevalót az Aliról. A héten érkezett meg, miközben az utánkövetés folyamatosan azt írta, hogy a kínai raktárban vár a légi szállításra. Pedig már itt volt az országban vagy egy hete, és szerdán megérkezett. Erre én sem tudtam gombot varrni.

Nem elérhető Narakh

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1139
Re:Yaqi
« Válasz #103 Dátum: 2018. Április 02. - 19:38:42 »
Azért ne felejtsd el, hogy húsvét van, ráadásul a nagy akció miatt valószínűleg rendelésdömping is. Én annyira nem ekézném őket.
"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Yaqi
« Válasz #104 Dátum: 2018. Április 02. - 20:46:06 »
Kínában szerintem nincs húsvét, vagy igen? Az akció pedig be volt már hetek óta harangozva, feltételezem, hogy nem érte őket felkészületlenül, legalábbis ők is akcióztak, tehát számítaniuk kellett a nagyobb forgalomra...  a másik két bolt 24 órán belül feldolgozta a rendelést és postára adta a cuccot... itt még a feldolgozásig se jutottak el... ebből a termékből konkrétan 2 db rendelés volt... szóval én rendkívül szomorú vagyok...

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici