Szerző Téma: Institut Karité  (Megtekintve 9189 alkalommal)

FBP

  • Vendég
Re:Institut Karité
« Válasz #15 Dátum: 2011. Október 21. - 08:18:46 »
Te sem vagy már a régi...  :crazy:

Legalább így nem kerül az Elad topikba  ;D
Nem, amúgy biztosan jó, semmi extrémdurva anyag nincs benne (monnyuk olyanra emléxem, hogy petroleum...és szerintem az lámpába való, nem szappanba) ...csak mérges lettem az átverés miatt. Ha nem lenne körülötte ez a "natúr vagyok, engem vegyetek" körítés, megvettem volna.

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Institut Karité
« Válasz #16 Dátum: 2011. Október 21. - 09:39:28 »
Mondom én, tavaly még simán megvetted volna, aztán az első használat után megy az elad topic-ba...  :crazy:

Te sem vagy már a régi...  :crazy:

Legalább így nem kerül az Elad topikba  ;D
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Institut Karité
« Válasz #17 Dátum: 2011. Október 21. - 10:02:28 »
Íme, ha nem is a szappan, de a borotvakrém összetétele. Ebben ötféle paraben van.   ;D

Ingredients: Aqua (WATER), Sodium Lauryl Sulfate & Sodium Myristyl Sulfate & Sodium Cetyl Sulfate & Sodium Stearyl Sulfate, Laureth-10, Glycerin, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Hydroxyethyl Cellulose, Prunus amygdalus dulcis (SWEET ALMOND) oil & Butyrospermum Parkii (SHEA) Butter & Glycerin & Cetearyl Glucoside & Phenoxyethanol & Glyceryl Stearate SE & Xanthan Gum & Benzoic Acid & Dehydroacetic Acid & Polyaminopropyl Biguanide, Parfum, Butyrospermum Parkii (SHEA) Butter, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Alpha Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Geraniol

Nem elérhető arszab

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 447
    • http://pusztaifarkasok.gportal.hu/
Re:Institut Karité
« Válasz #18 Dátum: 2011. Október 21. - 10:18:15 »
De az ötféle parabent legalább kompenzálja valamennyire hogy a shea vaj kétszer is benne van  :D

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici