Szerző Téma: D. R. Harris  (Megtekintve 51286 alkalommal)

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:D. R. Harris
« Válasz #60 Dátum: 2012. December 06. - 10:25:57 »
Szerintem borotvatalálkozóra tuti meg tudsz kérni valakit, hogy hozzon belőle szaglászásra.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető csigafrédi

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 89
Re:D. R. Harris
« Válasz #61 Dátum: 2012. December 06. - 12:00:20 »
Szerintem borotvatalálkozóra tuti meg tudsz kérni valakit, hogy hozzon belőle szaglászásra.

Köszi, de most látom, hogy van belőle 5ml-es minta, úgyis akartam egy rendes pamacsot, úgyhogy egy kalap alatt ezt is berakatom a csomagba.

Nem elérhető csigafrédi

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 89
Re:D. R. Harris
« Válasz #62 Dátum: 2012. December 17. - 08:55:07 »
Ez tényleg olyan igazi szantálfás lötty. Nagyon pöpec!  :boldog:

Nem elérhető kiro

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 72
Re:D. R. Harris
« Válasz #63 Dátum: 2012. December 26. - 10:40:37 »
Megvolt a tesztje a Marlborough szappannak és AS-nek.
A szappant mikor kibontottam es megszagoltam azt hittem csak a fa talka illatat erzem, aztan megszaglaszva az AS-t rajottem, hogy ennek bizony megkerdojelezhetetlen fa illata van. Mind a szappan, mind az AS nagyon enyhen illatositott, sokkal enyhebben mint barmi amit eddig probaltam. Szantalt en nem ereztem, annal kesernyesebb, szurosabb. Mukodeseben a szappan hasonlo nekem mint a MWF, gondolom a faggyus alap miatt. Az AS ugy mukodik, ahogy kell, a kis menthol biztosan van benne, nagyon jol husit. Irritacio nuku, csipes 1 masodperc. 2 ora utan meg mindig erezni az illatat de egyaltalan nem tolakodo. Szoval egyszeru de nagyszer termekek ezek.

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2388
Re:D. R. Harris
« Válasz #64 Dátum: 2012. December 26. - 11:08:05 »
Megvolt a tesztje a Marlborough szappannak és AS-nek.
A szappant mikor kibontottam es megszagoltam azt hittem csak a fa talka illatat erzem, aztan megszaglaszva az AS-t rajottem, hogy ennek bizony megkerdojelezhetetlen fa illata van. Mind a szappan, mind az AS nagyon enyhen illatositott, sokkal enyhebben mint barmi amit eddig probaltam. Szantalt en nem ereztem, annal kesernyesebb, szurosabb. Mukodeseben a szappan hasonlo nekem mint a MWF, gondolom a faggyus alap miatt. Az AS ugy mukodik, ahogy kell, a kis menthol biztosan van benne, nagyon jol husit. Irritacio nuku, csipes 1 masodperc. 2 ora utan meg mindig erezni az illatat de egyaltalan nem tolakodo. Szoval egyszeru de nagyszer termekek ezek.

Minden szavaddal egyetértek. Szerintem is egy visszafogott és egyben elegáns, diszkrét illat a Marlborough.
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető Bubu

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1716
Re:D. R. Harris
« Válasz #65 Dátum: 2012. December 26. - 23:07:36 »
D.R.Harris AS tulajdonosoktól kérdezném:

Általában,illat változattól függetlenül használat után milyen érzés az arcvíz:
Inkább olajosabb(pl.Musgo Real)vagy inkább hú de csípős,magas alkohol tartalmú(lásd pl.Proraso) és kevésbé ápoló?
Baa baa black sheep, have you any wool? Yes Sir, yes Sir, three shaves full.

Nem elérhető jrabi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1649
Re:D. R. Harris
« Válasz #66 Dátum: 2012. December 27. - 08:19:01 »
Inkább olajosabb(pl.Musgo Real)vagy inkább hú de csípős,magas alkohol tartalmú(lásd pl.Proraso) és kevésbé ápoló?
Nekem szantálos van, az inkább az előbbi, azaz olajosabb hatású...
"A fájdalom elkerülhetetlen. A szenvedés választás dolga."

Nem elérhető Seventy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 814
Re:D. R. Harris
« Válasz #67 Dátum: 2012. December 27. - 08:53:03 »
Inkább olajosabb(pl.Musgo Real)vagy inkább hú de csípős,magas alkohol tartalmú(lásd pl.Proraso) és kevésbé ápoló?
Nekem most érkezett meg Musgo és Harris (szantál) minta.
A Musgónál jobban felszívódó a Harris.Utána nem ragad az arc.Ápoló?Nem tudom,de minden esetre nem szárad ki a bőr és nem is húzódik.
A Figaró neked milyen volt Bubu?No annál picit olajosabb,ápolóbb érzés.Azért kellően alkoholos is.2mp es csípés az elején megvan. :)

Nem elérhető Bubu

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1716
Re:D. R. Harris
« Válasz #68 Dátum: 2012. December 27. - 09:15:33 »
Seventy:a Figaró szokatlan volt:főleg illatban.Rég használtam már,így nagyon meglepődtem.Hatásra nem volt rossz,pont annyi,mint amit egy ilyen kaliberű terméktől várni lehet.
Azóta sem használtam...
Baa baa black sheep, have you any wool? Yes Sir, yes Sir, three shaves full.

Nem elérhető cotag

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1138
Re:D. R. Harris
« Válasz #69 Dátum: 2012. December 31. - 15:31:36 »
D.R.Harris AS tulajdonosoktól kérdezném:

Általában,illat változattól függetlenül használat után milyen érzés az arcvíz:
Inkább olajosabb(pl.Musgo Real)vagy inkább hú de csípős,magas alkohol tartalmú(lásd pl.Proraso) és kevésbé ápoló?

Harris AS-ből használom folyamatosan az Arlingtont. Pontosabban csak azt használom, mindezt úgy, hogy érzékeny a bőröm. Minimálisan csíp, nem éged és én nagyon jötékonynak érzem a hatását. A Marlborough-t próbáltam a hatása ugyanilyen tökéletes volt. Ellenben pár évvel ezelőtt a szantállal más éreztem, az akkor úgy csípett, hogy le kellett mosnom.

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:D. R. Harris
« Válasz #70 Dátum: 2012. December 31. - 19:37:30 »
Szantálos engem is nagyon csípett, pedig kellemes illata volt.
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2388
Re:D. R. Harris
« Válasz #71 Dátum: 2012. December 31. - 21:11:56 »
Szantálos engem is nagyon csípett, pedig kellemes illata volt.

A szantálos Harris AS annyira tömény, hogy AS-ként nem is használom. Simán elmegy cologne helyett. Pár csepp a fülek mögé, csuklóra, aztán egész nap lehet érezni.
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:D. R. Harris
« Válasz #72 Dátum: 2013. Január 01. - 03:34:39 »
+1, azaz osztom Qka véleményét!
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető alice30

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 230
Re:D. R. Harris
« Válasz #73 Dátum: 2013. Január 01. - 04:44:30 »
A sandalwood érzés engem fogságba ejtett (Bár a fehérnép szerint nagyapjára emlékeztet).
És az itt olvasottak alapján, a D.R. Harris a legtisztább illat.
Kérdés: hol szerezhető be leggazdaságosabban?

Nem elérhető calabar

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 62
Re:D. R. Harris
« Válasz #74 Dátum: 2013. Január 01. - 12:58:10 »
Én eddig a Connaughttól vettem, ott van 150 ml-es is, ami sztem a legjobb kiszerelés. Harris nem küld kishazánkba, sajna, ha tenné, akkor tőlük lehetne fél literes - dőzsölés, évtizedek illatfelhője - üveget is venni. De nem lehet.

Hajrá szantál, főleg télen!


Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici