Szerző Téma: Musgo Real  (Megtekintve 13811 alkalommal)

Nem elérhető Szőrmók

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2684
Re:Musgo Real
« Válasz #30 Dátum: 2013. Március 24. - 20:35:08 »
Na, mondom, hogy teljesen új! :fetreng:
Sheffield-England

Elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Musgo Real
« Válasz #31 Dátum: 2013. Március 24. - 22:21:08 »
Elvileg egy útban van ide.  ;D
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Musgo Real
« Válasz #32 Dátum: 2013. Március 24. - 23:31:48 »
Ha útban van tudod, hogy hol lakom...  :crazy:
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Musgo Real
« Válasz #33 Dátum: 2013. Május 11. - 16:31:43 »
Megérkezett végül, hogy szuperál?

Elvileg egy útban van ide.  ;D
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Musgo Real
« Válasz #34 Dátum: 2013. Szeptember 26. - 12:28:25 »
Nálam is landolt SicT Musgo Real borotvaszappanja, a magam részéről bizony passzolom is, nálam/nekem abszolút nem működik.
Háromszor próbálkoztam vele, igaz, tálkában nem izmoztam, arcra dörzsöltem és ott habosítottam, de a habja nudli volt, nem is kent rendesen, viszont a nudliból valami gyurmaszerű zöld izé gyülemlett föl a borotvában, amit erősebb sugarú vízzel sem bírtam kimosni, szét kellett szedni és kézzel letologatni a pengéről.
Az illata rendben lenne, kellemes, tiszta szappanos, valami – a színéhez passzoló – friss zöldes jelleggel.
Ma a talira hozom, aztán SicTransit majd rendelkezik a sorsáról.  ;)

Nem elérhető herpa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 369
Re:Musgo Real
« Válasz #35 Dátum: 2014. Május 14. - 08:53:56 »
Tóth Zoli májusi kiárusításából kaptam egy kis zöld Musgo krém mintát, és örülök, hogy kipróbáltam, mielőtt rendeltem volna belőle. A habja, a krémessége rendben van, de sajnos nem jött be az erős ánizsos illata (engem leginkább arra emlékeztet). Ugyanez az illat nagyon halványan felismerhető a fehér kék Proraso krémben, de ebben nagyon orrbavágó.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Musgo Real
« Válasz #36 Dátum: 2014. Május 14. - 13:34:21 »
Tóth Zoli májusi kiárusításából kaptam egy kis zöld Musgo krém mintát, és örülök, hogy kipróbáltam, mielőtt rendeltem volna belőle. A habja, a krémessége rendben van, de sajnos nem jött be az erős ánizsos illata (engem leginkább arra emlékeztet). Ugyanez az illat nagyon halványan felismerhető a fehér Proraso krémben, de ebben nagyon orrbavágó.
Nem eukaliptuszt érzel? Ánizs elvileg nincs benne.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető herpa

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 369
Re:Musgo Real
« Válasz #37 Dátum: 2014. Május 14. - 13:55:43 »
Tóth Zoli májusi kiárusításából kaptam egy kis zöld Musgo krém mintát, és örülök, hogy kipróbáltam, mielőtt rendeltem volna belőle. A habja, a krémessége rendben van, de sajnos nem jött be az erős ánizsos illata (engem leginkább arra emlékeztet). Ugyanez az illat nagyon halványan felismerhető a fehér Proraso krémben, de ebben nagyon orrbavágó.
Nem eukaliptuszt érzel? Ánizs elvileg nincs benne.
Azért írtam, hogy ánizsos illat, és hogy arra emlékeztet. Akkor ezek szerint az eukaliptusz nem tetszik ilyen töménységben. (Egyébként közben rájöttem, hogy nem fehér, hanem kék Prorasom van). Viszont most nézem, hogy a zöld Prorasoban is eukaliptusz van. Na akkor azt próbálom majd pénteken és rögtön kiderül, abban mennyi az eukaliptusz.

Nem elérhető Freddy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 487
Re:Musgo Real
« Válasz #38 Dátum: 2014. Május 16. - 20:55:44 »
Zoltán kollégánkkal folytatott adás-vétel okán hozzájutottam a 'klasszik szent' illathoz. Tubusból szagolva rendkívüli hasonlóságot mutat a GFT Wild Fern kölnijével véleményem szerint. Habot nem képeztem, így nem tudom az mennyiben módosítaná az állításom.
Melyik háziállatnak van nyomása, ellenállása és fázisszöge is? A csirkének, mert az Bar-Ohm-Phi!

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Musgo Real
« Válasz #39 Dátum: 2014. Május 16. - 21:04:31 »
Szerintem nem sok közük van egymáshoz...
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető Freddy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 487
Re:Musgo Real
« Válasz #40 Dátum: 2014. Május 16. - 21:17:29 »
Sokkal intenzívebb a Fern, meg más jegyekből építkezik, de nekem rögtön az ugrott be a krém illatáról. Az előzőhöz visszaterve, eukaliptusz sincs benne.
Melyik háziállatnak van nyomása, ellenállása és fázisszöge is? A csirkének, mert az Bar-Ohm-Phi!

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici