Szerző Téma: Pitralon  (Megtekintve 76710 alkalommal)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Pitralon
« Válasz #270 Dátum: 2015. Április 21. - 17:46:52 »
Szerencsére nekem ( Ralon ASB-n kívül sajna ) van a teljes palettából.

Nekem egyik jobb mint a másik.bár a Cseh nekem a top!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Pitralon
« Válasz #271 Dátum: 2015. Április 21. - 18:06:26 »
Én is kedvelem mindegyiket, cseh a leggyengébb a sorban, de azt is szívesen használom  :thumbup:
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Pitralon
« Válasz #272 Dátum: 2015. Április 21. - 18:15:09 »
Úgy tudnám leírni ezeknek a szagát, mint amikor az ember megy pár kört egy krosszmotorral, és beveszi a ruhája a szagokat. Na az van zanzásítva egy üvegben. Ez svájcira, csehre és horvátra is vonatkozik. :crazy:
Lehet hozzá ragaszkodni, de hogy nem kellemes és nem is szolid az biztos. Egyedinek egyedi.
(szerintem)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Pitralon
« Válasz #273 Dátum: 2015. Április 21. - 18:46:28 »
Úgy tudnám leírni ezeknek a szagát, mint amikor az ember megy pár kört egy krosszmotorral, és beveszi a ruhája a szagokat. Na az van zanzásítva egy üvegben. Ez svájcira, csehre és horvátra is vonatkozik. :crazy:
Lehet hozzá ragaszkodni, de hogy nem kellemes és nem is szolid az biztos. Egyedinek egyedi.

Férfias!

a szelíd motoros feeling!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1489
Re:Pitralon
« Válasz #274 Dátum: 2015. Április 21. - 21:00:48 »
Úgy tudnám leírni ezeknek a szagát, mint amikor az ember megy pár kört egy krosszmotorral, és beveszi a ruhája a szagokat. Na az van zanzásítva egy üvegben. Ez svájcira, csehre és horvátra is vonatkozik. :crazy:
Lehet hozzá ragaszkodni, de hogy nem kellemes és nem is szolid az biztos. Egyedinek egyedi.
Egyedi, nagyon karakteres, és semmi esetre sem illik a mai kommersz vonalba. Nekem pedig ez bejön. (Csehet kedvelem).
Gillette Tech 1951

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Pitralon
« Válasz #275 Dátum: 2015. Április 21. - 21:18:29 »
Szerintem a hájp 90%-ban a márka tradíciójának szól, és 10%-ban az illatnak. (kivéve az osztrák-német vonal) Ha nem Pitralon lenne a neve, csak az illat miatt nem is lenne külön topicja, ez tuti.
Sokkal jobb illatú AS-ek vannak akár egy 100 Ft-os bolt alsó polcán is. De aki szereti, használja persze, szíve joga.
A mai kommersz vonalba szvsz a fórumon ismertek közül egyébként sok fajta nem illik.
(szerintem)

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Pitralon
« Válasz #276 Dátum: 2015. Április 21. - 22:06:45 »
Botrány a Pitralon, na de ez szubjektív. Én a Floidtól is szétmegyek, az meg csak szimplán cukorkás.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Pitralon
« Válasz #277 Dátum: 2018. Február 24. - 15:26:48 »
Végre teljes a német kollekció.
Kimondottan szeretem mind a hármat. Nem a mai trend illat egyik sem. Nem fogok léptem nyomon belebotlani az utcán. Hál istennek. Kimondottan jó a hatása borotválkozás után.

Nem elérhető Blamazs

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 46
Re:Pitralon
« Válasz #278 Dátum: 2018. Március 21. - 15:31:59 »
Nekem a polar jön be legjobban, aztán a classic. Original még nem volt eddig. Polart ma sikerült vennem, de sajnos csak 1 db volt belőle.
2010 április 15-től Lord L6 + Victoria malac pamacs.

Nem elérhető zenith

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1489
Re:Pitralon
« Válasz #279 Dátum: 2018. Március 21. - 15:42:58 »
Végre teljes a német kollekció.
Kimondottan szeretem mind a hármat. Nem a mai trend illat egyik sem. Nem fogok léptem nyomon belebotlani az utcán. Hál istennek. Kimondottan jó a hatása borotválkozás után.
A Polar szerintem alapvetően eléggé mai kommersz lenne, ha nem lenne benne az egyedi vonulata. Én amiatt szerettem.

Amúgy szerintetek mi a "mai trendi" illat?
Gillette Tech 1951

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Pitralon
« Válasz #280 Dátum: 2018. Március 21. - 16:12:03 »
Végre teljes a német kollekció.
Kimondottan szeretem mind a hármat. Nem a mai trend illat egyik sem. Nem fogok léptem nyomon belebotlani az utcán. Hál istennek. Kimondottan jó a hatása borotválkozás után.
A Polar szerintem alapvetően eléggé mai kommersz lenne, ha nem lenne benne az egyedi vonulata. Én amiatt szerettem.

Amúgy szerintetek mi a "mai trendi" illat?
Amikor minden férfi valami sárgadinnyés émelyítő löttytől "illatozik" :-)

Nem elérhető hoper

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 293
Re:Pitralon
« Válasz #281 Dátum: 2018. Szeptember 28. - 23:00:21 »
Tegnap és ma éppen a sógoroknál jártam. Helyi sparban mindössze 3 eurért vesztegették a Classicot. Kötelező vétel volt. Már a hotelben helyben leteszteltem. Nem tudom miért rettegnek az illatától, szerintem tök jó. Igaz hogy részegen történt az eksön és az egyéb előzmények már nem bírnák el ezt a fórumot, de még ma este is már kevésbé részegen is bejön az illat.
HP

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Pitralon
« Válasz #282 Dátum: 2018. Szeptember 29. - 11:45:07 »
Tegnap és ma éppen a sógoroknál jártam. Helyi sparban mindössze 3 eurért vesztegették a Classicot. Kötelező vétel volt. Már a hotelben helyben leteszteltem. Nem tudom miért rettegnek az illatától, szerintem tök jó. Igaz hogy részegen történt az eksön és az egyéb előzmények már nem bírnák el ezt a fórumot, de még ma este is már kevésbé részegen is bejön az illat.
+1 :-)
A Classic szerintem a legjobb, de a piros Original is szuper.

Elérhető mano66

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 184
Re:Pitralon
« Válasz #283 Dátum: 2018. Szeptember 30. - 09:31:52 »
Nekem az Original és a Classic a nyerő.A fiamnál a Polar.
RazoRock Game Changer .84-P . RazoRock Silver 400 Plissoft Noir szintetkus borotvapamacs.

Nem elérhető magyar

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Pitralon
« Válasz #284 Dátum: 2018. Szeptember 30. - 10:44:54 »
Tegnap és ma éppen a sógoroknál jártam. Helyi sparban mindössze 3 eurért vesztegették a Classicot. Kötelező vétel volt. Már a hotelben helyben leteszteltem. Nem tudom miért rettegnek az illatától, szerintem tök jó. Igaz hogy részegen történt az eksön és az egyéb előzmények már nem bírnák el ezt a fórumot, de még ma este is már kevésbé részegen is bejön az illat.

Megittad?

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici