Szerző Téma: Balea  (Megtekintve 15315 alkalommal)

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Balea
« Dátum: 2011. Február 26. - 23:37:20 »
.
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető tritrek

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 854
Re:Balea
« Válasz #1 Dátum: 2011. Április 10. - 18:02:33 »
Próbáltam a pamacsukat, amivel büntetni lehet  :evil: Meg próbáltam a pontvérzés elálító géljüket, ami nem műxik :D
Mit mondjak, nálam ez az olcsó és "olyan is" kategória (szemben sok más olcsó, de jó áruval szemben, mint pl. Arko, Barbon, stb...)

Nem elérhető OBJoe

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 444
  • Old Black Joe
Re:Balea
« Válasz #2 Dátum: 2011. Április 11. - 10:28:05 »
Egyetértek. Balea pamacsot használva úgy fest a három kőr: habfelhordás a pamaccsal; szabadon választott módszerrel a kihullott sörte mennyiség eltávolítása a hab jelentős részével együtt; a maradék habon lavírozva WTG, majd ugyanez a játék ismételve XTG- és ATG-vel.  :crazy:
Novaculum habeo.

Nem elérhető tritrek

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 854
Re:Balea
« Válasz #3 Dátum: 2011. Április 11. - 12:03:45 »
Egyetértek. Balea pamacsot használva úgy fest a három kőr: habfelhordás a pamaccsal; szabadon választott módszerrel a kihullott sörte mennyiség eltávolítása a hab jelentős részével együtt; a maradék habon lavírozva WTG, majd ugyanez a játék ismételve XTG- és ATG-vel.  :crazy:
Ja  :crazy:
A helyes sorrend:
WTG
WTF?!
XTG
WTF???!
ATG
WTF???!!!!!

Ja és aztán a kihullott sörték kicsipedése a szappanból... ha úgy gondolod, hogy az élet habostorta, vegyél Balea pamacsot  :fetreng:

Nem elérhető zolio

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 541
Re:Balea
« Válasz #4 Dátum: 2011. Április 11. - 15:22:40 »
Balea aloe veras ASB-vel valakinek van tapasztalata?

Nem elérhető jenessanyi

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3491
    • Jenes razors
Re:Balea
« Válasz #5 Dátum: 2011. Április 15. - 11:03:05 »
Baleából eddig szappant és pamacsot próbáltam, a pamacs felejtős, a szappan méginkább. Bár most hogy van 1-2 új pamacsom megint megpróbálnék belőle jó habot csinálni, de annó 1x sem sikerült, az illata minden esetre tetszett, a helyén most Speick szappan van a tálkájában.
"A statisztika egy olyan tudomány, amely matematikai úton bebizonyítja, hogyha 7 napig hasmenésem volt, majd 7 napig szorulásom, akkor az emésztésem egyszerűen tökéletes."

Nem elérhető runner

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 22
Re:Balea
« Válasz #6 Dátum: 2011. Április 15. - 20:10:55 »
Én is ezzel a "szettel" kezdtem a DE-s pályafutásomat! Az egészből csak a szappan illata volt jó a többi elég feledhető!

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Balea
« Válasz #7 Dátum: 2014. Augusztus 03. - 15:39:35 »
Balea aloe veras ASB-vel valakinek van tapasztalata?
Igaz, hogy 3 év késéssel, de most már kapsz erre is választ :D: nekem nagyon bevált. Kellemes, finoman hűsít, hozzáférhető (DM), olcsó. Majdnem semleges illatú és alkoholmentes, mostanában ezek a fő szempontok nekem ASBnél.

Nem elérhető pazzo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 410
Re:Balea
« Válasz #8 Dátum: 2016. December 19. - 16:09:05 »
Nagyon bejön a Balea Sensitiv borotvakrém.
Jó erős habot tudok belőle keverni a tálkámban, jól siklik rajta a borotva, és puha lesz tőle az arcom.
És az illata is tetszik. Hasonló illatú AS-t ismer valaki?

Modern barlangrajzoló, és webcsavargó

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Balea
« Válasz #9 Dátum: 2017. Szeptember 17. - 21:58:27 »
Láttam a fotókon, hogy más is használja, így a két szinti pamacs után egy Balea Fresh AS-re költöttem el tegnap az ajándékkártyánkon lévő maradék összeget. Ma este ki is próbáltam és tetszik. Klasszikus, határozott, férfias illat. Használatnál kellemesen csíp, tartós az illata és talán a panthenolnak köszönhetően érezhető bevonatot képez a bőrön... Ha emlékeim nem csalnak, akkor a fősulis szobatársam ilyet használt anno, kb. 18 évvel ezelőtt. :)

Nálam a szinti pamacs mellett ez is ajánlott kategória a DM saját márkás cuccaiból :)

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:Balea
« Válasz #10 Dátum: 2017. Szeptember 18. - 06:45:22 »
Én közel egy éve használom a Balea pamacsait. A szintetikus rögtön kedvenc lett. Azóta vettem az új, szürke nyelűből is. Szintén telitalálat. A sörte elsőre egyáltalán nem jött be. Kemény volt, és hullott a szőre. Néhány használat után félretettem. Kb két hónapja újra elővettem, és mindennapi használatba vettem. Az elején hullatta még a szőrét, de ez megszűnt. Viszont nagyjából egy hónap használat után a pamacs úgymond betört, és kellemesen puha lett. Szeretem használni. A pamacsok mellett használatban van nálam a borotvakrém, és az after shave is. Mindkettőt szeretem. Szerintem nagyon jó anyag mindegyik, és ár érték arányban kimondottan ajánlott. Majd elfelejtettem. Közel két hónapja használom a borotválkozási olaját is a Baleának. Szintén jók a tapasztalataim, és kb 900 forintba kerül, ami aprópénz más cégek olajainak ára mellett. Szóval összegezve kimondottan jó a véleményem a Balea borotválkozási termékeiről. Részemről ajánlott vétel.

Nem elérhető lajkoska

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 256
  • Fiatal hobbista.
Re:Balea
« Válasz #11 Dátum: 2021. Január 14. - 15:48:34 »
Jó délutánt mindenkinek!
Jó rég óta nincs itt mozgás  :).
A kérdésem a következő lenne, meg vettem ezt a krémet:

Azt írja a csomagolásán, hogy arckrém u. Érzékeny bőre, borotválkozás után is használható, ellenben a krémánián azt , hogy borotválkozás utáni arckrém.
Én arckrémként szeretném használni szinte minden nap, ugyan is van a borotválkozástól egy kis irritációm.
Szerintetek erre jó lenne?
Van valakinek evel a termékel, hasonló arckrémel tapasztalata?
"Lehet,  hogy elvehetném és nem is kellene kérni,  de legalább én még tükörbe tudok nézzni "
(A&M)

Nem elérhető Warper

  • Tag
  • ***
  • Hozzászólások: 71
Re:Balea
« Válasz #12 Dátum: 2021. Január 14. - 20:22:49 »
Én arckrémként szeretném használni szinte minden nap, ugyan is van a borotválkozástól egy kis irritációm.
Szerintetek erre jó lenne?

Szia lajkoska,
A német leírása alapján pont erre (is) jó, úgyhogy szerintem hajrá  :)

szerk.: én eddig alkalmi jelleggel nivea sensitive-et szoktam magamra pacsmagolni, azt a fehér balzsamosat, az eddig bejött, de most hogy mutattad, szerintem én is kipróbálok egy ilyen baleát is, köszi a tippet :D

Nem elérhető lajkoska

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 256
  • Fiatal hobbista.
Re:Balea
« Válasz #13 Dátum: 2021. Január 14. - 21:34:34 »
Nincs mit, neked köszönöm :thanks:.
A Google fordító eszembe juthatott volna... 
 :)
Addig használom akkor, míg elfogy, utána megprobálok írni egy revjút.
"Lehet,  hogy elvehetném és nem is kellene kérni,  de legalább én még tükörbe tudok nézzni "
(A&M)

Nem elérhető kezdőmókus

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2041
Re:Balea
« Válasz #14 Dátum: 2021. Január 15. - 08:05:57 »
Én ezt használom télen tőlük:

https://www.dm.hu/balea-men-after-shave-balzsam-ultra-sensitive-p4010355322975.html

A téli bringázáshoz kellemesebb az arcnak, mint az arcszesz.

De ha irritálja a borotválkozás az arcodat, azt nem ilyesmik fogják megoldani, hanem a megfelelő előkészítés és technika.

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici