Szerző Téma: L'Occitane  (Megtekintve 27971 alkalommal)

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:L'Occitane
« Válasz #90 Dátum: 2013. Október 14. - 16:14:28 »
Egyébként egy tipp annak, aki kipróbálná az új tégelyest: a Corvinban lévő üzletben hajlottak rá, hogy adjanak egy kis mintát, ha lett volna nálam üres tárolóeszköz, vihettem volna magammal. Csupán annyit kérdeztem, hogy ha már van teszter, tesztelhetném-e esetleg otthon, mert itt az üzletben ez nyilvánvalóan kivitelezhetetlen... :)
Patikát valszeg találsz a közelben, ott olcsón tudsz venni 20-30ml-es műanyag tégelyt.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:L'Occitane
« Válasz #91 Dátum: 2015. Február 23. - 19:53:57 »
Valaki próbálta már esetleg? Én nem merem megnézni, túl közel van a Nerolihoz. :crazy:

http://hu.loccitane.com/cedrat-eau-de-toilette,16,2,65809,680722.htm
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető ultra

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 534
Re:L'Occitane
« Válasz #92 Dátum: 2015. Február 23. - 22:48:25 »
A Catie's Bubbles La Piment La Vie es a L'Occitane Eau de Baux megegyezo illatok ha valakit erdekel egyik vagy masik.

Nem elérhető ultra

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 534
Re:L'Occitane
« Válasz #93 Dátum: 2015. December 03. - 14:19:23 »
Valaki próbálta már esetleg? Én nem merem megnézni, túl közel van a Nerolihoz. :crazy:

http://hu.loccitane.com/cedrat-eau-de-toilette,16,2,65809,680722.htm

En probaltam, jo cucc.Az illat limonadeval indul utana atmegy favagoba, a balzsamot hasznalom rendszeresen.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:L'Occitane
« Válasz #94 Dátum: 2015. December 04. - 00:05:29 »
Tényleg jó, csak hamar illan.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető ultra

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 534
Re:L'Occitane
« Válasz #95 Dátum: 2015. December 11. - 13:10:57 »

 Az EdT-t hasznalod?

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:L'Occitane
« Válasz #96 Dátum: 2015. December 11. - 19:01:41 »
Igen. Hamar el is adtam. Sajnos rajtam egy órát volt max illata.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:L'Occitane
« Válasz #97 Dátum: 2016. Június 24. - 16:20:09 »
Na előző héten ebből is hozzájutottam egy kisebb mennyiségű mintához.
L'Occitane Cade borotvakrém + aftershave balzsam
Borotvakrém:
Illatra másra számítottam, számomra elég egyszerű és valahogy nem illik annyira a borotválkozáshoz. A habja kiváló, tartós, kevés mennyiségből bő habot lehet képezni. Jól síkosít és hidratál. A bolti árért nem venném meg, de ajánlott kategória.
AS balzsam:
Illata jó, de nem vennék, mert ameddig le nem mostam magamról éreztem a bőrömön, mint valami ragacsos réteget. Hatásáról nem nagyon tudok írni, mert én annyira nem szeretem a balzsamot. Télen, hidegben biztosan jó, de emlékeim szerint tavaly decemberben is próbáltam egyszer és akkor is zsíros volt utána a bőröm, ami zavaró volt.
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető Betyarka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2001
Re:L'Occitane
« Válasz #98 Dátum: 2016. Július 21. - 19:00:33 »
Ma elővettem a porfogónak használt loccitane t.
Régen nem kedveltem mert nem nagyon habzott és nem adta. Vagy berottyant évek alatt,  ;D vagy a balea szinti tett vele csodát mert nagyon jó habot sikerült vele összehoznom.
Kiváló eredmény lett volna ha a Bic penge nem karmol le. Érdekes a bic az egyetlen aminél nem sikerül vágás nélkül megúszni az esemény.t
Csak a puffin ad erőt...

Nem elérhető Betyarka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2001
Re:L'Occitane
« Válasz #99 Dátum: 2017. Február 14. - 11:43:57 »
Valaki ismeri a L'Homme Cologne Cédrat After-Shave gel t? Ennek van arcszesz re hajazó tulajdonsága? Szeretem ha összerántja az arcom .  :fetreng:
Eddig csak balsam a volt én azt nem szeretem.
Vagy valami sima arcvíz szerű bólé ami semmit nem ért enyhe illatosításon kivűl. Azt se szerettem. De mivel valami finom úri illat felé el kellene orientálódnom meg most lehet rálépek arra az útra, hogy csak egy terméket használok folyamatosan.
Mostanában ismét bejön a szappanja. Nem tudom, hogy évek alatt beérett itt vagy a szinti pamacs csinál vele csodát.
Csak a puffin ad erőt...

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:L'Occitane
« Válasz #100 Dátum: 2017. Február 14. - 17:39:41 »
Enyhe illatú, gyengéd cucc, semmi köze arcszeszhez. Mondjuk nem is arra való.

Az azonos nevű splash sem csíp, inkább olajos kicsit.

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:L'Occitane
« Válasz #101 Dátum: 2017. Február 16. - 09:58:39 »
Pár éve használtam a L'Occitane Cade szappanját és nagyon kedveltem az illatát.
Most azon töröm a fejem, hogy veszek belőle egy borotvakrémet. A krém és a szappan illata megegyezik?
Működésében hozza a TOBS krémek szintjét?
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:L'Occitane
« Válasz #102 Dátum: 2017. Február 16. - 11:24:24 »
Teljsen más mint a tobs krémek. Inkább krémes de vékonyabb kicsit, nem annyira habtenger, viszont nagyon jól ápol. Az első krém amit teljesen elhasználtam.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:L'Occitane
« Válasz #103 Dátum: 2017. Február 16. - 13:00:45 »
Köszi Zoli!
Jobban kedvelem a TOBS/Tabac vonalhoz hasonlító, vastagabb habbal rendelkező krémeket, de teszek egy próbát vele.

Teljsen más mint a tobs krémek. Inkább krémes de vékonyabb kicsit, nem annyira habtenger, viszont nagyon jól ápol. Az első krém amit teljesen elhasználtam.
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:L'Occitane
« Válasz #104 Dátum: 2017. November 28. - 05:14:52 »
Tegnap vettem egy Cade borotvaszppant. Mivel az utántöltőt vettem, ezért lereszeltem, és egy 100 ml műanyag tégelybe tömörítettem bele. Ma reggel kipróbáltam. Arcon habosítás FS szinti pamaccsal. Tökéletes krémes habot ad, ami tartós, és jól síkosít. Az illata kimondottan tetszik. Borotválkozás végén kellemesen puha, és ápolt tőle az arcbőr. Nekem bejön. Túlzottan drágának sem mondanám, mivel a 100 gramm  3790 forint. 60-80 grammos utántöltős szappanok kerülnek 4-5 ezer forintba. Nem az olcsó kategória, de nem is a nagyon drágák közé sorolnám. Nagyjából a Mühle, és EJ szappanok árszintjéhez tartozik. Nem bántam meg, hogy megvettem.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici