Szerző Téma: Kent/Mitchell's Wool Fat  (Megtekintve 70667 alkalommal)

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Kent/Mitchell's Wool Fat
« Válasz #135 Dátum: 2017. Január 18. - 15:07:05 »
Egy idő után eljött nálam az a pont, amikor már nem igazán érdekelt a borotvaszappanok illata (annyi, hogy ne legyen büdös), csak a működése.
Ekkor került a toplista élére a Kent/mwf, főleg hűvösebb időben. Miért kell, hogy nagy illata legyen? Arra ott az AS.  ;)
(szerintem)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Kent/Mitchell's Wool Fat
« Válasz #136 Dátum: 2017. Január 18. - 15:23:03 »
Egy idő után eljött nálam az a pont, amikor már nem igazán érdekelt a borotvaszappanok illata (annyi, hogy ne legyen büdös), csak a működése.
Ekkor került a toplista élére a Kent/mwf, főleg hűvösebb időben. Miért kell, hogy nagy illata legyen? Arra ott az AS.  ;)

Szintén zenész kb.

Csak én úgy állok hozzá, hogy tök jó ha jó az illata, de a funkcionalitása, joban érdekel.

Lehet "mosószer" szagú is, ha jól teszi a dolgát.

S mindegy milyen jó illatú, ha egy fabatkát se ér a hidratálása.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Kent/Mitchell's Wool Fat
« Válasz #137 Dátum: 2017. Január 18. - 16:13:30 »
Én vagyok a hülye, mert nekem kell hogy jó legyen az illata is amellett hogy jól működik. :crazy:
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Kent/Mitchell's Wool Fat
« Válasz #138 Dátum: 2017. Január 18. - 17:19:25 »
 :+1:
Én is hülye vagyok.
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető magyar

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Kent/Mitchell's Wool Fat
« Válasz #139 Dátum: 2017. Január 18. - 18:50:41 »
Én vagyok a hülye, mert nekem kell hogy jó legyen az illata is amellett hogy jól működik. :crazy:
:+1:
Én is hülye vagyok.

Én nem vagyok az , csak ínyenc :bor:

Nem elérhető mano66

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 184
Re:Kent/Mitchell's Wool Fat
« Válasz #140 Dátum: 2017. Január 19. - 07:09:43 »
Nálam is magasan veri a többi szappant.Az illatnál nálam fontosabb a hab minősége és a működése.
RazoRock Game Changer .84-P . RazoRock Silver 400 Plissoft Noir szintetkus borotvapamacs.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Kent/Mitchell's Wool Fat
« Válasz #141 Dátum: 2017. Január 19. - 07:42:44 »
Az aro/arko/narko pl jol mukodik de olyan budos h a lakasba nem vinnem be. Azert van egy hatar. Mondjuk sztem a figaro is ergya.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető GPF

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 400
Re:Kent/Mitchell's Wool Fat
« Válasz #142 Dátum: 2017. Január 19. - 09:54:27 »
Nemrégiben Sic árult La Maison du Barbier szappant. Nekem az nagyon bevált. Alig van illata (hagy helyet az AS-nek) de remek habot produkál. Nekem ez veszi fel a versenyt a Mitxhell's-szel. Pont ellentétesen a méregdrága Floris-szal, aminek remek illata van, de én nem tudok épkézláb habot keverni belőle.

Nem elérhető magyar

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:Kent/Mitchell's Wool Fat
« Válasz #143 Dátum: 2017. Január 19. - 10:05:10 »
Nemrégiben Sic árult La Maison du Barbier szappant. Nekem az nagyon bevált. Alig van illata (hagy helyet az AS-nek) de remek habot produkál. Nekem ez veszi fel a versenyt a Mitxhell's-szel. Pont ellentétesen a méregdrága Floris-szal, aminek remek illata van, de én nem tudok épkézláb habot keverni belőle.

 :borz1: a nyerő :borz2:

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Kent/Mitchell's Wool Fat
« Válasz #144 Dátum: 2017. Január 19. - 10:17:57 »
Nemrégiben Sic árult La Maison du Barbier szappant. Nekem az nagyon bevált. Alig van illata (hagy helyet az AS-nek) de remek habot produkál. Nekem ez veszi fel a versenyt a Mitxhell's-szel. Pont ellentétesen a méregdrága Floris-szal, aminek remek illata van, de én nem tudok épkézláb habot keverni belőle.
Pedig a Floris egy habtenger.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető GPF

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 400
Re:Kent/Mitchell's Wool Fat
« Válasz #145 Dátum: 2017. Január 19. - 10:53:53 »
Hab még csak-csak lesz, de egyáltalán nem tartós és nem is elég 2 körre.
Minden mással sikerült eddig normális habot előállítanom, Floris-szal nem. Mit bénázok el?

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Kent/Mitchell's Wool Fat
« Válasz #146 Dátum: 2017. Január 19. - 11:04:05 »
Nem tudom, áztasd be kicsit. Én alapból beáztatom a keményszappanokat, nálam ez a titok nyitja.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Kent/Mitchell's Wool Fat
« Válasz #147 Dátum: 2017. Január 19. - 11:05:40 »
Nem tudom, áztasd be kicsit. Én alapból beáztatom a keményszappanokat, nálam ez a titok nyitja.

 :+1:
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető GPF

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 400
Re:Kent/Mitchell's Wool Fat
« Válasz #148 Dátum: 2017. Január 19. - 11:11:52 »
Mit jelent a beáztatás? Teszek rá vizet én is. Amíg a pamacs ázik, addig a szappan is.
A többi kemény szappan nekem is működik, csak ez a Floris nem.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Kent/Mitchell's Wool Fat
« Válasz #149 Dátum: 2017. Január 19. - 11:13:24 »
Mit jelent a beáztatás? Teszek rá vizet én is. Amíg a pamacs ázik, addig a szappan is.
A többi kemény szappan nekem is működik, csak ez a Floris nem.

Passz, ennyi nálam is elég szokott lenni.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici