Szerző Téma: Proraso  (Megtekintve 87765 alkalommal)

Nem elérhető Gesa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 703
  • Proraso über alles!
Re:Proraso
« Válasz #150 Dátum: 2014. Június 13. - 20:11:06 »
Nyugtával a napot, mondá a NAV. ;)
"Csak verem, verem, verem, majd beleszakadok, nem bántok én senkit, csak verem a habot...."

Nem elérhető Seventy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 814
Re:Proraso
« Válasz #151 Dátum: 2014. Június 14. - 18:04:31 »
Egy ideje már használom a zöld (eukaliptuszos) preshave-et meg az aftershave balzsamot...
Az aftershave balzsamot csak az Avon balzsamhoz tudom hasonlítani egyelőre, és ahhoz képest nagyon jó, tényleg gyógyít, a varázsmogyoró kivonat valóban nem hülyeség (nagyon pici vágásoknál timsó helyett is jó, de ugyanez igaz a Barbon krémre is, abban is van vérzéscsillapító). Az illata picit szúrós, engem - már bocsánat - de a fenyős WC illatosítókra emlékeztet egy kissé, de nagyon kellemes és diszkrét...
...fenyős illatasítós?
Az aftershave lotion is olyan lenne?
Ok h a leírások alapján fagyaszt,de tényleg....milyen az illata?
Le tudja írni valaki?

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Proraso
« Válasz #152 Dátum: 2014. Június 14. - 22:31:52 »
Szerintem a balzsam inkább krém illatú, az asszony arckrémei szoktak ilyen illatúak lenni.

Az arcvíz édeskés, de nem geil, fasza nagyon. Barbon, csak kicsit szofisztikáltabban.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Proraso
« Válasz #153 Dátum: 2014. Június 15. - 10:53:08 »
Foglalom ;)
Hát, lehet hogy mégis marad nálam, mert 1. a páromnak tetszik, 2. ma reggel nagyon parádés habot csináltam belőle a Semogue 830-al, és 3. teljesen irritációmentesen borotválkoztam vele egy nagyon alaposat. Valószínűleg a Shea vaj. A szantállal meg nincs akkora gond, csak hát nem az 5x annyiba kerülő krémekhez kell hasonlítani.

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Proraso
« Válasz #154 Dátum: 2014. Június 15. - 11:10:37 »
Egy ideje már használom a zöld (eukaliptuszos) preshave-et meg az aftershave balzsamot...
Az aftershave balzsamot csak az Avon balzsamhoz tudom hasonlítani egyelőre, és ahhoz képest nagyon jó, tényleg gyógyít, a varázsmogyoró kivonat valóban nem hülyeség (nagyon pici vágásoknál timsó helyett is jó, de ugyanez igaz a Barbon krémre is, abban is van vérzéscsillapító). Az illata picit szúrós, engem - már bocsánat - de a fenyős WC illatosítókra emlékeztet egy kissé, de nagyon kellemes és diszkrét...
...fenyős illatasítós?
Az aftershave lotion is olyan lenne?
Ok h a leírások alapján fagyaszt,de tényleg....milyen az illata?
Le tudja írni valaki?

Az after lotion alapvetően eukaliptuszos (főleg az új formula), de érvényes rá az is, amint SicT írt. A balzsam pedig, amiről ezt írtam anno, még szintén a régi formula volt, azóta van helyette 2 újabb fajta is, melyekről nem tudok nyilatkozni.

Nem elérhető worm

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 622
Re:Proraso
« Válasz #155 Dátum: 2014. Június 15. - 12:43:38 »
Foglalom ;)
Hát, lehet hogy mégis marad nálam, mert 1. a páromnak tetszik, 2. ma reggel nagyon parádés habot csináltam belőle a Semogue 830-al, és 3. teljesen irritációmentesen borotválkoztam vele egy nagyon alaposat. Valószínűleg a Shea vaj. A szantállal meg nincs akkora gond, csak hát nem az 5x annyiba kerülő krémekhez kell hasonlítani.

A piros proraso egy nagyon eltalált cucc - nem véletlenül terjesztem az igét vele kapcsolatban :-) Nekem az illata is bejön, de ez szubjektív. Tényleg zseniális habot ad, és nagyin kellemes vele dolgozni. Legutóbb a 3.kör után maradt egy kis matéria, és csak úgy felkentem az arcomra. Amíg letakarítottam a kést, meg elmostam a felszerelést, addig kellemesen lenyugtatta a bőröm. Lemos, balzsam fel és nagyon kellemes érzés volt:-)  A másik nagy kedvenc a kék...
Szavakon lovagolni? Az értelmes ember konvenciókban gondolkozik, nem konkrétan szavakban! 
http://szucsjanos.hu/philosophy/thispage.html

Nem elérhető Betyarka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2001
Re:Proraso
« Válasz #156 Dátum: 2014. Június 21. - 12:08:11 »
Proraso termékek ára hogyan szokott itthon lenni és külföldön?
Csak a puffin ad erőt...

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Proraso
« Válasz #157 Dátum: 2014. Június 21. - 12:18:00 »
Proraso termékek ára hogyan szokott itthon lenni és külföldön?
Itthon drága, külföldön olcsóbb. De el kell hozni/hozatni idáig. Röviden ;D
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Proraso
« Válasz #158 Dátum: 2014. Június 21. - 12:20:59 »
Proraso termékek ára hogyan szokott itthon lenni és külföldön?
Itthon tudtommal csak Douglas, többezer forint. Olaszországban ahol van boltban ott 1-2 euró egy tubus krém, de általában csak zöldet tartanak. Netes rendelésnél a kettő között leszel. Szerintem az utóbbi a praktikus alternatíva. Én próbáltam ismerőssel vetetni Olaszországban, az lett a vége hogy 5 boltban megesküdött a boltos a mamája életére hogy csak zöld Proraso létezik, másmilyet ő még nem látott, az legenda.

Nem elérhető Betyarka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2001
Re:Proraso
« Válasz #159 Dátum: 2014. Június 21. - 12:48:07 »
Pont ezért konkrét árat akartam tudni, hogy az ebay en amit láttam sok vagy kevés.  ;D
Csak a puffin ad erőt...

Nem elérhető tankraid

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 323
Re:Proraso
« Válasz #160 Dátum: 2014. Július 17. - 18:09:11 »
Remélem nem baj, hogy belinkeltem és nem volt még. Szépen és érthetően mondja el a lényeget + kis gyárlátogatás is van benne. :P
(még a felsője is csíkos.... :thumbup: )

http://www.youtube.com/watch?v=7sVhHO0IAiY#t=57


barbershop: http://www.youtube.com/watch?v=DckS6Va2o_Q#t=34

ééés + egy poén proraso reklám: http://www.youtube.com/watch?v=CmAM5WMI6OQ
http://www.youtube.com/watch?v=7Ngn9NT3gEI

Nem elérhető Seventy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 814
Re:Proraso
« Válasz #161 Dátum: 2014. Július 22. - 18:49:44 »
Szerintem a balzsam inkább krém illatú, az asszony arckrémei szoktak ilyen illatúak lenni.
Ma reggel kipróbáltam (új formulás zöld balzsam) és valóban arckrém illatú, enyhe eukaliptusszal.  ;)
..meglepő volt számomra, viszont, hogy mennyire nem hűsített.
Fagyásra voltam felkészülve és az igencsak elmaradt.
Ápolni ápol, nem csíp, nincs nyoma bőrszárazságnak, nincs maszk érzés,gyorsan felszívódik egyszóval rendben van.
Az illata hamar elillan, a hűsítést  igen visszafogottan teszi.

Nyugtassatok meg hogy a Lotion azért hűsítőbb.
...kezdem azt hinni hogy az is csak borotva krémmel együtt használva fagyasztana.


Nem elérhető CityLife

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 209
Re:Proraso
« Válasz #162 Dátum: 2014. Július 22. - 20:01:43 »
Én zöld after save lotion-t használok. A fagyás megvan, de az illata kb. ha egy óráig tart nálam. Egyébként ettől függetlenül nagyon szeretem!

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Proraso
« Válasz #163 Dátum: 2014. Szeptember 04. - 19:25:28 »
Ez az új formulas AS kanyarban sincs a regihez. :régenmindenjobbvoltbaearc:
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető CityLife

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 209
Re:Proraso
« Válasz #164 Dátum: 2014. Szeptember 04. - 20:29:49 »
Hát olyan szolid. Nem tolakodik az arcodba, meg nem is túl tartós, de nekem nagy kedvenc.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici