Szerző Téma: Arko  (Megtekintve 43964 alkalommal)

Nem elérhető saxon

• Törzstag
Re:Arko
« Válasz #690 Dátum: 2018. Március 24. - 22:04:41 »
Az én véleményem, hogy az Arko rúdszappanhoz illatban kiválóan passzol az Old Spice - Wolfthorn, Minden Arko rajongónak bátram merem ajánlani, hogy próbálja ki, de legalább illatozza meg egy boltban. Erős citrusossággal indít, majd édes lecsengésben végződik és halványul el. Véleményem szerint teljes mértékben kiegészíti az Arko szeánszt. :2thumbup:

...a Wolfthornban én még ananászt vélek felfedezni. Amúgy nekem se szimpit az Old Spice állatos sorozata - kivéve a Hawkridge-t, az zseniális kókusz-cucc! A Foxcrest is elmegy, de kissé jellegtelen citrus.

Nem elérhető Lord Ickenham

• Törzstag
« Válasz #691 Dátum: 2018. Március 25. - 11:33:49 »
Csak az Original!

De az original is változott kicsit, nem?

Nem elérhető Takuun

• Törzstag
« Válasz #692 Dátum: 2018. Augusztus 07. - 14:52:39 »
Augusztus és szeptember az Arko jegyében fog telni, megspékelve egy citromos kolonya-val. Egyenlőre nincs velük bajom, max annyi, hogy ez a kombó felülír minden más illatot, így a kedvenc parfümömet hiába használom. Az illat olyan 1,5 órát bír rajtam, aztán eltűnik.
Asszony szerint citromos fagyi illatom van, annyira azért nem rajong érte. Ebben a hőségben elmegy, meg kuriózum is. 
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető bbuffy

• Törzstag
  • ナイフ少年
« Válasz #693 Dátum: 2018. Augusztus 07. - 19:44:52 »
Mindig van ki kinozza magat meg ugy latom:)
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

iddaa net geciktirici