Szerző Téma: Floris  (Megtekintve 21504 alkalommal)

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Floris
« Válasz #90 Dátum: 2016. Február 05. - 18:39:43 »
A JF illathoz még annyit, hogy engem leginkább a La Tojára emlékeztet, bár annál összetettebb azért.

Nem elérhető GPF

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 400
Re:Floris
« Válasz #91 Dátum: 2017. Január 22. - 11:18:52 »
Mindig adok újabb esélyt a Florisnak, mert tetszik az illata. De küzdök vele, mert korántsem ad olyan habot, mint más krémek, szappanok.

Legutoljára azt próbáltam, hogy a nedves arcomra dörzsöltem a szappant és arcon habosítottam. Nagyon meglepő módon ez adta eddig a legjobb eredményt! Hülyén néz ki, de működik! Még próbálkozom, és ha ismételten így sikerül, akkor talán tanulság lehet azoknak, akiknek szintén problémás a Floris.

(Lehet, hogy a pamacsaim nem vesznek fel elég szappant? De mások szappanokból remek habot tudok készíteni!)

Nem elérhető Qka

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2387
Re:Floris
« Válasz #92 Dátum: 2017. Január 22. - 12:10:35 »
Nemreg keszultek ezek a kepek. Floris Elite hab keszitese Supply szinti pamaccsal. A kepek kb. 3-5 perccel a habkeszites utan keszultek.





Preparation, Preparation, Preparation, Technique, Technique, Technique, No pressure, Let the razor do the work, it is not a race, it is your face.

Nem elérhető GPF

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 400
Re:Floris
« Válasz #93 Dátum: 2017. Január 23. - 07:04:18 »
Szép hab! Nekem tálkában nem sikerül ilyenre.

Nem elérhető GPF

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 400
Re:Floris
« Válasz #94 Dátum: 2017. Január 24. - 11:55:46 »
Na, most nyertem meg az ebay-en féláron egy Dr Harris szappant. Még nem próbáltam korábban. Az is triple milled. Majd kiderül, hogy a Florissal van-e csak bajom vagy a triple milled nem az én műfajom...

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Floris
« Válasz #95 Dátum: 2017. Január 24. - 12:46:27 »
Foglalom!  :)
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető GPF

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 400
Re:Floris
« Válasz #96 Dátum: 2017. Január 25. - 16:24:32 »
Ma meg nyertem 2 Atkinsons For Gentlemen krémet, szintén nagyon jó áron. Abból az egyik eladó lesz.

Nem elérhető GPF

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 400
Re:Floris
« Válasz #97 Dátum: 2017. Február 16. - 20:40:09 »
Na, most nyertem meg az ebay-en féláron egy Dr Harris szappant. Még nem próbáltam korábban. Az is triple milled. Majd kiderül, hogy a Florissal van-e csak bajom vagy a triple milled nem az én műfajom...

Ma volt a főpróbája. Jelentem, nem a triple milled-ség okozta a problémát. A Dr. Harris-szal remek habot tudtam csinálni.
(Azt kell mondanom, hogy én jobban boldogulok a saját szappanjaimmal, mint a Floris-szal. Nem állítom, hogy jobb az enyém, csak nekem jobban működik.)

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici