Szerző Téma: Nivea  (Megtekintve 23426 alkalommal)

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Nivea
« Válasz #15 Dátum: 2013. December 05. - 14:21:36 »
Köszi.
Ez nem "taknyos" egyáltalán, híg és vizes. Azonban nem viztiszta, hanem opálos. Ez a bajom, mert ez arra utal, hogy felhigították, az olajos ( parfüm ) molekulái kicsapódtak.

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Nivea
« Válasz #16 Dátum: 2013. December 05. - 14:32:44 »
Az enyém ilyen, de nem opálos:
http://connaughtshaving.com/nvfmasl.html
(szerintem)

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Nivea
« Válasz #17 Dátum: 2013. December 05. - 14:46:15 »
Forri ez másik termék, de azért köszi!

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Nivea
« Válasz #18 Dátum: 2014. Július 22. - 21:31:51 »
Apró érdekesség: mostanában használom a "Muscle Relax" tusfürdőt, ennek illata 1:1-ben megegyezik a borotvakrémével (nem fáradtak új illat kitalálásával magyarul).  :futyul:

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Nivea
« Válasz #19 Dátum: 2015. Január 17. - 11:47:34 »
Én 450-ért vettem utoljára, Budapest, IX. ker., Vámház körút 7., Illatszer-Édesség diszkont (azelőtt máshol, drágábban...).
Az egyik legjobb krém, ammá' biztos.
Ápdét:

Kék és fehér is, a fent jelzett boltban, 399 Ft. Olcsóbb mint két éve...
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető Courage

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 108
  • Igyekszem!
Re:Nivea
« Válasz #20 Dátum: 2015. Január 26. - 23:51:12 »
Én a kéket használom most teljes megelégedéssel.
"Nem, nem; én sohasem találgatok. Az egy utálatos szokás, amely gátolja a logikus gondolkodást." S.H.

Nem elérhető stacio

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 201
Re:Nivea
« Válasz #21 Dátum: 2015. Április 20. - 19:36:37 »
Szerintem is hibátlan. :thumbup:

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:Nivea
« Válasz #22 Dátum: 2016. November 24. - 16:55:37 »
Tervezek venni borotvakrémet, mert egy helyen 299 Ft a Figaró és 399 Ft a Nivea (mild és sensitive egyaránt).
A kérdés:
Figaró vagy Nivea?

Barbonom volt, azzal elégedett voltam, a Nivea-t viszont nem ismerem. Figaró illata borotválkozás után nem erős és tartós ugye? Mennyire van köze az AS illatához? Az a helyzet, hogy hiába szaglászom a boltban, nem érzek semmit.
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Nivea
« Válasz #23 Dátum: 2016. November 24. - 18:48:15 »
Számomra Figaro, de anyagilag ha nem ezen múlik a Ferrarid, akkor mindkettő, ja.  :)

Figaro illata kb. közepes tartósságú, az AS illatához szerintem semmi köze.

Tervezek venni borotvakrémet, mert egy helyen 299 Ft a Figaró és 399 Ft a Nivea (mild és sensitive egyaránt).
A kérdés:
Figaró vagy Nivea?

Barbonom volt, azzal elégedett voltam, a Nivea-t viszont nem ismerem. Figaró illata borotválkozás után nem erős és tartós ugye? Mennyire van köze az AS illatához? Az a helyzet, hogy hiába szaglászom a boltban, nem érzek semmit.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:Nivea
« Válasz #24 Dátum: 2016. November 24. - 19:38:09 »
Nem ezen múlik a Ferrari, meg amint látod a kettő között 50 Ft van ha kiszámolod. Figaró 85 ml, Nivea 100 ml. Olvastam valahol, hogy a Nivea-ból több kell, ez igaz?
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető JadenDave

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 168
Re:Nivea
« Válasz #25 Dátum: 2016. November 24. - 20:32:54 »
Nem kell abból túl sok, nekem a Sensitive a kedvenc borotvakrémem. Mindenképpen ajánlom, de ennyiért szerintem ajándék mindkettő, aztán ha az egyik mégsem jön be ez még mindig csekély tanulópénz.  :thumbup:

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:Nivea
« Válasz #26 Dátum: 2017. Február 13. - 14:56:28 »
Elfogyott a Barbon, most a Nivea Sensitive borotvakrém van soron. Ez a krém fantasztikus! A Barbon után megváltás. Sokkal jobb a síkosítása, kiváló hab építhető belőle és még az illata is jó. Illatra amúgy a balzsammal megegyező. Barbonhoz képest jobban puhít, de például egy Cinke féle szappant nem közelít meg. Véleményem szerint a korábban használt Palmolive Classic krémhez képest is jobb a Nivea. Alapvetőn most már szappant használok, de az itthon elérhető borotvakrémek közül ezt fogom megtartani, a többit elhasználom, de nem venném őket újra.
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Nivea
« Válasz #27 Dátum: 2017. Február 13. - 15:22:03 »
Alapvetőn most már szappant használok, de az itthon elérhető borotvakrémek közül ezt fogom megtartani, a többit elhasználom, de nem venném őket újra.
"Túl rövid az élet ahhoz, hogy szar bort igyunk."
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:Nivea
« Válasz #28 Dátum: 2017. Február 13. - 15:27:45 »
Igazad van, akkor megkapja fater  :naughty:
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető pazzo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 410
Re:Nivea
« Válasz #29 Dátum: 2017. Február 13. - 15:36:37 »
Még egy krém, amit ki kell próbálnom. Bár még a Barbonig sem jutottam el. :fejtor:
Palmolive, és Balea egyelőre a kedvenc, a Figaró meg amolyan "jó ha van a szekrényben" státuszba lépett.
A Nivea mellett szól ezek szerint, hogy ugyanolyan illata van a balzsamnak, ami nálam azért szempont, mert szeretem, ha a krém, és az AS összhangban van.
Modern barlangrajzoló, és webcsavargó

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici