Szerző Téma: Alpa  (Megtekintve 44439 alkalommal)

Nem elérhető tritrek

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 854
Re:Alpa
« Válasz #45 Dátum: 2011. Március 28. - 13:32:10 »
Megmondom őszintén, hogy az életben nem gondoltam volna, hogy ilyen népszerű lesz... nálunk egy üzlet 3-4 évente rendel 10 darabot, mert kábé addig tart, míg eladják azt a 10 darabot :D   Szerintem azt is valami megunkfajta utazó borotvafanatikus viszi el  :fetreng:

EDIT: bár, ha jobban belegondolok, mivel másabb ez, mint bármilyen más klasszikus AS? Csak sz.r a cég marketingje, meg gagyi üvegben van... egy Floid vagy egy Proraso semmivel sem különb, csak azt nem mint a komcsi korszak illatát látják az emberek...

Nem elérhető toxin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 407
Re:Alpa
« Válasz #46 Dátum: 2011. Március 28. - 14:23:58 »
... meg gagyi üvegben van...
Ez ellen erősen tiltakoznék, mert szerintem nagyon is jó kis üvegcse ez! Tetszik a nem szokványos alakja, jó a mérete, és az üveg szájának mérete is megfelelő. :)
"Buy the ticket, take the ride..." /Hunter S. Thompson/

Nem elérhető tritrek

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 854
Re:Alpa
« Válasz #47 Dátum: 2011. Március 28. - 14:39:28 »
... meg gagyi üvegben van...
Ez ellen erősen tiltakoznék, mert szerintem nagyon is jó kis üvegcse ez! Tetszik a nem szokványos alakja, jó a mérete, és az üveg szájának mérete is megfelelő. :)

Jó, de te nem tudod, hogy nekik mindenük ebben van, tehát az emberben nem alakít ki márkaérzetet, mint mondjuk egy kólásüveg. Ugye ha látsz ugyanolyan üvegben körömlakk higítót, arcvizet, locsolókölnit, meg még istentudjamimindent akkor ez benned nem szimpátiát, hanem antipátiát vált ki.... vagy mosolyt :D

Nem elérhető toxin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 407
Re:Alpa
« Válasz #48 Dátum: 2011. Március 28. - 14:43:50 »
Jó, de te nem tudod, hogy nekik mindenük ebben van, tehát az emberben nem alakít ki márkaérzetet, mint mondjuk egy kólásüveg. Ugye ha látsz ugyanolyan üvegben körömlakk higítót, arcvizet, locsolókölnit, meg még istentudjamimindent akkor ez benned nem szimpátiát, hanem antipátiát vált ki.... vagy mosolyt :D
A marketinges részével teljesen egyet értek, és igazad van, viszont az üveg akkor is teljesen jól használható. ;)
"Buy the ticket, take the ride..." /Hunter S. Thompson/

Nem elérhető tritrek

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 854
Re:Alpa
« Válasz #49 Dátum: 2011. Március 28. - 14:53:19 »
A marketinges részével teljesen egyet értek, és igazad van, viszont az üveg akkor is teljesen jól használható. ;)
...és beváltnak mondható: 30 éve tuti ebben van!

Nem elérhető OBJoe

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 444
  • Old Black Joe
Re:Alpa
« Válasz #50 Dátum: 2011. Március 28. - 14:58:03 »
A marketinges részével teljesen egyet értek, és igazad van, viszont az üveg akkor is teljesen jól használható. ;)

Nekem is az üvege tetszett leginkább már a borotvatalin is. :crazy:
Novaculum habeo.

Nem elérhető apafej

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 167
Re:Alpa
« Válasz #51 Dátum: 2011. Március 29. - 23:40:44 »
Ma egy nagyon szomorú dolog történt. Kipróbáltam az Alpát és a feleségemnek abszolút nem tetszett  :zokogósmiley:

Nekem nagyon bejött az illata (tavaszi illat, gyerekkorom locsolkodásait idéző, egyáltalán nem hivalkodó, de erőteljes, friss, oldschool illat), a kislányom is elismerően nyilatkozott róla, de az asszony arra kért, hogy mossam le az arcomról...  :'( :'( :'(

Úgyhogy most van egy elcserélhető arcvizem és búúús panda lettem...

(A hatása tök jó. A bőrőm sima és kellemesen rugalmas lett tőle. Picit csípett, de ennyi kell)

Nem elérhető OBJoe

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 444
  • Old Black Joe
Re:Alpa
« Válasz #52 Dátum: 2011. Március 30. - 11:16:49 »
Ma egy nagyon szomorú dolog történt. Kipróbáltam az Alpát és a feleségemnek abszolút nem tetszett  :zokogósmiley:

Sajnálom. Azért legalább az üveg miatt megtarthatnád, meg amikor a következő borotvatalira jösz, akkor is hasznáhatod. Minket nem hiszem, hogy zavani fog.  :borz2:
Amint a déli szél erre fújja Gesa-t és sikerül találkoznunk, én is kipróbálom végre.  :borz1:
Novaculum habeo.

Nem elérhető toxin

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 407
Re:Alpa
« Válasz #53 Dátum: 2011. Március 30. - 11:23:58 »
Igaza van OBJoe-nak, szerintem se add tovább, ha tetszik az illata. Használd akkor, amikor nem a feleséged társaságában vagy (pl. munkahely). Ha nincs ott, nem zavarhatja. :)
"Buy the ticket, take the ride..." /Hunter S. Thompson/

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Alpa
« Válasz #54 Dátum: 2011. Március 30. - 11:35:18 »
Én mindig azt mondom a nejemnek, ha nem tetszik az illata, akkor ne használd :D
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető apafej

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 167
Re:Alpa
« Válasz #55 Dátum: 2011. Március 30. - 12:22:35 »
Igaza van OBJoe-nak, szerintem se add tovább, ha tetszik az illata. Használd akkor, amikor nem a feleséged társaságában vagy (pl. munkahely). Ha nincs ott, nem zavarhatja. :)

Sajnos ez nem sima egyszerű averzió volt, hanem kifejezetten utálta. Nagyon... Annyira, hogy lemosatta velem. (A családi béke érdekében nem merem megkockáztatni még egyszer).

Nem elérhető csaloe

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 8
Re:Alpa
« Válasz #56 Dátum: 2011. Március 30. - 14:41:18 »
rajtam az eröteljes illata 15-20 percig sem marad meg, csak addig nem lehet vele emberközelbe menni:)
nyáron a vizparton meg hasznos, tuti nem támadnak a szúnyogok

PaT

  • Vendég
Re:Alpa
« Válasz #57 Dátum: 2011. Március 31. - 23:30:55 »
Aki lemaradt az utolsó beszerzésről, annak jelezném, hogy van egy üveg Alpám.
Kettőt kértem, de kiderült, hogy a barátom, akinek szántam, egyáltalán nem használ semmit borotválkozás után.
Akit érdekel, PÜ.

Nem elérhető Brien

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 178
Re:Alpa
« Válasz #58 Dátum: 2011. Április 01. - 00:00:56 »
Aki lemaradt az utolsó beszerzésről, annak jelezném, hogy van egy üveg Alpám.
Kettőt kértem, de kiderült, hogy a barátom, akinek szántam, egyáltalán nem használ semmit borotválkozás után.
Akit érdekel, PÜ.

Ment pü! :)
Ne gondolkodj!
Ha gondolkodtál ne mond el!
Ha elmondtad ne írd le!
Ha leírtad ne írd alá!
Ha aláirtad.......Ne csodálkozz!!

Nem elérhető Lajos The Silent

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 113
Re:Alpa
« Válasz #59 Dátum: 2011. Április 01. - 01:21:13 »
Megérkezett az Alpa378 szeszem, most fél egykor találtam a postaládámban Gesa által. Mit is mondjak... Az illata tényleg húsvéti-jellegű  :evil:

Másodsorban meg riasztólag hat a női nemre...  :fetreng: Mindenesetre érdekes és nagyon örülök neki, mert egyedi!

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici