Szerző Téma: Geo. F. Trumper  (Megtekintve 60313 alkalommal)

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Geo. F. Trumper
« Dátum: 2011. Február 26. - 22:59:18 »
.

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #1 Dátum: 2011. Február 26. - 23:50:30 »
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető toxin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 407
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #2 Dátum: 2011. Február 28. - 16:37:32 »
Ma használtam először GFT szappant, és azt kell mondjam, hogy tetszik! Az hab teljesen korrekt volt (arcon habosítottam - mostanában kezdem megkedvelni ezt a technikát), az illata (rózsa) egyszerűen fantasztikus! Csak azért, hogy szőrszálhasogató legyek: az illata lehetne intenzívebb is.
 ;D
"Buy the ticket, take the ride..." /Hunter S. Thompson/

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #3 Dátum: 2011. Február 28. - 16:43:49 »
Nagyon kíváncsivá tettél, nekem Skin Food-om van a rózsás változatban, és engem pedig pont az abban /számomra/ túlzásba vitt rózsa illat zavar.

SicTransit

Ma használtam először GFT szappant, és azt kell mondjam, hogy tetszik! Az hab teljesen korrekt volt (arcon habosítottam - mostanában kezdem megkedvelni ezt a technikát), az illata (rózsa) egyszerűen fantasztikus! Csak azért, hogy szőrszálhasogató legyek: az illata lehetne intenzívebb is.
 ;D
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető barsa

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 53
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #4 Dátum: 2011. Február 28. - 18:15:37 »
Nekem a minta csomagban egy szantál és egy rózsa skinfood volt, mindkettő nagyon-nagyon kellemes illat, pedig komoly előítélettel viseltettem. Számomra a rózsaillat és a férfiasság fogalmak annyira illettek egymáshoz, mint a szalonna az abonetthez. Most pedig a rózsa a "vasárnapi" skinfoodom. 

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #5 Dátum: 2011. Február 28. - 19:40:15 »
Nagyon kíváncsivá tettél, nekem Skin Food-om van a rózsás változatban, és engem pedig pont az abban /számomra/ túlzásba vitt rózsa illat zavar.

SicTransit

Ma használtam először GFT szappant, és azt kell mondjam, hogy tetszik! Az hab teljesen korrekt volt (arcon habosítottam - mostanában kezdem megkedvelni ezt a technikát), az illata (rózsa) egyszerűen fantasztikus! Csak azért, hogy szőrszálhasogató legyek: az illata lehetne intenzívebb is.
 ;D

A rozsa szappannak is athato rozsaillata van. Eloszor gyomorfotrgato, de aztan nagyon meg lehet szeretni.

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #6 Dátum: 2011. Február 28. - 19:47:34 »
A GFT szantál meg egyszerűen zseniális!  ;D
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #7 Dátum: 2011. Február 28. - 20:53:58 »
Én már elsőre is nagyon megkedveltem, minden alkalommal visszarepít a múltba :D
A rozsa szappannak is athato rozsaillata van. Eloszor gyomorfotrgato, de aztan nagyon meg lehet szeretni.
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #8 Dátum: 2011. Február 28. - 21:11:04 »
Ha most nyár lenne, hoznék egy-két nagy fej bazsarózsát, és lehetne szagolgatni, meg csodálkozni, mennyire hű a Trumper (és egyébként a TOBS) rózsaillata... Mindenkinek ajánlom kipróbálásra.


Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #9 Dátum: 2011. Február 28. - 21:21:38 »
Kétségtelenül. Nekem túl sok is. Nem rossz illat, de nekem khm. öreguras. Tudjátok, egy amolyan korelnök, doyen jut róla az eszembe, sétapálcával, a nyakában széles selyemkendővel.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #10 Dátum: 2011. Február 28. - 21:25:27 »
Hát a selyemkendőt ugyan nem csípom, de egy sétapálcát bizony elég rég kinéztem magamnak...   :evil:

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #11 Dátum: 2011. Február 28. - 21:31:12 »
 :sör:

Hát a selyemkendőt ugyan nem csípom, de egy sétapálcát bizony elég rég kinéztem magamnak...   :evil:
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető jrabi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1649
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #12 Dátum: 2011. Március 01. - 08:26:53 »
Hát a selyemkendőt ugyan nem csípom, de egy sétapálcát bizony elég rég kinéztem magamnak...   :evil:
Hát ilyennel már én is szemezgettem, bár durva lenne, ha ennyi idősen ilyennel közlekednék... ;D
"A fájdalom elkerülhetetlen. A szenvedés választás dolga."

Nem elérhető barsa

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 53
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #13 Dátum: 2011. Március 06. - 19:51:04 »
Pénteken jó alaposan megborotválkoztam a 3 körön túl, még többször áthúzgáltam ATG módon, ahol szőrt éreztem (Fat Boy + Feather@6), néha még hab nélkül is. Fél nap elteltével még mindig olyan sima volt  bőröm, mint a G3Mach használatát követően azonnal  ;D

Hogy miért írtam ezt a Trumper topicba? Azért, mert ez egy kemény próbája volt Trumperék Skin Food-jának.

Mondanom sem kell néhány piros pötty, és teljes nyak táji bőrpír volt az eredmény. A szantál skinfood-ra várt a gyógyítás, és nagyon bevált, tényleg elég egy kevés is belőle, az eredmény pedig hihetetlen, megszűnt az égő érzés, és a bőrpír is teljesen elmúlt.

Igaz, hogy nincs túl sok összehasonlítási alapom, de meglepett ez a hatékonyság. Nagyon szeretem a Proraso pre/after shave krémet, de a Trumper hatékonyabban gyógyít, a Nivea érzékeny bőrre való A/S krémem pedig versenybe sem szállhat.

Szóval skinfood + megkínzott bőr =  :)


Nem elérhető Bubu

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1716
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #14 Dátum: 2011. Március 06. - 19:54:24 »
Szia barsa!

Ez nem lenne jobb egyenlet?:

skinfood+megkímélt bőr= :)

Én pont ezért borotválkozom már vagy 15 éve DE-vel,hogy az irritációt elkerüljem!

Üdv:

Bubu
Baa baa black sheep, have you any wool? Yes Sir, yes Sir, three shaves full.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici