Szerző Téma: L'Occitane  (Megtekintve 27423 alkalommal)

FBP

  • Vendég
Re:L'Occitane
« Válasz #45 Dátum: 2011. November 17. - 11:22:07 »
Nov.18-20 kozott 15%os learazas van a cegnel. A webshopban ezt a VIPVOUCHER koddal lehet megszerezni (legalabbis egy tegnap erkezett DM kepeslap szerint).
A CADE szappant ajánlom mindenkinek!  :evil:
Bár valahogy ki kéne találni, miként működik jól...olyan nincs, hogy ne működjön, én ebbe nem törődök bele  :crazy:

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:L'Occitane
« Válasz #46 Dátum: 2011. November 17. - 13:59:29 »
Lehet, hogy működésre lehet bírni, csak mire az ember kikísérletezi az összetevőket (nem forró, hanem csak meleg víz, arcon habosítás, pamacsfajta, esetleg deszt.vizet melegít hozzá :) ) addigra nem fogja megérni az egész.

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:L'Occitane
« Válasz #47 Dátum: 2011. November 17. - 14:03:51 »
Kuni: ha mi itt a megérésre mennénk, akkor a Lord Smart + Frank Shaving pamacs + ARKO vonalnál megállna a történet...
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:L'Occitane
« Válasz #48 Dátum: 2011. November 17. - 14:08:53 »
Kuni: ha mi itt a megérésre mennénk, akkor a Lord Smart + Frank Shaving pamacs + ARKO vonalnál megállna a történet...
Nem erre gondoltam. Hanem arra, hogy egy alapvetően magasra pozicionált kategóriájú szappannál nem feltétlenül a vásárlónak kellene ügyködnie, hogy működjön.

FBP

  • Vendég
Re:L'Occitane
« Válasz #49 Dátum: 2011. November 17. - 14:17:11 »
ÁRkategóriát akartál írni...

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:L'Occitane
« Válasz #50 Dátum: 2011. November 17. - 14:17:35 »
Hát igen, nekünk ez az elvárásunk, de sokszor kitárgyaltuk már, hogy elég sok minden miatt lehet drága egy termék, és ebből csak egy a jó működés. Az ARKO akkor pl. százcsilliárdszor többe kellene, hogy kerüljön. :)

Nem védem a loxitánt.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

FBP

  • Vendég
Re:L'Occitane
« Válasz #51 Dátum: 2011. November 18. - 08:20:49 »
Nov.18-20 kozott 15%os learazas van a cegnel. A webshopban ezt a VIPVOUCHER koddal lehet megszerezni (legalabbis egy tegnap erkezett DM kepeslap szerint).
Ezzel csak az a baj, hogy méregdrágán szállítják ki, azaz jelentős mennyiségben kell vásárolni ahhoz, hogy megérje. 10.000 Ft-nál még ugyanott vagy, mintha bemennél a boltba.

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:L'Occitane
« Válasz #52 Dátum: 2011. November 28. - 00:14:54 »
A CADE szappant ajánlom mindenkinek!  :evil:
Bár valahogy ki kéne találni, miként működik jól...olyan nincs, hogy ne működjön, én ebbe nem törődök bele  :crazy:

Ma _majdnem_ jó habot csináltam belőle :) Beáztattam nyakig, és TLP-vel szedtem fel belőle anyagot bőven. A korábbi tapasztalat az volt, hogy jól kinéző, de pillanatok alatt összeeső hab lesz belőle. Ma jól kinéző, kicsit vizes, de tartós, bő cucc lett az eredmény, akárhány körre elég mennyiségben  :borz1:

FBP

  • Vendég
Re:L'Occitane
« Válasz #53 Dátum: 2011. November 28. - 08:27:00 »
Ma _majdnem_ jó habot csináltam belőle
:fetreng: :fetreng: :sör:

FBP

  • Vendég
Re:L'Occitane
« Válasz #54 Dátum: 2011. November 28. - 11:51:29 »
A B&B tagok beszámolói alapján a cucc habzása csúcskategóriás (többnyire 9-10 pontszám, elvétve 8-as).
http://badgerandblade.com/reviews/showproduct.php?product=1815&cpage=1&title=-l-27occitane-cade-shaving-soap&cat=40

Néhány fickónál meg kritikán aluli:
"After reading all the hype, I was thrilled to find a L'Occitane in town. Figured I could get myself a great soap for cheap ($16 ain't that bad, really). What no one has mentioned is that if you have very hard water, this soap lathers like crap. It's thin, dry lather that won't stand up through an entire pass. i'm sure it's great if you have soft water, but for those of you who have high concentrations of calcium and potassium in your water, save your money."

Ez lehet, hogy magyarázat...bár nálunk egyáltalán nem kemény a víz, és mégsem tudok belőle rendes habot készíteni...
Majd kipróbálom ioncserélt vízzel  :crazy:
Ha működni fog, borotvavíz lesz a neve.

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:L'Occitane
« Válasz #55 Dátum: 2011. November 28. - 12:07:04 »
bár nálunk egyáltalán nem kemény a víz...

A tévében azt mondta a mosógépszerelő, hogy Magyarország nagy részén kemény a víz. Biztos jól tudod? :D

FBP

  • Vendég
Re:L'Occitane
« Válasz #56 Dátum: 2011. November 28. - 12:09:32 »
bár nálunk egyáltalán nem kemény a víz...

A tévében azt mondta a mosógépszerelő, hogy Magyarország nagy részén kemény a víz. Biztos jól tudod? :D
Miután nálunk azokban a helyiségekben, ahol csapvíz előfordulhat, alig képződik vízkő  (és nem csak amiatt, mert párocskám takarításmániás) bizton állítom, hogy az a fickó baromságokat beszél. De majd adok hozzá Calgon-t  :crazy: hátha...

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:L'Occitane
« Válasz #57 Dátum: 2012. Március 12. - 12:51:56 »
Cade krem:
Probaltam becsulettel, arcon, talkaban, mergemben mar a kezemen is. Biztos bennem van a hiba, de az nekem nem mukodik. Vegul TOSB St. James lett a hab.

erdemes lesz figyelni azt a bizonyos asztalt a talin...
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:L'Occitane
« Válasz #58 Dátum: 2012. Március 12. - 13:31:48 »
Nekem működött. ...amíg tartott.  :nemtom: Tény, hogy egy kicsit mintha túl zsíros lenne.
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:L'Occitane
« Válasz #59 Dátum: 2012. Március 12. - 14:09:40 »
Nem habzott az gyaurja az altalam elvert szinten.
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici