Szerző Téma: Taylor of Old Bond Street  (Megtekintve 62936 alkalommal)

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Taylor of Old Bond Street
« Dátum: 2011. Február 26. - 22:59:52 »
.

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Taylor of Old Bond Street
« Válasz #1 Dátum: 2011. Február 26. - 23:55:41 »
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető tritrek

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 854
Re:Taylor of Old Bond Street
« Válasz #2 Dátum: 2011. Február 28. - 20:11:26 »
Én eddig a Mr.Taylor krémet próbáltam, az nagyon kellemes illatú, egyesek szerint öregemberes, szerintem nem  ::)

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:Taylor of Old Bond Street
« Válasz #3 Dátum: 2011. Február 28. - 20:17:12 »
Taylor-ból eddig 2 terméket próbáltam ki, de egyik sem jött be. Első a Taylor Sandalwood Cologne volt, nekem ez túl édes, nehéz illat volt. A másik próbálkozásom tárgya a levendulás tubusos borotvakrém volt. Nem volt rossz, de sajnos folyton összehasonlítottam az illatát a L'Occitane levendula illatával. Így esélye sem volt...
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Taylor of Old Bond Street
« Válasz #4 Dátum: 2011. Február 28. - 20:55:08 »
Nálam az Avocado és a ST. James szívesen látott vendég, az Avocado hajlamos függőséget okozni  :borz2:
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető Salmo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
  • ne fogdosd az élét
Re:Taylor of Old Bond Street
« Válasz #5 Dátum: 2011. Március 06. - 17:18:49 »


Tegnap kaptam kézhez a TOB szandálos  ;) stick szappanját.

Bár borotválkozásnál még nem használtam - csak kikentem a kezemre, némi vízzel,  ami biztos ez az a szantál illat, ami nekem nagyon tetszik. Volt már lehetőségem egy pár szantál illatú terméket megszagolni, de jelenleg ez a csúcs  :borz1:  Igazi fás illat, minden édes összetevőtől mentesen.

Ma este próba élesben

reofil
"Férfiembernek faluhelyen semmi sincs nagyobb mérge mint a beretválkozás, mert ritka a jó beretvakés. Sokkal ritkább, mint a tisztességes fehérnép."

Nem elérhető Bubu

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1716
Re:Taylor of Old Bond Street
« Válasz #6 Dátum: 2011. Március 06. - 18:39:48 »
Én nemrég próbáltam a mandulás borotvakrémjüket.Lehet hogy bennem van a hiba és tény hogy más terméküket még nem próbáltam,de számomra egy átlagos minőségű krém,átlagon felüli,tömény illattal!
Biztos,hogy fogok még mást is kipróbálni,de ha a többi termékük is ennyire intenzív illattal bír...akkor lecserélem az orrom!
Baa baa black sheep, have you any wool? Yes Sir, yes Sir, three shaves full.

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:Taylor of Old Bond Street
« Válasz #7 Dátum: 2011. Március 06. - 18:48:03 »


Tegnap kaptam kézhez a TOB szandálos  ;) stick szappanját.

Bár borotválkozásnál még nem használtam - csak kikentem a kezemre, némi vízzel,  ami biztos ez az a szantál illat, ami nekem nagyon tetszik. Volt már lehetőségem egy pár szantál illatú terméket megszagolni, de jelenleg ez a csúcs  :borz1:  Igazi fás illat, minden édes összetevőtől mentesen.

Ma este próba élesben

reofil

Használtál már Trumper szantálos borotvakrémet? Ha igen, ahhoz képest milyen?
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető Bubu

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1716
Re:Taylor of Old Bond Street
« Válasz #8 Dátum: 2011. Március 06. - 19:06:37 »
Még nem próbáltam.Tudom,hogy én vagyok ennyire finnyás,de nekem a szantál semmiben nem jön be.
Én inkább a szolídabb,kifinomult illatokat szeretem.Példát hadd ne említsek,mert még sok dolgot nem illatoztam.Pl.a Musgo krém illatában nagyon bízok.Szerintem az én ízlés világom inkább a "retro borbély üzlet"illat felé hajlik-lásd Barbus krém.
Ha azt mondom,hogy létezik az Extrametálnál egy horror árú Dovo szappan (6900.-Ft),aminek az illatát imádom,akkor szerintem kevesen tudják hogy az milyen,pláne hogy mire hasonlít!
Baa baa black sheep, have you any wool? Yes Sir, yes Sir, three shaves full.

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Taylor of Old Bond Street
« Válasz #9 Dátum: 2011. Március 06. - 19:13:23 »
Bubu, ha szeretnéd vihetek neked a Taylor of Old Bond Street LEMON & LIME Shaving Creamjéből mintát.
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető Bubu

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1716
Re:Taylor of Old Bond Street
« Válasz #10 Dátum: 2011. Március 06. - 19:20:22 »
Fonti!

Köszönöm a felajánlást és a jószívűséged,de kihagynám!Megvárom a Trumper mintákat,hátha azután tudok már dönteni!
Baa baa black sheep, have you any wool? Yes Sir, yes Sir, three shaves full.

Nem elérhető Salmo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
  • ne fogdosd az élét
Re:Taylor of Old Bond Street
« Válasz #11 Dátum: 2011. Március 06. - 20:16:38 »

Használtál már Trumper szantálos borotvakrémet? Ha igen, ahhoz képest milyen?


Szia Qka !

Bevallom őszintén, a három T közül, a TOB termékek ezidáig kimaradtak, a kipróbálásból. Így nincs összehasonlítási alapom, viszont a GFT szantálos krémjéhez képest sokkal " szárazabb" fa illatú

Viszont nemrégen fejeztem be a borotválkozást, és a stick szantál szappan mellett, egy másik TOB terméket is most próbáltam először: a luxury herbal aftersahve krémet. Az illata nagyon semleges ( olyan gyógyszertári krém feeling), a három T krémjeihez hasonlatosan zsíros hatású, de hamar felszívódott az arcomon. Nyáron azért határ eset......


reofil

u.i.: erősen gondolkodom egy szantálos arcszeszen  ;)
"Férfiembernek faluhelyen semmi sincs nagyobb mérge mint a beretválkozás, mert ritka a jó beretvakés. Sokkal ritkább, mint a tisztességes fehérnép."

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:Taylor of Old Bond Street
« Válasz #12 Dátum: 2011. Március 06. - 21:55:35 »

Használtál már Trumper szantálos borotvakrémet? Ha igen, ahhoz képest milyen?


Szia Qka !

Bevallom őszintén, a három T közül, a TOB termékek ezidáig kimaradtak, a kipróbálásból. Így nincs összehasonlítási alapom, viszont a GFT szantálos krémjéhez képest sokkal " szárazabb" fa illatú

Viszont nemrégen fejeztem be a borotválkozást, és a stick szantál szappan mellett, egy másik TOB terméket is most próbáltam először: a luxury herbal aftersahve krémet. Az illata nagyon semleges ( olyan gyógyszertári krém feeling), a három T krémjeihez hasonlatosan zsíros hatású, de hamar felszívódott az arcomon. Nyáron azért határ eset......


reofil

u.i.: erősen gondolkodom egy szantálos arcszeszen  ;)

Köszi az infót! A TOB szantálos kölnijét használtam, de annak szerintem nagyon kicsi köze van a szantálhoz. Számomra émelyítően édes.
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

FBP

  • Vendég
Re:Taylor of Old Bond Street
« Válasz #13 Dátum: 2011. Március 07. - 08:45:25 »

Köszi az infót! A TOB szantálos kölnijét használtam, de annak szerintem nagyon kicsi köze van a szantálhoz. Számomra émelyítően édes.

Hát, ízlések és pofonok...én is használok ilyet (illetve pont azt, amit Te is próbáltál  :D) de számomra határozottan szantálillatú, amit elsőként páromon teszteltem le, aki nagy szantálrajongó  :D és ő is igazolta a megérzésemet.
Mondjuk viszonyítási alapnak csak a Trumper szantál skin food-ját tudom felhozni...aminek szerintem (vagyis az orrom szerint) nem sok köze van a szantálhoz...kérdés, hogy ismerem-e valójában, hogy milyen az igazi szantál  :crazy:

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:Taylor of Old Bond Street
« Válasz #14 Dátum: 2011. Március 07. - 20:31:07 »

Köszi az infót! A TOB szantálos kölnijét használtam, de annak szerintem nagyon kicsi köze van a szantálhoz. Számomra émelyítően édes.

Hát, ízlések és pofonok...én is használok ilyet (illetve pont azt, amit Te is próbáltál  :D) de számomra határozottan szantálillatú, amit elsőként páromon teszteltem le, aki nagy szantálrajongó  :D és ő is igazolta a megérzésemet.
Mondjuk viszonyítási alapnak csak a Trumper szantál skin food-ját tudom felhozni...aminek szerintem (vagyis az orrom szerint) nem sok köze van a szantálhoz...kérdés, hogy ismerem-e valójában, hogy milyen az igazi szantál  :crazy:

A Trumper szantál skin foodja sem egy "echte" szantál illat, de számomra már a kedvelhető kategória. A borotvahabja viszont már sokkal fásabb, fanyarabb. Imádom...
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici