Szerző Téma: Balea  (Megtekintve 1895 alkalommal)

Nem elérhető fonthunter (†2014)

• Halhatatlan tag
  • Törzstag
    • Fonti galériája
Balea
« Dátum: 2011. Február 26. - 23:37:20 »
.
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető tritrek

• Törzstag
    • Magyar Pipatórium Fórum
Re:Balea
« Válasz #1 Dátum: 2011. Április 10. - 18:02:33 »
Próbáltam a pamacsukat, amivel büntetni lehet  :evil: Meg próbáltam a pontvérzés elálító géljüket, ami nem műxik :D
Mit mondjak, nálam ez az olcsó és "olyan is" kategória (szemben sok más olcsó, de jó áruval szemben, mint pl. Arko, Barbon, stb...)

Nem elérhető OBJoe

• Törzstag
  • Old Black Joe
« Válasz #2 Dátum: 2011. Április 11. - 10:28:05 »
Egyetértek. Balea pamacsot használva úgy fest a három kőr: habfelhordás a pamaccsal; szabadon választott módszerrel a kihullott sörte mennyiség eltávolítása a hab jelentős részével együtt; a maradék habon lavírozva WTG, majd ugyanez a játék ismételve XTG- és ATG-vel.  :crazy:
Novaculum habeo.

Nem elérhető tritrek

• Törzstag
    • Magyar Pipatórium Fórum
« Válasz #3 Dátum: 2011. Április 11. - 12:03:45 »
Egyetértek. Balea pamacsot használva úgy fest a három kőr: habfelhordás a pamaccsal; szabadon választott módszerrel a kihullott sörte mennyiség eltávolítása a hab jelentős részével együtt; a maradék habon lavírozva WTG, majd ugyanez a játék ismételve XTG- és ATG-vel.  :crazy:
Ja  :crazy:
A helyes sorrend:
WTG
WTF?!
XTG
WTF???!
ATG
WTF???!!!!!

Ja és aztán a kihullott sörték kicsipedése a szappanból... ha úgy gondolod, hogy az élet habostorta, vegyél Balea pamacsot  :fetreng:

Nem elérhető zolio

• Törzstag
« Válasz #4 Dátum: 2011. Április 11. - 15:22:40 »
Balea aloe veras ASB-vel valakinek van tapasztalata?

Nem elérhető jenessanyi

• Törzstag
    • Jenes razors
« Válasz #5 Dátum: 2011. Április 15. - 11:03:05 »
Baleából eddig szappant és pamacsot próbáltam, a pamacs felejtős, a szappan méginkább. Bár most hogy van 1-2 új pamacsom megint megpróbálnék belőle jó habot csinálni, de annó 1x sem sikerült, az illata minden esetre tetszett, a helyén most Speick szappan van a tálkájában.
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető runner

• Új tag
  • *
« Válasz #6 Dátum: 2011. Április 15. - 20:10:55 »
Én is ezzel a "szettel" kezdtem a DE-s pályafutásomat! Az egészből csak a szappan illata volt jó a többi elég feledhető!

Nem elérhető kezdőmókus

• Törzstag
« Válasz #7 Dátum: 2014. Augusztus 03. - 15:39:35 »
Balea aloe veras ASB-vel valakinek van tapasztalata?
Igaz, hogy 3 év késéssel, de most már kapsz erre is választ :D: nekem nagyon bevált. Kellemes, finoman hűsít, hozzáférhető (DM), olcsó. Majdnem semleges illatú és alkoholmentes, mostanában ezek a fő szempontok nekem ASBnél.

Nem elérhető pazzo

• Törzstag
« Válasz #8 Dátum: 2016. December 19. - 16:09:05 »
Nagyon bejön a Balea Sensitiv borotvakrém.
Jó erős habot tudok belőle keverni a tálkámban, jól siklik rajta a borotva, és puha lesz tőle az arcom.
És az illata is tetszik. Hasonló illatú AS-t ismer valaki?

Modern barlangrajzoló, és webcsavargó

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

iddaa net geciktirici