Szerző Téma: Godrej  (Megtekintve 5108 alkalommal)

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Godrej
« Dátum: 2011. Február 26. - 23:31:13 »
.

Nem elérhető gas

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 149
Re:Godrej
« Válasz #1 Dátum: 2011. Március 01. - 20:58:30 »
Már hallottam róla,dícsérik...Egyszer szeretném kipróbálni  :)

Nem elérhető tritrek

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 854
Re:Godrej
« Válasz #2 Dátum: 2011. Március 02. - 09:15:33 »
Már hallottam róla,dícsérik...Egyszer szeretném kipróbálni  :)
Nekem van egy új, amit elcserélhetek. Ha érdekel, írj PÜ-t.

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Godrej
« Válasz #3 Dátum: 2012. Június 06. - 19:31:33 »
Bevásároltam egypár indiai cuccot  ::) - köztük ezt a krémet is "alap" és lime-os verzióban.

A lime-osat teszteltem tegnap. Ahogyan azt vártam, ez is lanolinos, ez is kiváló. Fényes, krémszerű, kiválóan kenő és bőrpuhító hab, mely nem szárad, nem esik össze. Mondjuk annyira nem síkosít eszetlenül, mint az MWF, de a hatás kb. ahhoz hasonló. Az illat mondjuk nem túl természetes lime, de annyira nem is durván mesterséges, mint a Wars, és különben is hamar elillan. Indiában ez kb. Barbon-kategória, árban is - veszettül irigylem őket érte.  :crazy:
Külföldi fórumokon is azt írják, hogy tégellyel, igényesebb csomagolással simán pariban lenne a nagy, patinás gyártók termékeivel - minőségre pedig most is vetekszik velük.

Nem elérhető Malac

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 6026
  • wei wuwei
Re:Godrej
« Válasz #4 Dátum: 2012. Június 06. - 22:28:33 »
Nekem van egy új, amit elcserélhetek. Ha érdekel, írj PÜ-t.
Esetleg pipatalira elhozhatnád...  ;)
"Jertek, s hogy sorsotok előre nézzétek,
Vigyázó szemetek Párizsra vessétek!"

                                                            Batsányi János: A franciaországi változásokra

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:Godrej
« Válasz #5 Dátum: 2012. Június 07. - 21:03:03 »
A "deluxe", azaz az alapillat: angol nyelvű fórumokon többen írják, hogy "régi borbélyüzlet illata" van, életkoromból kifolyólag nekem lövésem nincs, hogy az milyen...
A magam részéről azt mondanám, hogy olyan édeskés-savanykás, kissé mesterséges, de egyáltalán nem kellemetlen - kb. annyira jön be, mint a Barbon. Azaz: jellegzetesen a borotválkozáshoz kapcsolódik, hangulatos, de egyáltalán nem virágillatú, vagy különösebben élvezetes. Viszont kicsit sem ellenszenves, ellentétben a Wilkinsonnal vagy a Westlife-fal. Na, csak sikerült valahogy körülhatárolni. :crazy: Hogy ez tetszik-e jobban, vagy a lime-os, még eldöntöm.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici