Szerző Téma: Geo. F. Trumper  (Megtekintve 58743 alkalommal)

Nem elérhető barsa

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 53
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #15 Dátum: 2011. Március 08. - 05:35:46 »
Szia barsa!

Ez nem lenne jobb egyenlet?:

skinfood+megkímélt bőr= :)

Én pont ezért borotválkozom már vagy 15 éve DE-vel,hogy az irritációt elkerüljem!

Üdv:

Bubu

Ez egy nagyon jó képlet  :)

Igazából idézőjelbe kellett volna írnom a "megkínzott bőrt", annyira viszonylagos. Tulajdonképpen csak azért mentem túl a határon, mert még kísérletezgetek, próbálgatok technikákat, tágítom a határokat  :evil:, illetve élvezem azt a simaságot, amit korábban soha nem tudtam elérni.

Azért is viszonylagos a dolog, mert az így elért apró kínzás is teljesen jelentéktelen, ahhoz képest, mint amit a kiselejtezett patronos habbal és borotvával éreztem másnap, amikor a szőr nőtt.

Szóval nekem egyelőre megér egy kis irritációt a dolog, főleg azért, mert a Prorasom, vagy a GFT skinfoodom abszolút hatékonysággal teszi a dolgát.... :borz2:

Nem elérhető calabar

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 62
Re:Geo. F. Trumper - Kinin
« Válasz #16 Dátum: 2011. Március 09. - 15:11:44 »
Ahogy a tárgyban; van valakinek nazális, vagy bármilyen más jellegű tapasztalata a GFT Eau de Quinine termékkel?


Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Geo. F. Trumper - Kinin
« Válasz #17 Dátum: 2011. Március 10. - 09:05:41 »
Ahogy a tárgyban; van valakinek nazális, vagy bármilyen más jellegű tapasztalata a GFT Eau de Quinine termékkel?
Pontosan mi érdekel róla? Nekem van egy fiolányim, megszagoltam, de ma nem érzek túl sok mindent :( Talán egy cseppnyi citrusosság, bergamott, illetve az egész egy virágos, abszolút tavaszi illat. Hosszan szagolva eltűnik az illatból valami fanyarság, és egy kicsit édesebb lesz. Így elsőre ennyi :) (Megnéztem a honlapot is, a gyártó ír még rozmaringot, de az asszem most nincs itthon, ugyh nem tudom sem megerősíteni, sem megcáfolni.)

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Geo. F. Trumper - Kinin
« Válasz #18 Dátum: 2011. Március 10. - 09:23:39 »
...a gyártó ír még rozmaringot, de az asszem most nincs itthon, ugyh nem tudom sem megerősíteni, sem megcáfolni.

Naaa, hát egy boros embernek ott kell legyen az orrában a rozmaring, mint abszolút hallású fülében a normál zenei A-hang...   ;D

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #19 Dátum: 2011. Március 10. - 09:55:18 »
Hála edrose úr remekül időzített piszkálódásának, halálosan betegen kitántorogtam a konyhába, előástam a rozmaringot, megszagoltam és láss csodát, van benne valami rozmaringos. (nyilván nem olyan csípősen, karajteresen mint a' zigazi rozmaringban.)

A bibi már csak ott van, h nagyjából egy borra sem emlékszem amiben karakteres rozmaringillat lett volna. Hacsak nem a rozmaringos kacsával együtt ittam  :evil:

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #20 Dátum: 2011. Március 10. - 11:00:09 »
Sajnálom, hogy piszkálódásnak vetted.  :borosta:

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #21 Dátum: 2011. Március 10. - 11:19:34 »
Sajnálom, hogy piszkálódásnak vetted.  :borosta:
Nem, nem :) Ne szomorkodj  :crazy:

mod: majd legközelebb figyelek a szmájlira is!
« Utoljára szerkesztve: 2011. Március 10. - 11:28:56 írta KunEmber »

Nem elérhető calabar

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 62
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #22 Dátum: 2011. Március 10. - 14:37:45 »
Vissza a kinineshez; köszönöm a leírást, s egyben sajnálom, ha zavart és bonyodalmat okoztam; megyek, elültetem a kertben a rozmaringot, itt az ideje, megjött a tavasz. És iszom hozzá egy pohár bort. :borz1:

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #23 Dátum: 2011. Június 15. - 16:55:46 »
Amint a "Bemutatkozás" részben jeleztem, tegnap megérkezett a várva várt szantálfás SkinFood, és az 5féle illatú borotvakrém minta.
A SkinFood valóban nagyon kellemesnek bizonyult, hosszú távú hatására még várnom kell. A krémekből - hogy passzoljon - a szantálfásat próbáltam ki először. Nem tudom, hogy gyártási/szállítási hiba volt-e, de ez egyelőre óriási csalódás - a Barbonhoz képest  :(. A gyűszűnyi tégelyben eleve nehéz volt hozzáférni a krémhez az ecsettel, ez még nem lett volna baj, csakhogy úgy tűnt, mintha bele lenne száradva: kézzel vájva is alig tudtam kiszedni, és az ecset (hjm borz, mely a Barbonnal tökéletesen dolgozik), alig bírt belőle felvenni, a nem-felvett rész pedig szappanszerű pelyheket képzett, és nem igazán tudtam belőle habot készíteni, pedig megdolgoztam rendesen, a végén magába a minitégelybe is melegvizet engedtem, hiába. Bennem van a hiba, vagy a szállítmányban következhetett be minőségromlás (beszáradt vagy ilyesmi)? Esetleg egyszerűen kevés volt az 1 g-os minta, ennyire futotta belőle (Barbonból biztosan többet nyomok ki)? Mindenesetre ennyi pénzért ez szomorú.

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #24 Dátum: 2011. Június 15. - 18:03:46 »
Peched van (szerintem beszáradhatott), nagyon könnyű jó habot csinálni a GFT krémből, írj nekik, biztos küldenek másikat.
Általában kényelmesen megvan 2 borotválkozás is a kis tégelyből.
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #25 Dátum: 2011. Június 16. - 07:01:53 »
Üdv Saxonrazor,

nekem 2-3 borotválkozásra elég volt a GFT minta tégely. Mint ahogy Bgakos is írta nagyon könnyű jó, és dús habot előállítani belőle. Ami a kiszedést illeti, próbáld meg egy kis fa pálcikával (a mekiben kávékavaró pálcikaként elérhető) kiszedni a krémet a tégelyből.

A tünetek alapján én is arra tippelek, hogy beszáradt a krém (vagy lejárt a szav. ideje)...

Szerk.: Most olvastam a bemutatkozásodban, hogy Nerolitól rendelted, lehet ez a hiba oka. Ha mintacsomagot rendelsz, inkább közvetlenül a GFT-től! Elég olcsó (asszem postával 2-3 GBP), és a posta is benne van az árban.
« Utoljára szerkesztve: 2011. Június 16. - 07:14:04 írta mry314 »
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

FBP

  • Vendég
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #26 Dátum: 2011. Június 16. - 08:21:32 »
Ezek a pici kis tégelyek, amikben a mintákat adják, nem jól zárnak...nekem eddig kizárólag csak száradt, vagy félszáraz kémet sikerült szereznem. Sajnos (ez a tapasztalatom) hogy felhígítás után már nem ad olyan jó habot, mint amelyik nem volt kiszáradva...szerintem kuka, vagyis a tégelyt nem kell kidobni, az jó lehet még mintákat osztogatni a fórumtársak számára  ;D

Nem elérhető mry314

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2691
    • Borotváim fényképei
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #27 Dátum: 2011. Június 16. - 08:23:21 »
Nekem a GFT-től jött a minta, volt benne egy krém, amit kb. 3 hónap után használtam, semmi baja nem volt...
Vérem, bőröm, bánatom és  bajom!
Nem nyúzom tovább magamat agyon!
Nem pattan az arcom, nem lesz beteg bőröm!
Nem kell szitkozódnom miért van nekem szőröm.
Léber Kálmán

FBP

  • Vendég
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #28 Dátum: 2011. Június 16. - 08:27:58 »
Nekem a GFT-től jött a minta, volt benne egy krém, amit kb. 3 hónap után használtam, semmi baja nem volt...
Mázlista!
« Utoljára szerkesztve: 2011. Június 16. - 11:02:19 írta FBP »

Nem elérhető Toportyan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1870
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #29 Dátum: 2011. Június 16. - 11:00:28 »


Tegnap elvettem a szívemtől a kezem és kiegészítettem AS kollekciómat.


Nekem nagyon tetszenek a virágos, fás illatok, ezért a GFT Rózsa szappant is szeretem. Ahhoz már régebben választottam egy rózsás, fás (kicsit szantálos a végén) illatú Eau de cologne-t. Ez a Rose d'Homme a Roses de Rosine-tól

Na,  és tegnap  a GFT ibolya szappanom mellé beszereztem egy ibolyás AS-t. Ez az Ajaccio Violet a GFT-től.
Azt elején nagyon főszeres friss és intenzív. Nme annyira ibolyás, viszont hamar "elcsendesedik" és akkor már nagyon finom, diszkrét.


Szeretem borotválkozás elött megtervezni, hogy melyik késsel, fogok borotválkozni. Milyen módszert szeretnék alkalmazni a habosításhoz: Arcon, vagy tálkában. (Ha PS krémet használok, akkor többnyire tálkában habosítok) Ha nem , akkor lehet arcon is habosítani. Ehhez megfelelő pamacsot is választok. Hangulatomtól függően választom, milyen illatú szappant szeretnék habosítani, és ez már meghatározza, hogy milyen illatú AS illetve AS balzsam fog hozzá illeni.



Hát, így!
"...és jól jegyezd meg fiacskám, az élet, ha kicsit is jól jön ki a lépés, annyira, de annyira gyönyörű."
Hrabal - Őfelsége pincére voltam

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici