Szerző Téma: Floid  (Megtekintve 25688 alkalommal)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Floid
« Válasz #60 Dátum: 2015. Február 05. - 21:40:18 »
Itt komolyan nincs olyan fórumtag, akinek van, vagy valaha volt mindkettő  ???


Nekem egyik se volt. :bor:
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Floid
« Válasz #61 Dátum: 2015. Február 06. - 08:15:41 »
Nálunk az egyik van használatban húsvéti kölni gyanánt a kölöknél! /Ne kérdezzétek melyik/
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető rty42

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1916
Re:Floid
« Válasz #62 Dátum: 2015. Február 06. - 09:08:32 »
Itt komolyan nincs olyan fórumtag, akinek van, vagy valaha volt mindkettő  ???


Nekem egyik se volt. :bor:
:+1:
... a nyúlon túl?

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:Floid
« Válasz #63 Dátum: 2015. Február 06. - 09:29:21 »
Itt komolyan nincs olyan fórumtag, akinek van, vagy valaha volt mindkettő  ???


Nekem egyik se volt. :bor:
:+1:

Akkor akinek még szintén nem volt egyik sem, írja meg ide a tapasztalatát  :fetreng:

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Floid
« Válasz #64 Dátum: 2015. Február 06. - 10:06:16 »
De csak mert kérted!

Nekem egyik sem volt, de meg vagyok velük elégedve. Ha lesz vagy egyik, vagy másik, vagy mindkettő, majd jól nem mondom meg hogy az egyiknek milyen az illata a másikhoz képest.  :crazy:
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Floid
« Válasz #65 Dátum: 2015. Február 06. - 10:07:36 »
Hármat már megismertem de mindegyikben benne van a cukorkaillat ami nekem nem gyerebe.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:Floid
« Válasz #66 Dátum: 2015. Február 06. - 10:15:01 »
Hármat már megismertem de mindegyikben benne van a cukorkaillat ami nekem nem gyerebe.

 :thanks: ez így elég beszédes.
De már annyira beleéltem magam és annyira kíváncsi vagyok, hogy nem tantorodom el  ;D

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Floid
« Válasz #67 Dátum: 2015. Február 06. - 10:17:29 »
Ha jót akarsz, kéket próbálj! :D
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:Floid
« Válasz #68 Dátum: 2015. Február 06. - 10:27:34 »
Ha jót akarsz, kéket próbálj! :D

Ugyanez ment a B&B fórumon is. Valaki rákérdezett a sárgákra, mire mások jöttek azzal, hogy kék  :jajne:  :D

Nem elérhető Lacus_65

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1046
Re:Floid
« Válasz #69 Dátum: 2015. Február 06. - 11:29:40 »
A sárga Floidot használom (passz, hogy olasz, vagy spanyol, egy közös beszerzés eredményeként került hozzám).
Kicsit púderes illat, jelentős alkoholtartalommal.
Én szeretem, asszonyteszten átment.

Nem elérhető Narakh

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1139
Re:Floid
« Válasz #70 Dátum: 2017. Május 25. - 23:45:27 »
Valakinél nem bújik esetleg némi kék Floid? A Vigoroso pikk-pakk kedvenccé nőtte ki magát, nagyon kíváncsi lennék a másik illatra is.
"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:Floid
« Válasz #71 Dátum: 2018. Március 20. - 08:43:05 »
Karácsonykor hozzájutottam egy Floid balzsamhoz. Ebből egy fajta van, a sárga. DE... bár nekem nem volt sárga Floid afterem, ez csak hasonlít rá, de nem egy/egy ugyanaz az illat. Van is rajta erre vonatkozó jelzés, hogy új illatformulás.
A tubus érdekes egy balzsamhoz képest, de nekem jobban tetszik, mint az üveges verzió. 125 ml tömény jóság van benne, mint például  teafa olaj, zöld tea kivonat, kamilla kivonat, búzacsíra kivonat stb.
Először felkenve, nagyon töménynek és zsírosnak hat, majd elkezd "olvadni" és finoman beissza az ember bőre, ami aztán nem lesz zsíros, olajos. Érdekes, kicsit olyan, mint a gél afterek, amik folyékonnyá válnak kis idővel a kinyomás után a kezedben. Bár ez nem válik olyan folyékonnyá, de élmény használni, tényleg működik.
Illatával nem volt különösebb bajom, aki a Floid cég illatvilágát szereti, nem fog csalódni benne.
Hatásáról én jót nem tudok mondani. Fura a bőröm, de én speciel még nem találkoztam jó balzsammal. Például a Nivea Sensitive balzsam engem szárított, bár nem olyan mértékben mint ez. Még egy Old Spice sem szárít ennyire, pedig az tömény alkohol. A nyakam kipattogzott tőle, és az ajkam alatt érdesre szárította a bőrt. Számomra ez megmagyarázhatatlan, mivel tényleg nagyon jó dolgokat sűrítettek bele. Ráadásul hidratálnia kellene, ehhez képest pont az ellenkezőjét értem el vele. Nem biztos, hogy a termék hibája, de az én bőröm így reagált rá. Fórumokon olvasgatva azt szűrtem le, hogy 10-ből, 1 ember tapasztalt hasonlókat.
Kiemelném, hogy NEKEM nem vált be, ettől függetlenül másnak lehet, hogy kiválóan használható és érdemes lehet egy próbát tennie vele.
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici