Szerző Téma: Arko  (Megtekintve 117805 alkalommal)

Nem elérhető Zsolbe

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 222
Re:Arko
« Válasz #15 Dátum: 2011. Június 09. - 15:07:35 »
Jászai Mari téri 100forintos (villamosmegállónál, antikvárium mellett) szappan 130Ft, és 5-féle Arko borotvakrém is van

Nem elérhető arszab

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 447
    • http://pusztaifarkasok.gportal.hu/
Re:Arko
« Válasz #16 Dátum: 2011. Június 09. - 18:10:03 »
Ma nekem is sikerült beszereznem 150Ft-ért egy rúddal. Amikor megláttam eléggé meglepődtem, az összes képről gigantikus méretűnek tűnik, ahhoz képest milyen kicsi :) Ti ezt arcon habosítva használjátok, vagy valamibe belereszelitek?  Nem igazán csípem az ilyen arcra dörzsölős témát, de ha jól sejtem mikróban ez nem olvad el :)

Felvágtam vékony szeletekre és egymásrarétegezve belenyomkodtam egy csupor aljába.Ezt a módszert a
Gut Rasiert-en láttam.

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Arko
« Válasz #17 Dátum: 2011. Június 09. - 20:25:50 »
En a sikertelen mikrozas utan vettem egy (najo ketto) masikat - nalunk Matyasfoldon csak 110, ugye - es siman, mindenfele vagdosas nelkul belegyurmaztam egy fa talkaba. Prima lett.
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Arko
« Válasz #18 Dátum: 2011. Június 09. - 22:09:56 »
Mondom én!

En a sikertelen mikrozas utan vettem egy (najo ketto) masikat - nalunk Matyasfoldon csak 110, ugye - es siman, mindenfele vagdosas nelkul belegyurmaztam egy fa talkaba. Prima lett.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető tritrek

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 854
Re:Arko
« Válasz #19 Dátum: 2011. Augusztus 08. - 10:48:32 »
Na megjött a rendelés! Kíváncsi vagyok, milyenek... az illatuk jó... mindnek, és csak jót hallottam róluk.


  • Arko Cool borotvakrém
  • Arko Maximum Comfort ASB
  • Arko Cool ASB
  • Arko Extra Sensitive ASB

Érdekes, az ASB-k szinte krémesek :)

Nem elérhető tritrek

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 854
Re:Arko
« Válasz #20 Dátum: 2011. Augusztus 10. - 12:14:13 »
Ki is próbáltam a Cool krémet meg az ASB-t, meg a Maximum komfort ASB-t és meg kell hogy mondjam, hogy ezek is ugyanolyan verhetetlenek, mint az Arko szappan. Nagyon kellemes, "sportos" modern illatok, semmi konkrét, tehát elvileg bárkinek tetszhet, nekem speciell kimondottan.

A borotvakrém könnyen habzik, és nagyon habzik, és jól csúszik tőle a beretva  :borz2: Az illata egy-az-egyben egyezik a korrespondáló ASBvel.

Az ASB-k, mint ahogy írtam, kiváló illatúak, gyorsan felszívódnak, engem a Nivea illatára emlékeztetnek, viszont állagban szinte krémszerűek, nekem a száraz arcbőrömnek nagyon jó, nem kell külön krémeznem zuhanyzás után, megteszi ez is, sőt bekenem az egész arcomat vele, mert nem túl erős illatú  :sör:

Az ára meg röhejes... valami 3 dollár körül mozog, ami 500 Ft, olcsóbb a Barbonnál is. Szóval nekem mindig lesz helye a képzeletbeli polcon...meg a reálison is  :borotva:

Nem elérhető Aries

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 54
Re:Arko
« Válasz #21 Dátum: 2011. Augusztus 11. - 00:05:26 »
Az ASB-kben is van parabén, mint a borovtakrémeikben?

Nem elérhető tritrek

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 854
Re:Arko
« Válasz #22 Dátum: 2011. Augusztus 11. - 07:31:41 »
Az ASB-kben is van parabén, mint a borovtakrémeikben?
Van. De nem érdekel, ily módon nem használhatnánk semmit, csak minden reggel kifuthatnánk az udvarra és meghentereghetnénk a friss reggeli harmatban. De ha zavara a parabén, nem vegyél, mert több is van benne  :P
0,4%-ig van engedélyezve az EU-ban...

Nem elérhető Bajsz

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 118
Re:Arko
« Válasz #23 Dátum: 2012. Június 25. - 00:06:45 »
 ;)
http://worldshots.hu/2011-01/mit-adtak-nekunk-a-torokok/
Ha jól látom egyik Tagtársunk írása.
"bajusz nélkül nincsen csók!"

Nem elérhető Bajsz

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 118
Re:Arko
« Válasz #24 Dátum: 2012. Június 27. - 00:30:55 »
Ma beszereztem egy rúdszappant!
Köszönet Zsolbe-nak! ;) Rátaláltam az általa említett Lehel téri boltra és bár már nem 200 az ára, de a lényeg hogy kapható s el is martam kettőt egyből.
Valóban, én is nagyobbra számítottam. Milyen kicsi!
De az illata! :) az kemény.
Nekem bejön, mert mikor kinyitottam és beleszippantottam, jópár régi emlékfoszlány jött elő a "hátsó zugból"
meg is hatódtam... :'(
"bajusz nélkül nincsen csók!"

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Arko
« Válasz #25 Dátum: 2012. Július 13. - 10:45:27 »
Tettem egy kirándulást a Baross utcai török boltba... ::)
A "Moist" verziójú krémet vettem meg - az illata a Palmolive-ra emlékeztet, de valahogy diszkrétebb.
Hab: mint a Barbon, de talán egy kicsit többet kell kinyomni az optimális mennyiséghez... viszont nem szárad!
Arcot se szárítja, úgyhogy rendben van.
Megbízható igásló, 180 Ft-ért meg főnyeremény. :borz2:

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Arko
« Válasz #26 Dátum: 2012. Július 18. - 11:52:38 »
Arko ASB: a Cool illatút vettem.
Hatása: hát, vittem-vittem, de mondjuk ez egy kicsit durvára sikerült borotválkozás volt, Gillette Old Type + Lord SC, és a himalájai só mint timsó - na az betett.
Szóval, a hatást majd kevésbé extrém esetben is kipróbálom.
Illat: kicsit mű, de kellemes. Vigyázat: NAGYON tartós. Este borotválkoztam és még reggel is ott lengett az arcomon egy kissé...

Nem elérhető 1bbenda

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 216
Re:Arko
« Válasz #27 Dátum: 2012. Július 18. - 12:28:42 »
Nálunk nyitva volt délelőtt a fürdőszoba ajtó, és a konyhába is érződött az ARKO b.szappan illata.  :sör:

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Arko
« Válasz #28 Dátum: 2012. Szeptember 07. - 16:04:59 »
 :fenek:
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető Croaker

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 234
Re:Arko
« Válasz #29 Dátum: 2012. Szeptember 26. - 16:08:30 »
Megkaptam az Arko szappant Zsolbe jóvoltából (köszi!). Gyerekek...nem gondoltam volna hogy ilyen szagaillata van. Ment is az erkélyre gyorsan :)

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici