Szerző Téma: Crabtree & Evelyn  (Megtekintve 53739 alkalommal)

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Crabtree & Evelyn
« Dátum: 2011. Február 26. - 23:17:42 »
.

Nem elérhető gprinz

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 644
Re:Crabtree & Evelyn
« Válasz #1 Dátum: 2011. November 24. - 14:08:07 »
Most láttam, hogy már nekik is van boltjuk Bp-en, a Pesti Barnabás u. 1-ben. Lehet, hogy majd benézek valamikor, remélem borotválkozási cuccaikat is hozták ide.

Edit:

Látom már a fészbúkos oldarlól, hogy igen, hozták. A honlapjukról kiderül, hogy a tálkás szappanyok tálkája teak - gondolom kitart egy darabig. A magyar árakat még nem látta, de gondolom a US webshop áraihoz hozzá kell tenni egy 1,5-2* szorzót, és remélem nem voltam optipista.
« Utoljára szerkesztve: 2011. November 24. - 14:14:24 írta gprinz »
"Iuris praecepta sunt haec: honeste vivere, alterum non laedere, suum cuique tribuere." (Ulpianus)

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Crabtree & Evelyn
« Válasz #2 Dátum: 2011. November 24. - 15:09:45 »
Szep bolt, bar en meg csak zarva lattam hetvegen. Az araikhoz ab ovo nem fuzok sok remenyt, bar ki tudja, a Nerolinal ugye az angol arak vannak, tehat lehet azt eppen ugy is - csak ritka.

Nem elérhető gprinz

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 644
Re:Crabtree & Evelyn
« Válasz #3 Dátum: 2011. November 29. - 12:40:20 »
Jártam a boltban, az asszonynak vásároltam is. Az árak 1=1 USA webshop árak, mai árfolyam mellett. Vagyis tégelyes szappanok 4500 jó magyar forintért várják gazdájukat. Spúr voltam, magamnak nem vásároltam, csak szagolgattam. A Sienna sorozat nagyon bejövős, de a szantál sem rossz. A Nomád széria kissé kommerszebb, jobban simuló illat. A WIL-ből pedig nincs szappan, egyébként nem tűnt rossznak.

"Iuris praecepta sunt haec: honeste vivere, alterum non laedere, suum cuique tribuere." (Ulpianus)

FBP

  • Vendég
Re:Crabtree & Evelyn
« Válasz #4 Dátum: 2011. December 01. - 09:42:47 »
Én is "megnéztem". A Nomad nagyon ütősen jó! A Sienna elsőre nem különleges...de hosszabb ideig tanulmányozva előjön belőle a jóféle illat(ok). A szantál nem annyira szantálos, de nem is olyan édeskés, mint a Trumper-é, kissé semmilyen.
Mikulásra, Karácsonyra kérek majd  ;D

Nem elérhető gprinz

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 644
Re:Crabtree & Evelyn
« Válasz #5 Dátum: 2011. December 01. - 09:55:09 »
Ja, még egy: az asszonynak vett cucc a levendulás széria része - az ehhez tartozó EDT-ből sprickoltak is az ajándékzacsiba. Na, ezt az illatot ugyan nem hirdetik uniszexként, de ha veszek belőle esetleg ajándékba az asszonynak, kiegészítendő a kencéket, akkor tuti csórok majd belőle, szerintem teljesen pasi kompatibilis, és gyönyörű tiszta illat, szívesen viselném.
"Iuris praecepta sunt haec: honeste vivere, alterum non laedere, suum cuique tribuere." (Ulpianus)

FBP

  • Vendég
Re:Crabtree & Evelyn
« Válasz #6 Dátum: 2011. December 01. - 19:58:29 »
A Nomad szappan jól habzik...habra teljesen Trumper fíling.
Illatra...nehezen tudom behatárolni, de jó. Kicsit olyan, mint amilyen illata a Neroli üzletnek van  :crazy:

Nem elérhető gprinz

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 644
Re:Crabtree & Evelyn
« Válasz #7 Dátum: 2011. December 02. - 13:51:53 »
Milyet vettél, fatálkásat? Mindenesetre, ha eladósorba kerül, szólj!

Bár lehet, hogy addigra én is beszerzek valamit...
"Iuris praecepta sunt haec: honeste vivere, alterum non laedere, suum cuique tribuere." (Ulpianus)

FBP

  • Vendég
Re:Crabtree & Evelyn
« Válasz #8 Dátum: 2011. December 02. - 14:21:04 »
Csak szappant vettem, mert tálkám van. Tálkástól majd 5.000 Ft, tálka nélkül meg asszem 2.200 Ft

FBP

  • Vendég
Re:Crabtree & Evelyn
« Válasz #9 Dátum: 2011. December 03. - 13:16:06 »
Nomad ASB: édeskésebb, mint a szappan...hétköznapokra szerintem túlzás. Viszont a Sienna (ASB) jóval visszafogottabb, de hasonlatos illat.

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Crabtree & Evelyn
« Válasz #10 Dátum: 2011. December 25. - 06:59:35 »
A Mikulas bacsi masodik eljovetele alkalmabol volt szerencsem a Nomad tusfurdohoz es a parfumhoz (Igen volt szuper kek C&E szatyor a fa alatt - benne Nomad uticsomag es fatalkaban Sienna szappan  :boldog:). Az illatot en is erzem (nagy szo) es tetszik. Az asszonynak kulonosen tetszik. (Jo esellyel o szolt a Mikulasnak, hogy ilyet kivan rajtam erezni  Nevet )
Nomad borotvakrem es ASB valamint Sienna szappan (szagolgatva faszipantos) kiprobalas ha majd lesz mit levagni. A Mikulas masodik eljovetele okan tegnap az ijassal elinteztem, hogy ne tudjak borotva sw-t tesztelni... ha tudtam volna...

Draga asszonyomnak nagyon tetszett a bolt (mikor ezt meselte rajottem, hogy nincs Mikulas. A Jezuskat mar lefulelltem 10 evesen, most meg ez is...) Igazi angol kiszolgalasrol beszelt. A csomagolasrol nekem is a Hawes and Curtis boltjai jutottak eszembe (a szamlat pl. ott cegeslogos kisboritekban kulon adjak, hatha ajandek az, amit gondosan elhelyeztek a szepen leragasztott kemenykarton diszszatyorban)
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető gprinz

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 644
Re:Crabtree & Evelyn
« Válasz #11 Dátum: 2012. Január 09. - 23:37:09 »
Akció a héten! A borotválkozási cuccok közül a Nomad és a Santal ASB akciós, illetve az EJ pamacsok. Sajnos az ASB még így is 5600 Ft, ha jól emlékszem...
"Iuris praecepta sunt haec: honeste vivere, alterum non laedere, suum cuique tribuere." (Ulpianus)

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Crabtree & Evelyn
« Válasz #12 Dátum: 2012. Január 10. - 07:01:18 »
Draga, draga, de sokaig eleg. Az ASB-bol szinte csak par csepp kell. A nekem levo 50ml-s kiszereles eleve pumpas adagoloval van megaldva, es nagyon vekony csikot nyomhatsz vele. Szinte szemranckremnyi adag eleg az egesz arcra. Nagyon jo cucc.
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető deka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 325
Re:Crabtree & Evelyn
« Válasz #13 Dátum: 2012. Január 10. - 09:50:12 »
Kérdés azokhoz, akik már próbálták az ASB-t: a C&E és a Trumpers skinfood közül szeretném a nekem jobban valót. Elsődlegesen a hidratálás a szempont, a második az illat. A C&E Sandalwood szappan szépen hidratál, bár nem annyira, mint a Mitchell - az illata viszont nekem elég száraz, olyan öregbútor-szerű. Hogy látjátok, ebből a két szempontból hogyan állnak ők egymással?

Köszi!

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Crabtree & Evelyn
« Válasz #14 Dátum: 2012. Január 10. - 10:42:29 »
Nomad: Uberkurvajo illat. Volt, olyan, hogy reggel f6kor full Nomad (krem, ASB, parfum) borotvalkozas ment reszemrol. Majd elvittem a nagyobbikat az oviba/magamat melozni es delelott asszony kerdi telefonban, hogy ugye C&E Nomad volt reggel, mert f8!!!! korul ment a furdobe es erezte, es hogy ugye milyen jo. Az ASB egyszeruen fenomenalis (az illaton tul, ami ugye "uberkurvajo"). Pumpas adagolobol minimalis mennyiseggel pihe-puha lagysag, nem ragad, nem zsiroz. Egyszeruen faszipantos. Na.

Sienna: Ebbol szappanom van. Kevesbe utos, inkabb visszafogott, de semmikeppen sem rossz illat.
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici