Szerző Téma: Nivea  (Megtekintve 24933 alkalommal)

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:Nivea
« Válasz #45 Dátum: 2018. Február 02. - 11:13:44 »
Csak Mullerben! Ok kintrol hozzak. Meg a magyar Nivea honlapon sem elerheto.
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:Nivea
« Válasz #46 Dátum: 2018. Február 02. - 11:27:34 »
Merre van nivea? DM, Muller?

Én egy szlovén DM-ben vettem. Szóval előbb-utóbb itthon is lesz
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Nivea
« Válasz #47 Dátum: 2018. Február 20. - 23:39:38 »
Most pénteken az Aréna Tesco-ban láttam, de nem markoltam fel.  ::) Akinek van, mi a tapasztalata vele?

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:Nivea
« Válasz #48 Dátum: 2018. Február 21. - 00:31:44 »
Most pénteken az Aréna Tesco-ban láttam, de nem markoltam fel.  ::) Akinek van, mi a tapasztalata vele?
Mev mindig jo.
Gyorieknek mondom, hogy az Arkad Rossmannban is kaphato.
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:Nivea
« Válasz #49 Dátum: 2018. Február 21. - 06:34:39 »
Es az emlitett helyeken mennyit kernek erte?
Mullerben 1290 Ft
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:Nivea
« Válasz #50 Dátum: 2018. Február 21. - 07:15:02 »
Es az emlitett helyeken mennyit kernek erte?
Mullerben 1290 Ft
1400 huf remlik
Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Nivea
« Válasz #51 Dátum: 2018. Február 21. - 08:22:46 »
Muller 1290. Asszony használja, és tetszik neki. Nekem kicsit nőies volt az illata.

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:Nivea
« Válasz #52 Dátum: 2018. Február 21. - 09:35:30 »
Szerintem nem nőies, de ezeknek az új Nivea Protect & Care termékeknek már nem az a régi Original illatuk van, sajnos. Persze az a Nivea-s illatvilág azért részben még megvan.
Érdekes, hogy itthon nem promotálják ezt a termék vonalat. A Nivea honlapján semmi infó, és eddig a Mülleren kívül sehol nem láttam például Nivea borotvasticket. Amit az előttem írók írtak igen fura számomra. Hogy van ez, hogy össze-vissza az országban egyes helyeken megjelennek ezzel a vonallal? Végül mindegy is, jó látni, hogy DM, Tesco, Rossmann egyes üzleteiben elérhető, mert ez azt jelenti, hogy csak idő kérdése és máshol is felbukkan az üzletláncok boltjaiban. Idén beszerzek egyet én is az biztos, mert a Nivea termékekkel eddig nagyon elégedett vagyok.
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Nivea
« Válasz #53 Dátum: 2018. Február 21. - 09:40:47 »
Szerintem nem nőies, de ezeknek az új Nivea Protect & Care termékeknek már nem az a régi Original illatuk van, sajnos. Persze az a Nivea-s illatvilág azért részben még megvan.
Érdekes, hogy itthon nem promotálják ezt a termék vonalat. A Nivea honlapján semmi infó, és eddig a Mülleren kívül sehol nem láttam például Nivea borotvasticket. Amit az előttem írók írtak igen fura számomra. Hogy van ez, hogy össze-vissza az országban egyes helyeken megjelennek ezzel a vonallal? Végül mindegy is, jó látni, hogy DM, Tesco, Rossmann egyes üzleteiben elérhető, mert ez azt jelenti, hogy csak idő kérdése és máshol is felbukkan az üzletláncok boltjaiban. Idén beszerzek egyet én is az biztos, mert a Nivea termékekkel eddig nagyon elégedett vagyok.
Magyarul mondva engedtem a páromnak :-) Neki nagyon megtetszett az illata, és elsajátította. Amúgy valóban jól működik, és nem egy vagyonba kerül.

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:Nivea
« Válasz #54 Dátum: 2018. Április 05. - 09:43:12 »
NIVEA MEN Protect & Care 2 in 1 Frissítő és Ápoló After Shave Lotion:
Ma reggel próbáltam ki, így messze menő következtetéseket nem tudok levonni.
Illata, mentolos, kicsit meghatározhatatlan, néha a régi Original illata előjön, de elég halvány. Nem egy hagyományos after shave, amitől illatozol fél délelőtt.
Állaga érdekes, két komponensű, így használat előtt fel kell rázni és szépen vegyül a két anyag. Felkenve kellemesen mentolos, az alkohol tartalma nagyon visszafogott, így csak minimálisan csíp. Elsőre úgy tűnik, hogy sima after shave, de ahogy bekeni vele az ember a bőrét nem issza be azonnal. Egy olajos réteg marad utána, amit elkenve olyan érzés, mintha balzsamot használnánk (innen a 2 in 1). Ebből következően a bőrt sem szárítja.
Használat után a bőr 5-10 perc alatt teljesen beszívja és nem marad olajos, ragacsos. Nagyon gyorsan rendbe teszi az arcbőrt, az irritációt rendkívül jól csökkenti, nincs égő, viszkető érzés utána. Meglepően puhává és simává teszi az arcom, amellett, hogy finom, kellemes, visszafogott Nivea-s illat maradt utána.
Külföldi fórumokon olvastam erről a termékről, és sok jót írnak, ezért is gondoltam teszek vele egy próbát és megérte, csak ajánlani tudom másnak is.
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető holian

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 260
Re:Nivea
« Válasz #55 Dátum: 2018. Április 05. - 10:28:49 »
Ez tényleg jó cucc. Csak nekem nem jön be a mentolos része.
A sima egy komponensű splash AS viszont állandó készlettel szerepel nálam. Az is nagyon megéri. Euro Family boltokban 1000 forint körüli áron best buy!

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:Nivea
« Válasz #56 Dátum: 2018. Április 05. - 11:51:16 »
Az új egy komponensű lesz a következő projekt. Annak milyen illata van? Hasonló, mint a korábbi Original?
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető holian

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 260
Re:Nivea
« Válasz #57 Dátum: 2018. Április 05. - 14:04:16 »
Enyhe. Az originalnál frissebb.

Nem elérhető hoper

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 293
Re:Nivea
« Válasz #58 Dátum: 2018. Május 15. - 14:00:39 »
Na gyerekek, tegnap nekem is sikerült beszereznem ebből a 2in1 after shave lotionből. Jelentem, csúnyán odaver mindent, amit eddig valaha használtam. Nincs az a tömény, émelyítő arcszesz illat utána, mint pl. Axe, Old Spice és sok más fajtnánál, hanem enyhe, finom Nivea illata van, bár viszonylag tartós. Hűsítő hatás is rendben van, főleg majd ha egyszer meleg lesz, továbbá a bőrt sem szárítja ki, bőrregenerációban perfekt. Egyetlen baja az ára, ami nem két forint, bár Euro Sarokban nem olyan vészes, sajna én nem ott találkoztam vele. Annak is ajánlom, akit a Nivea balzsamok kiszárítanak. Ez bizony Best Buy!
HP

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Nivea
« Válasz #59 Dátum: 2018. Május 18. - 11:06:04 »
Jómagam pedig ezt vettem nemrég:
https://www.nivea.hu/shop/sensitive-recovery-after-shave-balzsam-90058002946120071.html

Olyan, amilyennek lennie kell - kicsit sem zsíroz, viszont nem is szárít, elég híg, de azért nem lotion. A színe ijesztően zöld, de az arcot azért nem színezi el.  :crazy:
Teszi a dolgát rendesen. Illata minimális, tekinthető illatmentesnek is akár.

Ilyen 2 az 1-ben kétfázisú cucca emlékeim szerint régebben más márkának is volt, használtam is - na az csípett, mint állat. A nevére nem emlékszem.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici