Szerző Téma: Nivea  (Megtekintve 23411 alkalommal)

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Nivea
« Dátum: 2011. Február 26. - 23:19:21 »
.

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Nivea
« Válasz #1 Dátum: 2011. Szeptember 18. - 14:02:28 »
Legyen róla is valami!
Kétféle borotvakrémről tudok, a normál meg a "mild" jelzésű, az előbbi tiszta sötétkék tubusban, az utóbbi tubusának vége ezüstszínű.

Ár: teljesen baráti, csak picivel drágább, mint a Barbon/Figaró/Derby.

Habképzés: a Barbon és a Trumper krémek az összehasonlítási alap, a tapasztalat az, hogy kb. másfélszer annyit kell kinyomni a tubusból ugyanannyi habhoz, mint a Barbonból.

Hatás: Kellemes, az illatosított Trumperhez képest szerintem érzékeny bőrűeket valóban kicsit kímélő, kicsit leápoló, és szintén az angol márkához képest (bár ugye a pesti csapvíz kemény) tartósabb habot ad.

Illat: nem tudom hova tenni. Kellemes édeskés egy picit gyógyszeres felhanggal, mesterséges is meg gyógynövényes is - de nagyon diszkrét, nem üt semmilyen aftershave-t vagy kölnit.

Ajánlom-e: összességében ajánlottak mindennapi borotválkozáshoz.

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Nivea
« Válasz #2 Dátum: 2011. Szeptember 18. - 15:44:25 »
Plusz a balzsamok is, ugye, abból is kétféle van, de nagyon hasonlóak. Én kifejezetten szerettem, és mielott "bekattantam", vagy tíz éven át csak ezeket használtam.

Nem elérhető KunEmber

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3443
  • a babérolaj szerelmese
Re:Nivea
« Válasz #3 Dátum: 2011. Szeptember 19. - 09:31:20 »
bár ugye a pesti csapvíz kemény
ajánlok egy tatabányai, szárligeti, tarjáni, héregi ... kitérőt a csapvíz minőségének belövéséhez  :sör: ottan igazán brutál...

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Nivea
« Válasz #4 Dátum: 2013. Január 02. - 11:00:13 »
Kipróbáltam a Nivea Sensitive ASB-t (fehér kupakos): nagyon kellemes, alkoholmentes, gyakorlatilag illatmentes, érezhetően hidratál, nem képez "trutyit" egyik krémmel sem (némelyik ASB hajlamos erre).  Mostantól ez az új kedvenc ASB, illatmentessége miatt semmivel sem ütközik, olcsó, rengeteg helyen hozzáférhető.

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re:Nivea
« Válasz #5 Dátum: 2013. Május 07. - 21:22:29 »
Sötétkék tubus?
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Nivea
« Válasz #6 Dátum: 2013. Május 07. - 21:28:42 »
Én is szeretem... de már egy fél éve az öcsémnél van az enyém.  :(
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető tothzoltan

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4326
Re: Nivea
« Válasz #7 Dátum: 2013. Május 07. - 22:02:17 »
Jóféle cucc.
"Gól, amit a bíró megad, avagy az minősül OFF-nak, amit a moderátorok annak gondolnak."

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Nivea
« Válasz #8 Dátum: 2013. Május 08. - 08:25:43 »
Én 450-ért vettem utoljára, Budapest, IX. ker., Vámház körút 7., Illatszer-Édesség diszkont (azelőtt máshol, drágábban...).
Az egyik legjobb krém, ammá' biztos.
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető TamasAttila

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 6
Re:Nivea
« Válasz #9 Dátum: 2013. Október 06. - 18:50:48 »
Van még a fehér tubusos borotvakrém érzékeny bőrre.
Ezt mondjuk eddig csak Erdélyben láttam nállunk nem,
de valamennyivel nagyobb, mint az itteni nivea borotvakrém
és 8lej 75bani körűl mozgott az ára még nyáron, reméllem ősszel
sikerűl beszerezni egyet.

Nem elérhető isti79

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 201
Re:Nivea
« Válasz #10 Dátum: 2013. Október 07. - 07:31:52 »

Nem elérhető mad.just mad.

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2130
Re:Nivea
« Válasz #11 Dátum: 2013. Október 07. - 08:13:52 »
Valahol már láttam ilyen "New" feliratos cuccot (Müller vagy Rossmann), de szükségem most nincs rá, így ott hagytam. Pedig biztos jó, nekem legalább is mindig jó a mindenkori Nivea borotválkozó krém.
"I am free of all prejudice. I hate everyone equally."

Nem elérhető tritrek

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 854
Re:Nivea
« Válasz #12 Dátum: 2013. Október 07. - 09:02:37 »
Hosszabb használat (1 tubus) után azt mondom a borotvakrémről (sötétékék tubus), hogy nem rossz. Nem mondhatnám, hogy Top5-ben van, de kidobnivalónak sem titulálnám. Olyan jó közepesnek mondanám, ami hozza az árához mért minőséget. Illata kellemes, nem intruzív.

Nem elérhető Penge

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2700
  • LORD
    • http://www.lordborotva.hu
Re:Nivea
« Válasz #13 Dátum: 2013. December 05. - 13:57:21 »
Úrak! Kis segítség kellene. Véletlenül otthoni asszonykám vett nekem egy AS-t, ilyet:


Deörülöknekie... Azonban kalandos volt a vásárlása, mert nem is ilyet akart venni... :-) (Ne kérdezzd ezt hogy hozta össze... természetesen a vásárlók gyöngye..) :-) ráadásul élek a gyanúval, hogy átbaltázták a DM-ben vagy rosszmannban, vagy ahol vette. A cucc az üvegben elég opálos, tipikusan amikor egy parfümöt felhigítanak vízzel, és az olajos és vizes molekulák szétesnek. Az illata is kicsit furi, illetve elég gyengécske. Mielőtt megfognám és kihajítanám, hátha van itt olyan éltárs, akinek van pont ugyanilyen otthon. Segítsen legyen olyan kedves, hogy ezt amit kaptam most a bótban kilötykölték és felhigították vízzel, vagy ez a csoda egyszerűen csak ilyen... Mivel nincs semmiféle védelem a kupakon, dobozon az ilyen jellegű "rablás" ellen, simán el tudom képzelni, hogy így lopják az AS-t. A képen is elég átlátszónak tűnik a lötty, úgyhogy igazából nincsenek kétségeim... Megnézném sk, de nem járok ilyen drogériákba, ha nem muszáj... Előre is köszönöm aki nyilatkozik!

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:Nivea
« Válasz #14 Dátum: 2013. December 05. - 14:01:19 »
Nekem volt ilyesmi, ill. kicsi még van is benne. Az állaga nem kimondottan folyékony, hanem kicsit "taknyos", nem tudom jobban jellemezni. Szóval ha erre gondolsz akkor szerintem nincs gond.
(szerintem)

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici