Szerző Téma: Merkur  (Megtekintve 110306 alkalommal)

Elérhető Malac

• Törzstag
  • wei wuwei
Re:Merkur
« Válasz #1200 Dátum: 2018. November 27. - 09:36:26 »
Nekem egy bakelitem volt és túl tapadósnak bizonyult...
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető zenith

• Törzstag
« Válasz #1201 Dátum: 2018. November 27. - 21:17:11 »
Kezdek lemondani arról, hogy a Merkur 45 (bakelit) borotvával megkedveljük egymást.

Kb az a felállás, hogy utazáshoz beteszem, mert könnyű és saját doboza így benne tudom hagyni a pengét, másnap reggel a szállodában jól megnyúzom magam vele, valamennyire rendbehozom az arcomat hogy emberekkel találkozhassak, aztán elfelejtkezem róla, és legközelebbi utazáshoz beteszem, goto 10.

Nem tudom hogy csak meg kellene szokni a kezemnek, vagy eleve reménytelen. Annyira más a súlyérzete mint a többi borotvának, és lehet hogy a fej se olyan mint amihez szoktam (EJ DE89).
Teljesen más, és szerintem nem mindegy neki a penge sem, igényli a jót. Meg kell szokni, az tény.
Gillette Tech 1951

Nem elérhető kezdőmókus

• Törzstag
« Válasz #1202 Dátum: 2018. November 28. - 08:21:26 »
Zöld Astra megy bele. Más már nem is nagyon van itthon :) Lehet, hogy öregszem, de mostanában inkább a kényelmet keresem a borotválkozásban kaland helyett. A Merkur 45öt nem tudom hova tenni, a benyomásom róla hogy "agresszív, de nem alapos".

Szóval akkor, ha jól értem, ez akár lehetne egy OK borotva is, de mondjak le arról hogy csak utazáskor veszem elő, mert össze kellene szokni? Ha így van, akkor szerintem a Lord L6 lesz az utazóborotvám.

Nem elérhető zenith

• Törzstag
« Válasz #1203 Dátum: 2018. November 29. - 20:33:05 »
Zöld Astra megy bele. Más már nem is nagyon van itthon :) Lehet, hogy öregszem, de mostanában inkább a kényelmet keresem a borotválkozásban kaland helyett. A Merkur 45öt nem tudom hova tenni, a benyomásom róla hogy "agresszív, de nem alapos".

Szóval akkor, ha jól értem, ez akár lehetne egy OK borotva is, de mondjak le arról hogy csak utazáskor veszem elő, mert össze kellene szokni? Ha így van, akkor szerintem a Lord L6 lesz az utazóborotvám.
Valahogyan így. Illetve, lehet, hogy csak nálam, de olyan, hogy nem jó vele sokszor rövidet húzni. Akár kicsit nyomva, de hosszú mozdulatokkal, véletlenül sem visszatévedve, ahol már járt.
Gillette Tech 1951

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

iddaa net geciktirici