Szerző Téma: Arko  (Megtekintve 117806 alkalommal)

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Arko
« Válasz #690 Dátum: 2018. Március 24. - 22:04:41 »
Az én véleményem, hogy az Arko rúdszappanhoz illatban kiválóan passzol az Old Spice - Wolfthorn, Minden Arko rajongónak bátram merem ajánlani, hogy próbálja ki, de legalább illatozza meg egy boltban. Erős citrusossággal indít, majd édes lecsengésben végződik és halványul el. Véleményem szerint teljes mértékben kiegészíti az Arko szeánszt. :2thumbup:

...a Wolfthornban én még ananászt vélek felfedezni. Amúgy nekem se szimpit az Old Spice állatos sorozata - kivéve a Hawkridge-t, az zseniális kókusz-cucc! A Foxcrest is elmegy, de kissé jellegtelen citrus.

Nem elérhető Lord Ickenham

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 806
Re:Arko
« Válasz #691 Dátum: 2018. Március 25. - 11:33:49 »
Csak az Original!

De az original is változott kicsit, nem?

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:Arko
« Válasz #692 Dátum: 2018. Augusztus 07. - 14:52:39 »
Augusztus és szeptember az Arko jegyében fog telni, megspékelve egy citromos kolonya-val. Egyenlőre nincs velük bajom, max annyi, hogy ez a kombó felülír minden más illatot, így a kedvenc parfümömet hiába használom. Az illat olyan 1,5 órát bír rajtam, aztán eltűnik.
Asszony szerint citromos fagyi illatom van, annyira azért nem rajong érte. Ebben a hőségben elmegy, meg kuriózum is. 
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Arko
« Válasz #693 Dátum: 2018. Augusztus 07. - 19:44:52 »
Mindig van ki kinozza magat meg ugy latom:)
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető legyozo

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 97
Re:Arko
« Válasz #694 Dátum: 2018. Szeptember 24. - 10:35:48 »
Sziasztok!

Hamarosan bezár a XVI. kerületben a 100 Ft--os bolt, ahol a mindennapi Arko szappanomat szoktam venni, már most sincs és a szappanom is fogytán. Tudtok esetleg segíteni abban, hogy a a XVI. vagy XVII. kerületben esetleg I. kerületben hol kapható? Nagyon szeretem, többnyire ezt használom és nem szeretnék váltani.

Köszönöm előre!
"...egy gentleman nem a társaságnak, hanem önmagának borotválkozik." Rejtő Jenő

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Arko
« Válasz #695 Dátum: 2018. Szeptember 24. - 11:20:37 »
Sziasztok!

Hamarosan bezár a XVI. kerületben a 100 Ft--os bolt, ahol a mindennapi Arko szappanomat szoktam venni, már most sincs és a szappanom is fogytán. Tudtok esetleg segíteni abban, hogy a a XVI. vagy XVII. kerületben esetleg I. kerületben hol kapható? Nagyon szeretem, többnyire ezt használom és nem szeretnék váltani.

Köszönöm előre!
Én sajnos csak a VIII. kerületben tudok kettő üzletet.

Nem elérhető legyozo

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 97
Re:Arko
« Válasz #696 Dátum: 2018. Szeptember 24. - 11:33:12 »

Köszönöm! Ha közelebb nem lesz, akkor oda is elmegyek érte, így elküldheted a boltok címét. A nagykert már megtaláltam, velük is felveszem a kapcsolatot, hátha okosabb leszek.
"...egy gentleman nem a társaságnak, hanem önmagának borotválkozik." Rejtő Jenő

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Arko
« Válasz #697 Dátum: 2018. Szeptember 24. - 11:37:15 »
A Népszinház utcában a Teleki térhez közel a Troya, valamint a Baross utca 109ben a Turul török üzlet.

Köszönöm! Ha közelebb nem lesz, akkor oda is elmegyek érte, így elküldheted a boltok címét. A nagykert már megtaláltam, velük is felveszem a kapcsolatot, hátha okosabb leszek.

Nem elérhető legyozo

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 97
Re:Arko
« Válasz #698 Dátum: 2018. Szeptember 24. - 13:13:57 »
A Népszinház utcában a Teleki térhez közel a Troya, valamint a Baross utca 109ben a Turul török üzlet.

Köszönöm! Ha közelebb nem lesz, akkor oda is elmegyek érte, így elküldheted a boltok címét. A nagykert már megtaláltam, velük is felveszem a kapcsolatot, hátha okosabb leszek.
Köszönöm!
Frissítés: a 100 Ft-os boltba hoztak Arko-t, vettem is kettőt. Van még Lord (120 Ft) és Wilkinson  (450 FT) pengéjük és valami kínai kapa 680 pénzért.
Megkérdeztem eladó nénit, a boltot ott valóban megszüntetik, de átellenben kaptak egy helyet ahová átköltöznek, így kéznél lesznek.
"...egy gentleman nem a társaságnak, hanem önmagának borotválkozik." Rejtő Jenő

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Arko
« Válasz #699 Dátum: 2019. Április 09. - 06:29:59 »
Van valakinek tapasztalata Arko Fresh és Sensitive borotvakrémekkel? Egy csepeli boltban 99 Ft-ért akciózzák a 61 ml-est.


Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Arko
« Válasz #700 Dátum: 2019. Április 14. - 09:00:24 »
Ma reggel beugrottam a boltba, volt még bőven krém és találtam kétféle aftershave-et is. A krém 99 Ft, az aftershave 399 Ft. Néztem a lejáratot, mindegyik még legalább 1 évig jó. Ma tesztelés :)

Egyébként ha valakit érdekel: Reál ABC, Csepel, Szt.László út 115.


Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Arko
« Válasz #701 Dátum: 2019. Április 14. - 09:58:09 »
Szép fogás! De fel nem tudom fogni hogyan lehet ez 99 forint, amikor valahol legyártják, ideszállítják, boltnak is van rajta árrése...

A Sensitive és Fresh krémek összetevőinek listáját esetleg be tudnád ide rakni? (fotó is tökéletes, ha olvasható)

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Arko
« Válasz #702 Dátum: 2019. Április 14. - 11:07:12 »
Nem tudom, de teljesen jól működött és az illata is jó a krémnek. 99 Ft-ért nagyon megérte. Az AS sem rossz, de nem vett le a lábamról.

A Fresh-nek ezek az összetevői:


Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Arko
« Válasz #703 Dátum: 2019. Április 14. - 15:17:37 »
Kösz, ez teljesen korrekt.

Sensitive is nagyon érdekel, ha fel tudod tölteni.

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Arko
« Válasz #704 Dátum: 2019. Április 15. - 12:22:03 »
Régebben használtam a Fresh-t... teljesen korrekt működése volt, bár talán mégsem világbajnok hab.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici