Szerző Téma: Proraso  (Megtekintve 87742 alkalommal)

Nem elérhető seebass

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 106
Re:Proraso
« Válasz #165 Dátum: 2014. Szeptember 26. - 10:48:37 »
A piros Prorasoban mennyi menthol van a feherhez kepest? A feher nekem hatar eset, attol tobbet mar nem annyira birja a kepem.

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Proraso
« Válasz #166 Dátum: 2014. Szeptember 26. - 10:55:43 »
A piros Prorasoban mennyi menthol van a feherhez kepest? A feher nekem hatar eset, attol tobbet mar nem annyira birja a kepem.
Tudtomal semmi menthol nincs benne, én nem érzek benne semmit és gyors guglizással is az jött ki hogy nincs benne.

Nem elérhető seebass

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 106
Re:Proraso
« Válasz #167 Dátum: 2014. Szeptember 26. - 20:59:00 »
A piros Prorasoban mennyi menthol van a feherhez kepest? A feher nekem hatar eset, attol tobbet mar nem annyira birja a kepem.
Tudtomal semmi menthol nincs benne, én nem érzek benne semmit és gyors guglizással is az jött ki hogy nincs benne.

Innen szoktam rendelni, http://www.heldenlounge.de/Rasur/Rasierseife/Proraso-Rasierseife-im-Rundtopf-gross-mit-Sandelholz.html?listtype=search&searchparam=proraso e szerint van benne menthol, azert kerdeztem.  A feherben is van, ami elvileg erzekeny borre keszult, azert gondoltam, hogy ebben is van akkor. Sajna a proraso weblapjan nincs osszetevo lista.

Nem elérhető Marcselló

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1080
Re:Proraso
« Válasz #168 Dátum: 2014. Szeptember 26. - 23:16:35 »
Proraso - Rasierseife im Rundtopf (groß) mit Sandelholz

Aqua (Water/Eau), Stearic Acid, Cocos nucifera (Coconut) Oil, Potassium Hydroxide, Glycerin, Sodium Hydroxide, Lactic Acid, Parfum (Fragrance), Butyrospermum parkii (Shea) Butter, Theobroma cacao (Cocoa) Seed Butter, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Menthol, Pentaerythrityl Tetra-di-t-butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tetrasodium EDTA, Hydroxyethylcellulose, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool, Coumarin, Sodium Hydroxymethylglycinate, Santalum Album (Sandalwood) Oil

Ezek szerint van benne.  :fejtor:
Éles pengét, bő habot!

"Some snakes have venom but humans have guns, knives and bombs.. Think a while and decide which you should be afraid of..."

Nem elérhető GianniV

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1984
Re:Proraso
« Válasz #169 Dátum: 2014. Szeptember 27. - 00:03:56 »
Ha van is benne, abszolút nem érződik. Háttérben marad.
Buga Józsi nem szép ember, de gavallér...

Nem elérhető CityLife

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 209
Re:Proraso
« Válasz #170 Dátum: 2014. Szeptember 27. - 10:34:40 »
Semmi mentholos illata nincs! Én egyébként ebayről rendeltem, 3100 Ft volt szállítással együtt, 6 munkanap alatt megjött!

Nem elérhető seebass

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 106
Re:Proraso
« Válasz #171 Dátum: 2014. Szeptember 28. - 21:21:17 »
Semmi mentholos illata nincs! Én egyébként ebayről rendeltem, 3100 Ft volt szállítással együtt, 6 munkanap alatt megjött!
Nem is az illattal van gondom, a feheren se nagyon erzodik. De csipi egy ido utan a kepem:)
Na meg kitalalom.

Nem elérhető CityLife

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 209
Re:Proraso
« Válasz #172 Dátum: 2014. Szeptember 29. - 08:31:01 »
Érdekes, hogy a fehér csíp, pedig érzékeny bőrűeknek van elvileg. Nekem bejött mindhárom, nagyon jó szappanok!

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Proraso
« Válasz #173 Dátum: 2014. Szeptember 29. - 09:06:44 »
Annyiszor leírtuk már, hogy a fehér is tartalmaz mentolt, nem is keveset! A korábbi pre konkrétan szinte semmiben nem különbözött a zöldtől.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Proraso
« Válasz #174 Dátum: 2014. November 10. - 10:53:49 »
Lord Ickenham fórumtárs jóvoltából enyém lett egy új formulás fehér balzsam.
Illatában köze sincs a régihez. Összetevői közt kakukkfű szerepel, ez nagyon enyhén érződik is, de dominánsan valami édeskés fenyő (vagy egyéb örökzöld?) illat - de NEM WC-illatosító, valami más, amit már éreztem valahol, de nem tudom, hol.
Hatás: hozza a Proraso szintet, jól megnyugtatja a bőrt, nem zsíroz, de nem is szárít, gyorsan beivódik.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Proraso
« Válasz #175 Dátum: 2014. November 10. - 11:14:28 »
Lord Ickenham fórumtárs jóvoltából enyém lett egy új formulás fehér balzsam.
Illatában köze sincs a régihez. Összetevői közt kakukkfű szerepel, ez nagyon enyhén érződik is, de dominánsan valami édeskés fenyő (vagy egyéb örökzöld?) illat - de NEM WC-illatosító, valami más, amit már éreztem valahol, de nem tudom, hol.
Hatás: hozza a Proraso szintet, jól megnyugtatja a bőrt, nem zsíroz, de nem is szárít, gyorsan beivódik.
Jó cucc, én AS alã szoktam rakni ha van irritacio es semleges anyag kell.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Horatio Luro

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1612
Re:Proraso
« Válasz #176 Dátum: 2014. November 13. - 21:55:19 »
Szegény Proraso. Ezzel a szantálos szappannal nagyon mellélőttek. Vagy én azzal, hogy megvettem?
Hihetetlen, de van benne szantál...mégis olyan mű illata van.
Maradok a zöldnél.

Nem elérhető GianniV

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1984
Re:Proraso
« Válasz #177 Dátum: 2014. November 14. - 08:04:55 »
Nincsen semmi baj a piros Proraso-val. Ennyiért (pár Euro) meg főleg. Nem egy illatbajnok, de tök jól működik.
Buga Józsi nem szép ember, de gavallér...

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Proraso
« Válasz #178 Dátum: 2014. November 14. - 08:36:26 »
Ennyiért (pár Euro) meg főleg.
:+1:

nem kellene elfelejteni, hogy a Proraso Olaszországban az, mint nálunk a Barbon, egy tömegtermék, jól teszi a dolgát, de a nagy kifinomultságot nem tőle érdemes várni (az, hogy Magyarországra kerülve üzletben horror áron árulják, már teljesen más kérdés).

Nem elérhető GianniV

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1984
Re:Proraso
« Válasz #179 Dátum: 2014. November 14. - 08:37:25 »
Vagy a Proraso az új Arko. :D
Buga Józsi nem szép ember, de gavallér...

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici