Szerző Téma: Proraso  (Megtekintve 87737 alkalommal)

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Proraso
« Válasz #240 Dátum: 2017. Március 07. - 12:06:55 »
A Gifts&Care most írta, hogy három új illat van a Prorasonál: Azur Lime, Wood & Spice és Cipress & Vetiver. Elsőre jól hangzik... :)
Az nem csak a szakállkencékre vonatkozik?
(szerintem)

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Proraso
« Válasz #241 Dátum: 2017. Március 07. - 13:06:38 »
Nem.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető eFeM

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 139
Re:Proraso
« Válasz #242 Dátum: 2017. Március 07. - 14:31:20 »
Mindhárom nagyon izgalmasan hangzik.  :boldog:

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Proraso
« Válasz #243 Dátum: 2017. Március 07. - 14:50:59 »
Olyannyira, hogy már tudom mit nem kell vegyek.

Nem bírja a szívem az izgalmakat.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Proraso
« Válasz #244 Dátum: 2017. Március 07. - 18:16:25 »
Pedig az as csábító. Egy sokadiknak?:)
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Proraso
« Válasz #245 Dátum: 2017. Március 07. - 18:32:49 »
Pedig az as csábító. Egy sokadiknak?:)

51 üveg van odahaza ...  :fejtor:
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Proraso
« Válasz #246 Dátum: 2017. Március 07. - 18:52:48 »
Pedig az as csábító. Egy sokadiknak?:)

51 üveg van odahaza ...  :fejtor:
Bhavo möszjö, bhavo!
Mondaná a fhanszia.:)
Most számoltam meg nekem csak 21. De elgondolkodtam:)
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Proraso
« Válasz #247 Dátum: 2017. Március 07. - 19:00:36 »
Pedig az as csábító. Egy sokadiknak?:)

51 üveg van odahaza ...  :fejtor:
Bhavo möszjö, bhavo!
Mondaná a fhanszia.:)
Most számoltam meg nekem csak 21. De elgondolkodtam:)

Baj, hogy a feleségem is, az elmeorvosi szakvélemény kikérésén ...
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető P3000

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 269
Re:Proraso
« Válasz #248 Dátum: 2017. Március 07. - 20:22:33 »
Uhh, ez jól hangzik, de egyelőre csak 275 ml-es krémek vannak, ahogy nézem. Remélem szappanban vagy kisebb kiszerelésben is kapható lesz. Jellemző, hogy a honlapjukon semmi nyoma...

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Proraso
« Válasz #249 Dátum: 2017. Május 10. - 18:30:26 »
A notino n 1190 epp a borotvakrem urak!
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Proraso
« Válasz #250 Dátum: 2017. Május 11. - 13:10:51 »
Minden Prorasot érdemes onnan rendelni, olcsóbb mint a wetshaving.hu.
(szerintem)

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Proraso
« Válasz #251 Dátum: 2017. Május 11. - 14:01:41 »
Igen, eleg draga az a webshop a legtobb dologban.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Proraso
« Válasz #252 Dátum: 2017. Május 19. - 13:39:00 »
A notinónál megjelent a kék, protettivo e idratante vonal (aloe vera és E-vitamin van benne, állítólag). Tubusos krém és ASB (valamint hab). Ha jól sejtem, ez nem az újonnan bevezetett illatok közé tartozik, viszont akkor elvesztettem a fonalat. Eddig abban a hitben voltam, hogy zöld, fehér és piros van, az olaszságot meglehetősen direkt módon kifejezve.

Nem rossz, a Barbonnál egy klasszissal, a Figarónál pedig valamivel jobb. Nagyon békés, tejszínszerű hab készült belőle, nem is kevés. Látható buborékot nem vetett, de megállt a lábán. Az ASB egy kicsit fura volt, nem nagyon akart kijönni az üvegéből.
Illatra elég visszafogott, a mindenféle fórumok alapján valami arcbavágós medvecukorra számítottam. Ehelyett egy diszkrét "idesüss, milyen ápolt és tiszta a képem"-illatot érzek az arcom körül. A gyártó honlapja szerint ámbrás-pézsmás, ami hihetőbb. Majd leteszteltetem, reggel nem jött össze.

Viszont a borotválkozást követően 15-30 perccel spontán libabőrös lett az arcom pár mp erejéig - ilyen szerintem még életemben nem fordult elő velem. Ezt leszámítva meglehetősen, sőt határozottan finom, kíméletes, gondtalan művelet volt. Sehol egy pontvérzés, kipirosodás, igazából közelinek érzem a tökéleteshez.

Kicsit bánom, hogy nem a zöldet vettem meg a kánikula közeledtével, de tulajdonképpen marha gyorsan dolgoznak odaát, ha meggondolnám magam (és csinálok helyet a szekrényben...) :fetreng:

Nem elérhető Staki

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Proraso
« Válasz #253 Dátum: 2017. Június 09. - 06:28:13 »
Sziasztok,

Szükségem volna egy szakvéleményre. Rendeltem a notino oldaláról egy zöld Proraso ASB-ot olcsósítva (még nem érkezett meg). Érdekelne  az oka annak hogy miért másmilyen a csomagolása, mint a wetshaving-on kínált ugyanazon terméké (és miért kerül fele annyiba). Lehet hogy a notinos egy régebbi/gagyibb/hamisított/kukázott/lejárt/külön piacra gyártott stb... termék?

https://www.notino.hu/proraso/green-frissito-balzsam-borotvalkozas-utan/

https://www.wetshaving.hu/markak/proraso-1/eukaliptusz-es-mentol-after-shave-balzsam




 :thanks:

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:Proraso
« Válasz #254 Dátum: 2017. Június 09. - 07:16:27 »
A Notino szimplan csak joval tobb termeket arul, nagyobb ceg, jobban be van jaratva, ergo rengeteg ugyfel. A wetshaving joval kevesebb ugyfellel rendelkezik igy egy egy termekre sokkal tobb hasznot pakol hogy fenn tudja magat tartani. A wetshavingnek meg kulon irodaja is van mint bemutatoterem amit abban az irodahazban valahogy ki kell termelni. A notino megbizhato regi ceg, ha proraso akkor inkabb toluk vegyel "felaron", amin meg igy is van hasznuk.
A mas csomagolas lehet amiatt hogy tudtommal iden valtott designt a proraso es lehet maradt meg a ket ceg kozul valamelykknel regi csomagolasu. Emiatt ne aggodj ☺
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici