Szerző Téma: Barbus  (Megtekintve 27602 alkalommal)

Nem elérhető Bubu

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1716
Re:Barbus
« Válasz #45 Dátum: 2017. November 11. - 17:45:26 »
A tegnapi közbeszerzés alatt, épp a pénztárnál számolgattuk az üvegeket, mikor lányom az orrom alá dugott egy fekete üveget, hogy "Papa! Ez annyira neked való!". Kérdeztem, mennyi? Azt mondta, 3.39 volt odaírva. Mivel tetszett az illata, bedobtuk a kosárba.
Későn értünk haza, úgyhogy csak ma reggel jutott eszembe a kis fekete dobozt, amit félre raktam valahova. Gondoltam, most már ideje megnézni, mit is vettem magamnak.
Mint kiderült, egy Barbus Active aftershave-re tettem szert, lányom révén. Az illata sportos, kellemesen férfias.
Most nézem, hogy létezik belőle borotvaszappan, és ASB is.



Ráadásul lanolinos.Nekem ma jött a Classic szappan.
Baa baa black sheep, have you any wool? Yes Sir, yes Sir, three shaves full.

Nem elérhető pazzo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 410
Re:Barbus
« Válasz #46 Dátum: 2017. November 12. - 18:48:42 »
Ebből az Active-ból is, mint ha láttam volna valahol szappant.
A classic nagy kedvenc a krémmel együtt.  :thumbup:
Modern barlangrajzoló, és webcsavargó

Nem elérhető Bubu

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1716
Re:Barbus
« Válasz #47 Dátum: 2017. November 12. - 23:53:25 »
Honnan lehetne beszetezni egy lanolinos verziót?
Baa baa black sheep, have you any wool? Yes Sir, yes Sir, three shaves full.

Nem elérhető pazzo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 410
Re:Barbus
« Válasz #48 Dátum: 2017. November 14. - 09:23:19 »
Párkányban talán.
Modern barlangrajzoló, és webcsavargó

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:Barbus
« Válasz #49 Dátum: 2017. December 09. - 16:06:43 »
Ma kipróbáltam a Barbus tégelyes szappanját. Nem rossz, hozza a Barbon szintjét, de ennyi, egy erős közepes kategória. Nagyon kevés anyagból iszonyat mennyiségű habot lehet durrantani. De a vízre elég érzékeny, nálam állandóan száradt a hab. A síkosítását illetően többet vártam, de az is inkább a Barbon szint, nem síkosít jól. Pedig amúgy önmagában rendkívül csúszik, ha az ember kezére kerül, akkor abban semmi nem marad meg. Mondjuk a szőrt legalább jobban puhította, mint magyar társa és a hidratáló hatása is jobb. Illata olyan amilyen, megértem, hogy két csoportra oszlik az emberiség. Erősen szappan illata van, az a régi fajta, kis citromos beütéssel, nem kellemetlen, és szerencsére nem is tartós. Érdekes, asszonyteszten átment  :nemtom: Arko-nak az illata a Barbus után friss citrom illat, az embernek kedve lenne beleharapni  :fetreng: A doboza viszont pazar annyi pénzért amennyiért kint meg lehet venni. Nálam nem újravevős kategória, de szívesen el fogom használni  :bor:
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető Narakh

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1139
Re:Barbus
« Válasz #50 Dátum: 2017. December 09. - 21:34:10 »
Erősen szappan illata van, az a régi fajta, kis citromos beütéssel

Tök érdekes, én krétaporral kevert avas Figarót érzek rajta, mindenféle citrus nélkül. Elég fura illat, ha annak lehet nevezni.
"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Nem elérhető Bubu

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1716
Re:Barbus
« Válasz #51 Dátum: 2017. December 10. - 16:54:54 »
Ki mit érez ki belőle (én speciel valamilyen régi fa szekrény fiók,ami tele van molyirtóval  :naughty: ),de ennyi pénzért korrekt módon végzi a dolgát.Nyilván van jobb, de sokszor csalódik az ember... többszörös áron.
Baa baa black sheep, have you any wool? Yes Sir, yes Sir, three shaves full.

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Barbus
« Válasz #52 Dátum: 2018. Január 09. - 12:37:33 »
Ma kaptam ajándékba egy Barbus Classic szappant. Hazaérve egyből bele is vágtam a "lédi karnevál" fedőnevű hadműveletbe. Az előkészítést elhanyagoltam, de ez nem ütött vissza. Minimális szappanból borzasztó bő és tartós habot sikerült produkálni, ami nagyon jó kenést biztosított. Az illata sztem durván retró pipereszappanos, nem kellemetlen, de nem is kellemes, viszont ezt leszámítva hibátlan a cucc. Rátoltam az Alpa 378-at, ha már lúd, legyen kövér alapon és kb. sikerült produkálnom egy 1980-as évekbeli nyugdíjas csoport feelingjét a szentkúti búcsúból. Hálistennek ma egyedül leszek itthon  ;D


Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Barbus
« Válasz #53 Dátum: 2018. Január 09. - 12:43:34 »
Ma kaptam ajándékba egy Barbus Classic szappant. Hazaérve egyből bele is vágtam a "lédi karnevál" fedőnevű hadműveletbe. Az előkészítést elhanyagoltam, de ez nem ütött vissza. Minimális szappanból borzasztó bő és tartós habot sikerült produkálni, ami nagyon jó kenést biztosított. Az illata sztem durván retró pipereszappanos, nem kellemetlen, de nem is kellemes, viszont ezt leszámítva hibátlan a cucc. Rátoltam az Alpa 378-at, ha már lúd, legyen kövér alapon és kb. sikerült produkálnom egy 1980-as évekbeli nyugdíjas csoport feelingjét a szentkúti búcsúból. Hálistennek ma egyedül leszek itthon  ;D


Jó cucc mindkettő :-)

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Barbus
« Válasz #54 Dátum: 2018. Február 22. - 18:07:46 »
Szinte ugyanazt a szettet használtam ma, mint a fentebbi képen, csak a borotva volt a 37C. Ez a Barbus nekem nagyon bevált, már jópárszor használtam és sosem okozott csalódást. Most sem volt előkészítés, de ennél nem is kell. Bő, tartós habot ad, aminek krémes érzete a borotválkozás után is megmarad. Működését, állagát tekintve ez az egyik legjobb softom, ár/érték tekintetében is kiemelkedő, csak az illata lehetne kicsit modernebb.

Nem elérhető Bubu

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1716
Re:Barbus
« Válasz #55 Dátum: 2021. Szeptember 23. - 17:30:05 »
Most próbáltam ki a Barbus AS-t.
Nagyon jó kis cucc.Nem olyan sok alkohol van benne,mint az Alpa-ba.Jól ápol,nem ragadok utána.Illata diszkrét,nekem egyből a megszűnt,régi kék Floidot juttatja az eszembe.

Innen megpróbálok rendelni:

https://herbadrug.sk/produkt/barbus-classic-voda-po-holeni/
Baa baa black sheep, have you any wool? Yes Sir, yes Sir, three shaves full.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici