Szerző Téma: Geo. F. Trumper  (Megtekintve 58742 alkalommal)

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #345 Dátum: 2014. December 15. - 20:23:49 »
 :thanks:
Ígérem nem leszek hálátlan.  ;)
(szerintem)

Nem elérhető Marcselló

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1080
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #346 Dátum: 2014. December 15. - 20:43:31 »
:thanks:
Ígérem nem leszek hálátlan.  ;)

Ugyan már..  :sör: Napok kérdése és megveszem.  :crazy:
Éles pengét, bő habot!

"Some snakes have venom but humans have guns, knives and bombs.. Think a while and decide which you should be afraid of..."

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #347 Dátum: 2014. December 15. - 22:18:01 »
Na, ezert kell kerdezni vasarlas elott. :-D
Koszonom! Gondolom akkor a kremjukkel nincs gond. :)

Még nem volt hozzá szerencsém. De gondolom olyan lehet, mint a többi Trumper. Illatra  kellemes, működésre közepes alá. Nem rosszak a Trumper krémek, jól habzanak, de a hab még önmagában nem elég. Nem síkosít és az én bőrömet nagyon megviseli. Csak sajnos az illat bevonzza a rovarokat  :crazy: de ennyi. Volt itthon pár féle, de csak szagmintának.

Nem elérhető Marcselló

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1080
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #348 Dátum: 2014. December 17. - 16:54:45 »
Eucris krém megvéve, este próba! :))
Éles pengét, bő habot!

"Some snakes have venom but humans have guns, knives and bombs.. Think a while and decide which you should be afraid of..."

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #349 Dátum: 2015. Március 15. - 19:58:45 »
No, sample pack már csak uk only státuszú.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Richie

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 294
  • Visszatérő
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #350 Dátum: 2015. Március 20. - 09:44:38 »
 :jajne:

Nem tudjátok, a Nerolinál van lehetőség mintacsomagot rendelni?
Az okos emberek hülyéskednek, a hülye emberek okoskodnak...

Nem elérhető magyar

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #351 Dátum: 2015. Március 20. - 09:57:22 »
Annál a terméknél ahol fel van tüntetve az 5 ml- s kiszerelés azt megtudod rendelni, de klasszikus pack tehát többdarabos nyilván, hogy nincs. Mármint, ha parfümre AS- re értetted.

Nem elérhető Richie

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 294
  • Visszatérő
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #352 Dátum: 2015. Március 20. - 09:59:19 »
Annál a terméknél ahol fel van tüntetve az 5 ml- s kiszerelés azt megtudod rendelni, de klasszikus pack tehát többdarabos nyilván, hogy nincs. Mármint, ha parfümre AS- re értetted.

Hát mindenre értettem. Mármint krémből, skinfoodból nem lehet akkor mintát kérni?
Az okos emberek hülyéskednek, a hülye emberek okoskodnak...

Nem elérhető magyar

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #353 Dátum: 2015. Március 20. - 10:04:57 »
Rí Rí Ricsike, ha külön kiírják a szappanhoz skinfoodhoz, akkor van, ha nem, nincs. Mert ha nincs odaírva, megrendelni sem tuidod, nyilván.
De a termék honlapjárol, megteheted. :cimbi:

Nem elérhető Richie

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 294
  • Visszatérő
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #354 Dátum: 2015. Március 20. - 10:29:34 »
Rí Rí Ricsike, ha külön kiírják a szappanhoz skinfoodhoz, akkor van, ha nem, nincs. Mert ha nincs odaírva, megrendelni sem tuidod, nyilván.
De a termék honlapjárol, megteheted. :cimbi:

Akkor nincs rá lehetőség. Valahogy sejtettem, csak gondoltam, hátha van itt olyan személy a fórumon, aki hallott róla, hogy egyszer valaki látta fényképen azt, akinek a sógora mégiscsak tudott sample-t rendelni a neroliból  ;D

Klassz, mert a GFT már csak az Egyesült Királyság-ba szállít sample packet  :fejfal:
Az okos emberek hülyéskednek, a hülye emberek okoskodnak...

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #355 Dátum: 2015. Március 20. - 10:39:51 »
Én úgy emlékszem, hogy itt a fórumról volt olyan személy, aki a neroliban kapott személyesen kis mintákat ebből-abból.

Nem tudom, hogy mikből. De mintha úgy emlékeznék, hogy a személyes érdeklődés is átment udvarias csevegésbe, full segítő szándékkal és így lett az eredmény egy kis mintacsomag.
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető Richie

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 294
  • Visszatérő
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #356 Dátum: 2015. Március 20. - 10:42:49 »
Én úgy emlékszem, hogy itt a fórumról volt olyan személy, aki a neroliban kapott személyesen kis mintákat ebből-abból.

Nem tudom, hogy mikből. De mintha úgy emlékeznék, hogy a személyes érdeklődés is átment udvarias csevegésbe, full segítő szándékkal és így lett az eredmény egy kis mintacsomag.

Akkor talán van még remény?  :o
Ha olvassa, akiről szól Black leírása, jelentkezzen kérem :)
Az okos emberek hülyéskednek, a hülye emberek okoskodnak...

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #357 Dátum: 2015. Március 20. - 10:44:22 »
Általában van náluk minta majdnem mindenből. Azonban én már többször kaptam tőlük régi mintakat, a krémek be voltak száradva, az illatanyaguk elment.
Pénzert adják, hacsak nem vásárolsz valamit, mert akkor ajándékba kapsz 1-2-3 mintát. A számuk függ a vásárolt termék árától.

Nem elérhető Richie

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 294
  • Visszatérő
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #358 Dátum: 2015. Március 20. - 10:47:04 »
Általában van náluk minta majdnem mindenből. Azonban én már többször kaptam tőlük régi mintakat, a krémek be voltak száradva, az illatanyaguk elment.
Pénzert adják, hacsak nem vásárolsz valamit, mert akkor ajándékba kapsz 1-2-3 mintát. A számuk függ a vásárolt termék árától.

Ez félig jó hír, viszont beszáradt mintát nyilván nem akarnék...
Kár, hogy nagyon ritkán járok Pesten.
Az okos emberek hülyéskednek, a hülye emberek okoskodnak...

Nem elérhető greenmen

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 195
Re:Geo. F. Trumper
« Válasz #359 Dátum: 2016. Szeptember 17. - 21:58:37 »
A neroli oldalárólt lehet parfüm mintákat rendelni. Gondolom van nekik borotvakrém mintájuk is mert a rendelésemhez hozzá csaptak egy kis tégely mandulás mintát is.Lehet ha levélben kéri az ember úgy működhet. A santálos parfüm nekem nagyon bejövős a finomabb vonalat képviseli amit jobban kedvelek. A munkámból adódóan sikerült egy elég drasztikus tesztnek alávetni. (hegesztő) és az egyik reggel gondoltam meló előtt egy kis fújás nem árthat. Egész délelőtt izzadtam mint a ló meleg is volt be is voltam öltözve. Délben mikor levettem a kabátom meglepetésemre még mindig érezni lehetett a santál finom illatát és nem a pólómból jött :) így nálam *5-re vizsgázott. Sokan dicsérték már a santálos borotvakrémet és balzsamot újat nem tudok mondani viszont szeretném megerősíteni hogy valóban kiváló termékek és javallott a polcon egy kis helyet szorítani nekik :)
egyetlen egy francia mondatot ismerek "im sorry" de ez is angolul van

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici