Szerző Téma: D. R. Harris  (Megtekintve 48785 alkalommal)

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:D. R. Harris
« Válasz #150 Dátum: 2014. Október 23. - 19:30:31 »
Harris AS A legfaszább szantálfás cucc
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető Pjotr

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 74
Re:D. R. Harris
« Válasz #151 Dátum: 2014. November 03. - 22:25:23 »
Tudom, hogy már többször volt szó róla itt a fórumon, de mégis, milyennek kell kb. elképzelni a Harris szantál illatát (leginkább az AS-ét)? Én eddig szantálban TOBS szantál krémet és Mühle szantál szappant használtam; az előbbi nekem túl édes és vmi miatt "retró" illat, a Mühle viszont bejövős. És emellett próbáltam már Harris Marlborough AS-t, abban is van szantál, és ezt is nagyon jónak találtam. Hasonlít ezek közül valamelyikre is a Harris szantál AS illata? Most láttam, hogy a Connaught-on már kapható a szantál sorozat, és erősen gondolkodom egy szappan + AS kombón, de így látatlanban nem nagyon mernék belevágni, figyelembe véve az árat is.

Előre is köszönök minden segítséget!

Pjotr

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:D. R. Harris
« Válasz #152 Dátum: 2014. November 04. - 08:21:55 »
_Szerintem_ a Mühlénél is sokkal kevésbé édes, inkább száraz fanyar szantál illat.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető Gab

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 252
Re:D. R. Harris
« Válasz #153 Dátum: 2015. Augusztus 15. - 17:14:11 »
Dr Harris szantál szappan. Nagyon jó hab, penge kiválóan siklik, borotválkozás után szinte nem is hiányzik semmilyen aftershave. Jó cucc, na. Illatra nekem jobban bejön a TOBS szantál, de ez annál sztem működésben előrébb van.


Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:D. R. Harris
« Válasz #154 Dátum: 2015. November 06. - 19:40:49 »
Izgalmas:
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:D. R. Harris
« Válasz #155 Dátum: 2015. November 06. - 19:58:35 »
Azzzzta de jó kép!  :sziv:
Gratula!  :hat:

(Már, ha a tied :D )
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:D. R. Harris
« Válasz #156 Dátum: 2015. November 06. - 20:03:52 »
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:D. R. Harris
« Válasz #157 Dátum: 2015. November 06. - 20:09:56 »
Tényleg  :idea:
Na de az eredetit nem űberelheti!  :borz2:
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:D. R. Harris
« Válasz #158 Dátum: 2015. November 06. - 20:19:34 »
Azzzzta de jó kép!  :sziv:
Gratula!  :hat:

(Már, ha a tied :D )
Netes. Az új illat érkezése volt a hir.:)
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:D. R. Harris
« Válasz #159 Dátum: 2015. November 06. - 20:39:05 »
A borotvából sejthettem volna.  :D
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető Cult

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 54
Re:D. R. Harris
« Válasz #160 Dátum: 2015. November 19. - 23:20:38 »
 :bocs:
Henry Harris es Daniel Rotely. Az előbbi sebész, míg az utóbbi gyógyszerész volt. Ezért a D. R. Harris.

Nem elérhető greenmen

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 195
Re:D. R. Harris
« Válasz #161 Dátum: 2016. Szeptember 18. - 19:03:35 »
Pénteken megérkezett az eucalyptus borotva krémem. A mai napon meg is ejtettem a teszt borotválkozás. A tégely felnyitása után egy nagyon kellemes mentolos eucalyptusos illat csapta meg az orrom ami a borotválkozás végéig megmaradt és finoman belengte a fürdőszobát.A krém nagyon lágy szinte bele akartam harapni annyira finom krémes. A habkészítés : gondoltam kezdőként egy kicsit több krémet teszek a tégelyembe mint amit megszoktam ........ hát nem kellet volna annyi habot sikerült készítenem ha hárman lettünk volna akkor is több mint elég. Ami az illatot illeti a "munka" elején egy kicsit intenzívebbé vált majd el csendesült. Helyesebben egy kicsit vissza vett de nem tűnt el. A hab készítés egyáltalán nem munkás gyorsan kiváló minőségű csúszós/krémes/dús habot sikerült készítenem. Ahogy felkentem az arcomra a mentol akcióba lépet de ezt olyan finoman tette hogy szinte úgy érezte az ember mint ha lágy hűvös szellő simogatná az arcát.A penge remekül csúszott amit ilyen bevezető után el is vártam. Csípést egyáltalán nem tapasztaltam. Befejezésként a Proraso hasonló illatú AS-re esett a választásom. Összességében egy kiváló nyári borotválkozókrém finom kellemes mentol/eucalyptus illat ami folyamatosan hűsít és ami a lények nagyon kellemesen teszi azt. Biztos helye lesz/van a polcomon ennek a krémnek
egyetlen egy francia mondatot ismerek "im sorry" de ez is angolul van

Nem elérhető greenmen

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 195
Re:D. R. Harris
« Válasz #162 Dátum: 2016. Október 01. - 16:17:30 »
Meg jött két illat mintám a traditional és a classic kölni. A traditional egyértelmű citrus jellegű a classic szintén citrusos de jelen van a lime és citrom is. Mind a két illat nagyon kellemes ,finom szerintem sokak kedvence lehet aki ezeket az illat vonalakat kedveli.Simán az arlingtonhoz tudnám kapcsolni mind a két illatot borotválkozás után. Sajna nekem annyi gondom van velük hogy mind két illat kb fél óra múlva eltűnik nyomtalanul :( Pedig a tarditionalt szívesen használnám. Így marad az arlington :)
Marlborough illata számomra nagyon nem gyere be mintha arcon csaptak volna egy frissen fűrészelt deszkával nem igazán tudom elképzelni magamon.
Az arlington elég érdekes mert hajlandó vagyok elfelejteni mért is szeretem. és miután használom mindig rájövök hogy ez a gyöngyvirág illat az amit kedvelek de nagyon:)
Nem olyan rég kipróbáltam a Marlborough és az almond borotva szappant. illatuk: a malborourgh itt is egyértelmű fa illat ahogy valaki már megjegyezte tényleg a fa tálkával össze lehet keverni. az almond is nagyon diszkrét illatú.Hab készítés során sem lett egyik sem tolakodó. Remek tartós habot tudtam készíteni mind két szappanból. A borotválkozásnál is megvoltam velük elégedve. Szerintem Akik ezeket az illatokat (szappanokat) választják nem fognak csalódni. A gondom csak annyi velük hogy mind a kettőtől piros pöttyök jelentek meg rajtam nem is kevés.:( így hát meg kell válnom mind két szappantól :( hátha valakinél jó szolgálatot tesznek.
egyetlen egy francia mondatot ismerek "im sorry" de ez is angolul van

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:D. R. Harris
« Válasz #163 Dátum: 2018. Január 13. - 18:47:47 »
D.R. Harris Twenty Nine termékek közül valamelyiket próbálta már valaki?
Kiváncsi vagyok, hogy mennyire eltalált illat. A leírását olvastam, de nem mindig az köszön vissza, amit vár az ember.
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:D. R. Harris
« Válasz #164 Dátum: 2018. Január 13. - 22:30:36 »
Ezt ugyan nem, de Harris-ből eddig próbáltam az Arlingtont, a Levandert, a Marlborought, és most Windsorom van. Számomra mindnek volt egy, a háttérben meghúzódó, alap, diszkrét édeskés illata, amit én nagyon szeretek ezekben a szappanokban. Kb. mint amikor kibontasz egy dobozt, amiben a vaníliás cukrot tartottad éveken át, de már üres.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici