Szerző Téma: Taylor of Old Bond Street  (Megtekintve 64012 alkalommal)

Nem elérhető Szőrmók

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2684
Re:Taylor of Old Bond Street
« Válasz #60 Dátum: 2012. Július 22. - 19:56:32 »
Hát...a Jermyn Street minden, csak nem hagyományos...és a "férfiaknak" szó is necces. Az biztos, hogy nem hagyományos, hanem egy nagyon új illat. Az is biztos, hogy nem proli (nem a suhogósnacis Bömbis csávó illata), bár szerintem ez utóbbihoz inkább közelebb áll, mint a klasszikus illatokhoz, de mégsem nevezhető ploliszagúnak. Elképzelhető, hogy ez a jövő (pontosabban a jelen) normális illata.


Jaj, de szigorú vagy! ;) A fűszerek illatával jobban boldogulok :fetreng:

Engem emlékeztet egyes Hugo Boss, Savignon parfümök illatára, ami nem "hagyományos", hanem modern, viszont nekem összességében hagyományos, mert nem csak ilyen, vagy olyan, hanem kicsit ez, kicsit az és nem jut eszembe róla egy rózsaszín szoba, szóval felőlem lehetne 120éve recept is. Tetszik.
Sheffield-England

Nem elérhető Szőrmók

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2684
Re:Taylor of Old Bond Street
« Válasz #61 Dátum: 2012. Július 22. - 20:04:39 »
Tény, hogy a Barbonra nem hasonlít :fetreng:
Sheffield-England

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Taylor of Old Bond Street
« Válasz #62 Dátum: 2012. Július 22. - 20:13:11 »
"Teljesen jó, de szerintem ez női illat"
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető 1bbenda

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 216
Re:Taylor of Old Bond Street
« Válasz #63 Dátum: 2012. Július 22. - 20:16:34 »
Volt szerencsém megszagolni a szappant, valóban nem hagyományos illatnak tűnt. A kérdés hogy mit értünk hagyományoson, az biztos hogy nem igazán hasonlítható virágok (levendula, rózsa, ibolya stb.) illatához. Közelebb áll a most talán jobban jellemző, populárisabb "egyen illatokhoz".

Viszont a szappan illatát ennek ellenére egyáltalán nem szeretném lehúzni. Nekem kifejezetten férfiasnak hatott, és nincs műillata, vagy tiniparfüm hatása. Pont hogy van benne valamilyen rafinéria. Mondtam is Ákosnak, hogy nálam ez a cucc olyan, hogy 2 percenként kimennék megszaglászni a fürdőszobába. :) Függővé tud tenni, és Al Pacino Az ördög ügyvédje című filmjéből juttatott eszembe egy mondatot:

Meglepetés vagyok Kevin, észrevétlenül érkezem. Az én kezem babrál Mona Lisa szoknyája alatt!  :evil:

Van benne huncutság tehát, olyan "modernebb" illat ami nem ment a minőség rovására. No, visszaolvastam a hozzászólásomat, ne kérdezzétek hogy mit értek az egyes kifejezések alatt. :) Leírtam ami eszembe jutott az illatról. ;)

Nem elérhető jrabi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1649
Re:Taylor of Old Bond Street
« Válasz #64 Dátum: 2012. Július 22. - 20:19:22 »
Arra azért vigyázzatok, hogy az illatok általában emlékekhez, tapasztalatokhoz kapcsolva, s ezek képeződnek le bennünk. Tehát: a suhogónacis, Bömbis csávónak bejön az illat, mert számára ez összekapcsolódik azzal a tapasztalattal, hogy ez sok csajnak bejön. Ezeknél a csajoknál pedig összekapcsolódik ez az illat azzal a tapasztalattal, hogy akinek ilyen illata van, annak nagy valószínűséggel Bömbije van (és hozzá hasonlóan nem gondolkodik túl sokat... :evil:).  8)  ;D
"A fájdalom elkerülhetetlen. A szenvedés választás dolga."

Nem elérhető jrabi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1649
Re:Taylor of Old Bond Street
« Válasz #65 Dátum: 2012. Július 22. - 20:30:47 »
a mai Bömbis csávó meg...hát...egyfajta módon ő is ügyel, de az egyetemes jóízlés ettől távol esik  :crazy: És ez az icipici különbség biza igen nagy különbség. Ez megmutatkozik az illatokban is.
Én - ha választani kellene - mégis a dandy-t választanám...aztán mondják rám, hogy olyan vagyok, mint a nagypapa. Igen...szeretnék olyan lenni  ;D
:sör: (szívemből szóltál Peti!!!)  :sör:
"A fájdalom elkerülhetetlen. A szenvedés választás dolga."

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Taylor of Old Bond Street
« Válasz #66 Dátum: 2012. Július 22. - 20:32:05 »
 :fenek:

"Teljesen jó, de szerintem ez női illat"
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető 1bbenda

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 216
Re:Taylor of Old Bond Street
« Válasz #67 Dátum: 2012. Július 22. - 20:34:29 »
A nagypapa illat nagyon sokunknak bejön, és amikor ezt mondják ránk, a legkevésbé sem sértődünk meg, sőt...  :borz1:

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Taylor of Old Bond Street
« Válasz #68 Dátum: 2012. Július 22. - 20:44:26 »
Namost az én feleségemnek sok borotválkozós cucc illata: "Román vonat". És ezt képes a Klar's kabinetre és az Arko-ra egyaránt mondani. :)
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető 1bbenda

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 216
Re:Taylor of Old Bond Street
« Válasz #69 Dátum: 2012. Július 22. - 20:50:27 »
Menyasszonyomnak emlékszem engem is sikerült egyszer "vérig sértenie." :) Tök lelkesen mutattam neki már nem tudom melyik szappant, és simán lebüdösözte.  :sör:

Nem elérhető jrabi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1649
Re:Taylor of Old Bond Street
« Válasz #70 Dátum: 2012. Július 22. - 20:55:37 »
Nekem a L'Occitane Vetyvert "nagypapás"-ozta le. Azóta kaptam Tőle egy üveggel a házassági évfordulónkra (na meg Petitől úton van egy fél üveg)...  :evil:
Úgyhogy nyugi, lassan ők is rájönnek majd, hogy ami mögött tartalom is van, az néha egy kicsit más, mint amit a "divat" diktál...
"A fájdalom elkerülhetetlen. A szenvedés választás dolga."

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Taylor of Old Bond Street
« Válasz #71 Dátum: 2012. Július 22. - 21:13:58 »
Ezt nagyon meg tudom erősíteni. Kapcsolatunk elején sem én, sem ő nem tudtuk volna elképzelni, hogy egyszer rózsa, vagy ibolya, vagy levendula illatúként jövök ki a fürdőből. Most pedig :nemtom: Már a BayRumot "lopkodja".  :borz2: (Neki rendkívül bevált, esténként fürdés után szokta magát "bekenni" vele. Egyúttal ennyit arról, hogy a BayRum női vagy férfi illat ;) )

Nem elérhető 1bbenda

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 216
Re:Taylor of Old Bond Street
« Válasz #72 Dátum: 2012. Július 22. - 21:17:47 »
Nálunk az asszony is egy ideje levendulás mosdószappannal fürdik :)

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Taylor of Old Bond Street
« Válasz #73 Dátum: 2012. Július 22. - 21:36:58 »
Nekem is lenyúlták a D.R.Harris Arlington fürdőszappanom  :fetreng:

Nálunk az asszony is egy ideje levendulás mosdószappannal fürdik :)
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető Világosító

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 762
Re:Taylor of Old Bond Street
« Válasz #74 Dátum: 2012. Július 22. - 22:34:10 »
Nekem is lenyúlták a D.R.Harris Arlington fürdőszappanom  :fetreng:


Nekem az Astrám ugrott, láb beretválására.  :fetreng:

Cserébe kaptam engedélyt másik borotva beszerzésére. :borz2:
Lássuk Magyarországot reálisan: jó borok, szép nők, gyenge forint, Erős Pista...

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici