Szerző Téma: Nivea  (Megtekintve 23417 alkalommal)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Nivea
« Válasz #30 Dátum: 2017. Február 13. - 15:45:18 »
Még egy krém, amit ki kell próbálnom. Bár még a Barbonig sem jutottam el. :fejtor:
Palmolive, és Balea egyelőre a kedvenc, a Figaró meg amolyan "jó ha van a szekrényben" státuszba lépett.
A Nivea mellett szól ezek szerint, hogy ugyanolyan illata van a balzsamnak, ami nálam azért szempont, mert szeretem, ha a krém, és az AS összhangban van.

Denimet probáltad már?  :futyul:
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető pazzo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 410
Re:Nivea
« Válasz #31 Dátum: 2017. Február 13. - 15:54:54 »

Denimet probáltad már?  :futyul:

Még nem találkoztam vele sehol, de tervbe van véve. Meg ha valahol fellelek még Derby-t is.
Modern barlangrajzoló, és webcsavargó

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:Nivea
« Válasz #32 Dátum: 2017. Február 13. - 16:19:23 »
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető pazzo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 410
Re:Nivea
« Válasz #33 Dátum: 2017. Február 13. - 17:24:47 »
Holnap arra járok, majd meglesem, köszi!

Azt hittem, nem fog ez a hobbi annyira beszippantani, mert az eszközeimmel meg vagyok elégedve, de a kezdődő krém, és szappangyűjteményem mást mond. :fetreng:
Modern barlangrajzoló, és webcsavargó

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:Nivea
« Válasz #34 Dátum: 2017. Március 23. - 08:19:57 »
Na a melegre való tekintettel, elővettem a tavalyi Nivea Cool Kick after shave lotion-öm. Érzek valami tavaszi szellőt, de ez messze nem jegesedés. Szegényke elég gyenge, de illatban és minimális hűsítő hatásban kiváló ehhez az időjáráshoz. Nyárra viszont be kell szereznem Proraso-t. Amúgy kellemesen ápol, nem szárít, illata uborkás/mentolos nem túl erős.
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:Nivea
« Válasz #35 Dátum: 2017. Május 12. - 16:04:28 »
Ilyet láttatok már? Müllerben találtam 1290 Ft. Nem tudom, hogy ez arcborotválkozásra mennyire lehet jó. Szerintetek?
Volt 200 ml-es borotvagél és pumpás testápoló after shave flakonban. Ezek új cuccok és nem olyan illatuk van, mint az Original vonalnak, kicsit más.

A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Nivea
« Válasz #36 Dátum: 2017. Május 12. - 21:25:15 »
Na a melegre való tekintettel, elővettem a tavalyi Nivea Cool Kick after shave lotion-öm. Érzek valami tavaszi szellőt, de ez messze nem jegesedés. Szegényke elég gyenge, de illatban és minimális hűsítő hatásban kiváló ehhez az időjáráshoz. Nyárra viszont be kell szereznem Proraso-t. Amúgy kellemesen ápol, nem szárít, illata uborkás/mentolos nem túl erős.

Szerintem ennek a nevében a "cool" nem a hőmérsékletre, ill. mentoltartalomra utal. Viszont mint illat nekem nagyon szimpi, több tégelynyi dezodort elhasználtam belőle régebben...

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:Nivea
« Válasz #37 Dátum: 2017. Május 12. - 21:45:51 »
Nekem az illata nem szimpi. Raadasul ez a lotion meg lassabban is fogy, mert nem kell belole annyi, mint egy sima afterbol.
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Nivea
« Válasz #38 Dátum: 2017. Május 13. - 07:34:05 »
Body shaving, testre? Hónalja, meg ilyenek?  :fejtor:
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Nivea
« Válasz #39 Dátum: 2017. Május 17. - 08:40:32 »
A német fórumon kipróbálta valaki, és úgy tűnik arcon is működik.

http://forum.nassrasur.com/showtopic.php?threadid=33087&time=
(szerintem)

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:Nivea
« Válasz #40 Dátum: 2018. Február 01. - 21:14:53 »
Azota valaki probalta az uj Nivea sticket?
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:Nivea
« Válasz #41 Dátum: 2018. Február 01. - 22:11:40 »
Azota valaki probalta az uj Nivea sticket?
Egy ideje hasznalom. Tokeletes, kremes habot lehet pamacsolni belole. Nagyon jo cucc.

Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:Nivea
« Válasz #42 Dátum: 2018. Február 02. - 07:05:52 »
Es milyen a sikositasa, szorpuhitasa?
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:Nivea
« Válasz #43 Dátum: 2018. Február 02. - 08:19:11 »
Es milyen a sikositasa, szorpuhitasa?
Elsorangu. Ennyi penzert szerintem best buy.
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:Nivea
« Válasz #44 Dátum: 2018. Február 02. - 08:36:04 »
Merre van nivea? DM, Muller?
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici