Szerző Téma: Barbon, Figaró  (Megtekintve 126664 alkalommal)

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Barbon, Figaró
« Válasz #570 Dátum: 2019. Augusztus 21. - 12:27:57 »
Rossmann üzletekben szinte mindig kapható (ha éppen nem olyan járt ott mint te aki felvásárolta a készletet ;)), és online is van:

https://shop.rossmann.hu/figaro-habzo-borotvakrem-85-ml?suggestionType=product&q=figar

A Keleti pályaudvarnál (a Thökölyn) van egy háztartási bolt, ott is szinte mindig látok.

De ha gondolod, dobj a Caolának egy e-mailt, szerintem válaszolnak és megmondják gyártják-e még. Az ilyesmi sohasem árt, legalább tudják hogy van rá kereslet.

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Barbon, Figaró
« Válasz #571 Dátum: 2019. Augusztus 21. - 12:50:01 »
Csak 2 dobozzal vettem!

Még...   :D
(Beszerzek egy nem habzót is tartalékba)
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Barbon, Figaró
« Válasz #572 Dátum: 2019. November 04. - 08:12:10 »
Ma reggel én is elővettem egy régen a polcon pihenő Figarót (habzó).

Zseniálisan habzik, egy borsószem elég a szintipamacsra a dús habhoz, nagyon kellemesen megy rajta a borotva.

Csak valami szúrós mellékszaga van. Erre emlékeztem újkorából, a púderre emlékeztető alapillat mellé társul, nem tudom valamelyik összetevő alapból ilyen, esetleg gyártási szórás, vagy megromlott. Nem elviselhetetlen, de nem is kellemes. Ha ez nem lenne, és megcsinálnák mondjuk háromféle normális illatban (mondjuk semleges, mentol, meg valami amit olcsón be tudnak szerezni), szerintem el lehetne adni valami pöpec csomagolásban mint prémium cuccot.

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Barbon, Figaró
« Válasz #573 Dátum: 2019. November 06. - 16:12:14 »
Figaro nemzetközi szinten nagyon is jó krém, idővel rájön erre az ember. Csak ugye olcsó, is nem is olyan flancos a csomagolása, nem is kézműves stb...vagyis nem olyan "menő".
Miután meguntam a próbálgatást, én is visszatértem a Figaróhoz, ami igazából az első krémem is volt.
Most használtam el egy teljes tubust úgy, hogy nem is hiányzott más. Nem is volt más a polcon! :)

Szúrós szag nekem nem tűnt fel....
(szerintem)

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Barbon, Figaró
« Válasz #574 Dátum: 2019. November 06. - 18:29:30 »
Jellegzetes, egyedi kesernyés árnyalata van, de azt én se mondanám éppen szúrósnak.

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Barbon, Figaró
« Válasz #575 Dátum: 2019. November 07. - 06:42:43 »
Szerintem jelentős a gyártási variabilitás (hogy finoman fogalmazzak ;)). Korábban használt Figaróknál nem volt ilyen szag, ennél az egy tubusnál van.

Kár, hogy a blokk már nincs meg, visszavinném 8)

Nem elérhető csupi

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 91
Re:Barbon, Figaró
« Válasz #576 Dátum: 2019. November 07. - 20:00:45 »
Akkor kiderült már valami a Figaró esetleges megszűnésével kapcsolatban? Volt itt téma korábban, hogy a weboldalukon már nem tüntetik fel a Caola termékek között.

Nem elérhető hoper

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 293
Re:Barbon, Figaró
« Válasz #577 Dátum: 2020. Augusztus 01. - 12:48:23 »
Nagypapám 79. születésnapjára arcszeszt kért, természetesen Barbont fog kapni. Mellé még ajándék egy majdnem teljes csomag Dorco ST301-es.
HP

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Barbon, Figaró
« Válasz #578 Dátum: 2020. Augusztus 01. - 14:32:21 »
Mellé még ajándék egy majdnem teljes csomag Dorco ST301-es.

Mármint hogy a 10ből úgy 8 még megvan? ::) Hát te tudod, de a nyolcvanadikra akár teljes csomagot is kaphatna majd. ;)

Nem elérhető hoper

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 293
Re:Barbon, Figaró
« Válasz #579 Dátum: 2020. Augusztus 02. - 11:56:52 »
Majd viszek neki ha elfogy. Meg Barbont is.
HP

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Barbon, Figaró
« Válasz #580 Dátum: 2020. November 17. - 12:25:47 »
Megint van Barbon csomag. Kicsit felment az ára, de most Omega 10077 pamacs van benne. Mondjuk nem értem miért a kék és miért nem a zöld. Én biztos inkább a zöldet raktam volna...

https://www.caola.hu/Barbon-ajandek

Ilyen a pamacs: https://www.omegabrush.com/wp-content/uploads/2015/09/10077-BLU-480x480.jpg

Nem elérhető Warper

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 71
Re:Barbon, Figaró
« Válasz #581 Dátum: 2022. Augusztus 31. - 07:43:16 »
Most látom, hogy a Caola webshopjában 589 Ft a Barbon és 579 Ft a Figaró krém. A teszkóban 749. :(
Ez kb 50% áremelés. (Nyilván szomorúbb, hogy minden, beleértve a kaja is így drágul)
Egy falusi kisboltban volt 395-ért, vettem kettőt-kettőt, most pár évig jó vagyok :)

Nem elérhető daróc

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 223
  • ARKO-t tartósan használó, tapasztalttal bíró
Re:Barbon, Figaró
« Válasz #582 Dátum: 2022. Október 02. - 07:33:01 »
Vettem ma egy tubus Figaró habzót... adok esélyt a hazainak is. Kíváncsi vagyok rá hogy milyen habot fog adni és szereti e az arcom. De Vergulde Hand borotvaszappant szoktam használni, néha prorasot. Kíváncsi vagyok erre a Figaró habzó krémre:)
Bőségest és keményet (utóbbi is tőled függ)
...Bár a munkádon más keres - dolgozni csak pontosan, szépen,
 ahogy a csillag megy az égen, úgy érdemes

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici