Szerző Téma: Derby (Caola)  (Megtekintve 32263 alkalommal)

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Derby (Caola)
« Dátum: 2011. Február 26. - 23:27:09 »
Tudjátok, ez, vagy ennek utódja.  ;)

<a href="https://www.youtube.com/watch?v=xQhVvzAGUkY" target="_blank">https://www.youtube.com/watch?v=xQhVvzAGUkY</a>


Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Derby
« Válasz #1 Dátum: 2011. Június 21. - 14:16:22 »
Most látom, hogy van külön topic, úgyhogy megismételném a Barbon/Figarónál feltett kérdést: a Derby miben különbözik tőlük? Jobb/nem jobb, drágább/olcsóbb, milyen az illata?

PaT

  • Vendég
Re:Derby
« Válasz #2 Dátum: 2011. Június 21. - 14:26:32 »
Nekem van mind a 3. A Derby a 3. helyen áll nálam, de csak azért, mert a habja egy picivel gyengébb, mint a másik kettőnek, viszont cserébe finom mentolos, nagyon jól hűsít.
Hagyományos borotválkozós illata van, alaphelyzetben ugyanaz az árfekvés, mint a másik kettő.
Ha szeretnéd kipróbálni és eljössz érte (ha pesti vagy), szívesen neked adom az enyémet, háromnegyedig van a tubus.

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Derby
« Válasz #3 Dátum: 2011. Június 21. - 17:24:29 »
Király mentolos cucc. Kevésbé hűsít mint a proraso, jobb az illata, és nincs fura utószaga. Bár a Barbon az igazi a 3 közül :)
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Derby
« Válasz #4 Dátum: 2011. Június 23. - 14:39:00 »
Nekem van mind a 3. A Derby a 3. helyen áll nálam, de csak azért, mert a habja egy picivel gyengébb, mint a másik kettőnek, viszont cserébe finom mentolos, nagyon jól hűsít.
Hagyományos borotválkozós illata van, alaphelyzetben ugyanaz az árfekvés, mint a másik kettő.
Ha szeretnéd kipróbálni és eljössz érte (ha pesti vagy), szívesen neked adom az enyémet, háromnegyedig van a tubus.

Kösz az ajánlatot, de egyelőre el vagyok látva krémmel, csak tájékozódom.

Nem elérhető knopp

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 58
Re:Derby
« Válasz #5 Dátum: 2012. Február 24. - 10:29:23 »
Ennek a Derby krémnek nagyságrendekkel bénább a habja, mint a Barbonnak vagy a Figarónak, de az illata nem rossz.
Wenn du dich schneidest, verbinde nicht den Finger sondern das Messer.  Joseph Beuys

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Derby
« Válasz #6 Dátum: 2012. Február 25. - 10:55:48 »
Most ugye a magyar Caola-Alfa által gyártott derby lux krémről beszélünk?
Mert a török Derby márkának, amelyik itthon elsősorban a pengéiről ismert, szintén van krémje, többféle illatban!

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Derby
« Válasz #7 Dátum: 2012. Február 25. - 11:32:11 »
Bizony, nekem van is egy török Derby krémem. A talira elhozom prédának. A topikcímet pedig módosítom pontosabbra! ;)

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Derby (Caola)
« Válasz #8 Dátum: 2012. Február 25. - 11:39:34 »
Na, még egy nyitóvideót is betettem. A Caola tavalytól egyébként már nem Alfa is, hanem újra simán csak Caola.  ;)

2011. január 5-ével a Caola-Alfa Kozmetikai Zrt. az EVM Zrt.-től visszavásárolta a Caola márkanevet és a Caola termékcsaládot. Ezzel ismét teljes körűen hazai tulajdonba került a cég, amelynek jelenlegi neve: Caola Kozmetikai és Háztartás vegyipari Zrt.

Nem elérhető Bubu

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1716
Re:Derby (Caola)
« Válasz #9 Dátum: 2012. Február 25. - 16:04:01 »
Nemrég láttam vagy 3 féle török Derby krémet.Közölük a levendulás verziót próbáltam ki.
Szerintem ugyanolyan jó,mint a többi árfekvésű társa.Számomra az illata volt megosztó,kicsit levendulás molyirtóra emlékeztető,tudjátok,amit a szekrénybe szokás akasztani a nerc és az irhabunda közé.
Baa baa black sheep, have you any wool? Yes Sir, yes Sir, three shaves full.

Nem elérhető knopp

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 58
Re:Derby (Caola)
« Válasz #10 Dátum: 2012. Február 29. - 12:58:10 »
Edrose! Ezen a reklámon hangosan röhögtem, az Axe-hatás annó :) Egyébként a reklám nem hazudik, nem mondom, hogy egy p..a-mágnes, de volt már olyan fiatal nő, aki dicsérte az illatát. A habjának meg az a titka, hogy háromszor annyit kell kinyomni a tubusból, mint a barbonnál, mert kicsit összeesik, viszont a mentol kellemesen hűsít.
Wenn du dich schneidest, verbinde nicht den Finger sondern das Messer.  Joseph Beuys

Nem elérhető TAM340R

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 29
Re:Derby (Caola)
« Válasz #11 Dátum: 2012. Május 06. - 23:49:06 »
Én is szeretem a Derby t és kipróbáltam valamit...kiürítettem egy bőgrébe ....egy pár nap alatt egy fantasztikus szappan lett...talán még  jób is így ....
Érdemes ....próbáljatok ki
Tam

Nem elérhető Bajsz

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 118
Re:Derby (Caola)
« Válasz #12 Dátum: 2012. Június 24. - 02:29:10 »
A triumvirátusból, nekem a Derby az első, a Barbon a második.
Igaz, több kell belőle a habaráshoz, mint a Barbon/Figaró-ból, mert sűrűbb,
de viszont finom krémesebb állagú, és az illata is selymesebb a többihez képest.
Tulajdonképpen mindhárom nagyon jó, egységesen szeretem Őket.
Megbecsülendő, hogy három hazai termékből is választhatunk.

Ez a "bögrés szappan" ötlet jól hangzik, lehet kipróbálom!  :)
"bajusz nélkül nincsen csók!"

Nem elérhető Bajsz

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 118
Re:Derby (Caola)
« Válasz #13 Dátum: 2012. Június 24. - 02:43:40 »
Az aftersévek terén, viszont kiemelkedően jobbnak ítélem a Derby arcvizét. A másik kettő nekem, sajnos inkább enyhén "ablaktisztítós" hangulatú. De azért szeretem őket!  :)
Jó minőségűnek érzem, amolyan elegáns illat, és ami a Borsodi Borostyán félbarnájára emlékeztet.  :sör:
No nem az íze, s nem az illta, hanem a gyönyörű színe! :)

Van még a Fabulonnak két arcvize: Cool Breeze és Black Musc). Nekem a Derby után Black Musc jön.
"bajusz nélkül nincsen csók!"

Nem elérhető Bajsz

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 118
Re:Derby (Caola)
« Válasz #14 Dátum: 2012. Július 09. - 07:52:25 »
Én is szeretem a Derby t és kipróbáltam valamit...kiürítettem egy bőgrébe ....egy pár nap alatt egy fantasztikus szappan lett...talán még  jób is így ....
Érdemes ....próbáljatok ki
Tam
Hatásodra kipróbáltam, csak nem derby-t, hanem - barbon-t nyomtam ki egy tégelybe.
Neked mikorra száradt meg az egész? Már ha egyáltalán meg kell kötnie teljesen...nem tudom.
Lehet, hogy a tartósítószer nem engedi, hogy megszilárduljon az egész?
Nekem, úgy 5 mm vastagon száradt meg alatta puha maradt, egy hét száradás után.
Most, 2 hét után jobb a helyzet, mert behorpadt a cucc és keményebb is az egész, de még nem végig.
"bajusz nélkül nincsen csók!"

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici