Szerző Téma: Barbon, Figaró  (Megtekintve 126645 alkalommal)

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Barbon, Figaró
« Válasz #15 Dátum: 2011. Április 15. - 11:07:36 »
Az itthon lévő kb 20 féle krémből is szappanból a legtöbbszor a barbont használom. Minden szempontból jó krém, és olcsó. Minden kezdő kezébe ilyet adnék első próbálkozáshoz.
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető Bubu

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1716
Re:Barbon, Figaró
« Válasz #16 Dátum: 2011. Április 15. - 11:38:32 »
 :sör:

Szerintem itt a Tagok közül nemcsak a kezdők(Új Tagok)használják szívesen a Barbont! ;)
Baa baa black sheep, have you any wool? Yes Sir, yes Sir, three shaves full.

Nem elérhető runner

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 22
Re:Barbon, Figaró
« Válasz #17 Dátum: 2011. Április 15. - 20:07:06 »
Mostanában én is a Barbont használom legtöbbet! Az illata nagyon kellemes még a feleségem is kedveli!

FBP

  • Vendég
Re:Barbon, Figaró
« Válasz #18 Dátum: 2011. Április 23. - 15:17:11 »
A Caola-Alfa oldalon nem csak Barbon-Figaro-Derby krém van, hanem egy (a dobozán meglehetősen keleties írással jelölt) a tubuson csak CAOLA Lather Shaving Cream feliratú...mittudoménhogymicsoda...de borotvakrém. Volt hozzá szerencséje valakinek?
Amúgy a tubus színezése, bár visszafogottan, de piros/fehér/zöld  ;D

Nem elérhető jrabi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1649
Re:Barbon, Figaró
« Válasz #19 Dátum: 2011. Április 23. - 16:18:26 »
Hát én az egyéb menüpont alatt csak nagy nehezen találtam meg...
Az arab nyelvű felirat miatt rossz sejtelmem az, hogy a magyar/európai piacon egyáltalán nincs is jelen :(
"A fájdalom elkerülhetetlen. A szenvedés választás dolga."

Nem elérhető Bubu

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1716
Re:Barbon, Figaró
« Válasz #20 Dátum: 2011. Április 23. - 18:32:07 »
Biztos forrásból tudom,hogy ez a krém pontosan megegyezik a Barbonnal!Csak külföldre gyártják,mint ahogy a Barbon tusfürdőt...
Baa baa black sheep, have you any wool? Yes Sir, yes Sir, three shaves full.

Nem elérhető tritrek

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 854
Re:Barbon, Figaró
« Válasz #21 Dátum: 2011. Május 05. - 18:57:28 »
Egy dolog zavar a Barbon AS-ben, hogy nekem hiányzik belőle az a zöld illat, az az erdőillatű WC illatosító buké, ami a krémben annyira megfogott...
...ami adott lehet az miatt is, hogy először szagoltam a borotvakrémet és aztán az AS-t.
De kellemes "klasszikus" illatú, hűsít, retróillatú, csak a feleségem nem szereti mert "fúj, olyan szagod van,mint az apámnak" ami nem rossz, de ő jobban szereti, ha nem vagyok ennyire retróillatú  :fetreng:

Nem elérhető Bubu

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1716
Re:Barbon, Figaró
« Válasz #22 Dátum: 2011. Május 05. - 19:30:46 »
Egy kis zöld illat azért  marad,mikor elillan az alkohol.Érdekes dolog ez,hisz ott van a Barbon Pre Shave is,amit elektromos borotválkozáshoz ajánlanak.Ennek is kissé más az illata,mint az AS-nek és más mint a krémnek!
De jó lenne,ha a cég összekapná magát és készítene egy egységesebb,bővített és kicsit magasabb minőségre pozicionált Barbon borotválkozási termékcsaládot!
Ugye Uraim?!
Baa baa black sheep, have you any wool? Yes Sir, yes Sir, three shaves full.

Nem elérhető Talador

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 147
Re:Barbon, Figaró
« Válasz #23 Dátum: 2011. Május 05. - 19:46:48 »
Én is Barbont használok, de csak a krémet. Igazából nekem nincs semmi kifogásolni valóm a minőségen, igaz ezen kívül nem használtam még semmi mást.

Viszont ibolya GFT krém, vagy szappan - még nem tudom - lesz a következő, amit ki akarok próbálni. :)
"Húzd ki a Szent Biztosítószeget, majd azután számlálj el háromig. Se többet, se kevesebbet. Három legyen, amedig számolsz, s ameddig számolsz, az háromig legyen. Négyig ne számolj hát ezért, sem pediglen kettőig - hacsak nem folytatod a te számolásodat háromig. Az ötöst szádra ne vedd. Midőn a hármashoz érsz, mely sorrendben a harmadik leszen..."

Nem elérhető Bubu

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1716
Re:Barbon, Figaró
« Válasz #24 Dátum: 2011. Május 05. - 20:13:23 »

Off

Én már nagyjából kipróbáltam  Trumper sample pack-et.Ami a legjobban tetszett az a Wild Fern volt,de sajnos abból csak Cologne-t készítenek,krémet és AS-t nem -tudtommal.
On

Én szeretem ezt a "zöld illatot",így a hétköznapokra marad a Barbon.(ünnepnapokra pedig a a Musgo krém+AS)
Baa baa black sheep, have you any wool? Yes Sir, yes Sir, three shaves full.

FBP

  • Vendég
Re:Barbon, Figaró
« Válasz #25 Dátum: 2011. Május 05. - 20:39:56 »
Én szeretem ezt a "zöld illatot",így a hétköznapokra marad a Barbon.(ünnepnapokra pedig a a Musgo krém+AS)
A Barbon és a Musgo Real (nekem spec.) egy tőről fakadó illatok, azzal a különbséggel, hogy a Barbon nekem túl durva, erős, a Musgo Real viszont ugyanez/hasonló, csak épp "úriasabb", gyengédebb kiadásban. Véleményem az, hogy ha a Caola kicsit összeszedné magát és iciripicirit dolgozna a Barbonon, és mondjuk az árát a duplájára emelné! (amitől még mindig nem emelkedne az exkluzív árú termékek közé), akkor még véletlenül sem vennék Musgo krémet és AS-t.
Addig is, akinek a Barbon bejön, de de valami hasonlót szeretne az ünnepnapokra is, ajánlom a Musgo Real krémet és AS-t!

Nem elérhető Bubu

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1716
Re:Barbon, Figaró
« Válasz #26 Dátum: 2011. Május 05. - 20:45:15 »
 :sör: :borz1:
Baa baa black sheep, have you any wool? Yes Sir, yes Sir, three shaves full.

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Barbon, Figaró
« Válasz #27 Dátum: 2011. Május 07. - 14:49:51 »
Csak krémet használok barbont, de azon sokmindent nem lehet javítani. ár/érték arányban nehezen verhető, és abszolút értékben is egész jó minőséget képvisel. Nem halnék bele ha nem használhatnék jobbat nála.
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

FBP

  • Vendég
Re:Barbon, Figaró
« Válasz #28 Dátum: 2011. Május 07. - 14:54:45 »
Csak krémet használok barbont, de azon sokmindent nem lehet javítani.
akkor csak azt a kis keveset  ;)

Nem elérhető szürkesün

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 37
Re:Barbon, Figaró
« Válasz #29 Dátum: 2011. Május 13. - 21:02:25 »
A Figaró nemhabzóról tud valaki infót mennyire használható?
A habzó az egész jó.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici