Szerző Téma: Kezdésnek mit vegyek és hol? – tippek  (Megtekintve 305775 alkalommal)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Kezdésnek mit vegyek és hol? – tippek
« Válasz #1575 Dátum: 2017. Április 25. - 12:16:56 »
Ha fél órán belül végzek, akkor benézek neked.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:Kezdésnek mit vegyek és hol? – tippek
« Válasz #1576 Dátum: 2017. Április 25. - 12:49:52 »
Szerintem Derby mar egyikben sem lesz. Jo par honappal ezelott adtak el az utolso 5 eve lejartakat 99 ft-rt.
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Kezdésnek mit vegyek és hol? – tippek
« Válasz #1577 Dátum: 2017. Április 25. - 13:01:40 »
Teréz körúton sincs.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Kezdésnek mit vegyek és hol? – tippek
« Válasz #1578 Dátum: 2017. Április 25. - 13:13:43 »
Köszönöm szépen, hogy megnézted!  :hat:

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Kezdésnek mit vegyek és hol? – tippek
« Válasz #1579 Dátum: 2017. Május 02. - 19:12:04 »
Egy barátom volt olyan rendes és beugrott ma a Mester utcai EU Group üzletbe. Nivea, Barbon, Figaro borotvakrém volt, de török Derby sajna nem. :( Próbálkozom majd a Teréz körútiban...
Derby Lux krémet láttam a Nyugatinál a Szt. István körúton lévő EU Group üzletben.

(Úgy tűnik, az utolsó Denim krémet vettem ott meg, azóta se szereztek újat. Gyártanak még olyat egyáltalán, lehet majd kapni, ha egyszer elfogy?)

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Kezdésnek mit vegyek és hol? – tippek
« Válasz #1580 Dátum: 2017. Május 02. - 19:25:16 »
Az Eurofamilyben láttam egy csomó Denim Original krémet, csak az volt semmi más, legalábbis a tököli üzletben. 450 Ft.

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Kezdésnek mit vegyek és hol? – tippek
« Válasz #1581 Dátum: 2017. Május 03. - 12:37:29 »
Köszönöm az információt. Aztán közben rájöttem, hogy a Derby Lux nem a török Derby. Olyat nem láttam a nevezett boltban.

Figarókat, Amigót, Barbont, nagyjából bármilyen elképzelhető fapados krémet viszont igen.

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Kezdésnek mit vegyek és hol? – tippek
« Válasz #1582 Dátum: 2017. Május 03. - 13:49:21 »
Bocsánat, valamiért a hozzászólás végére koncentráltam és az eleje felett átsiklottam, amit nekem írtál :) Köszi, hogy megnézted ;)

Attól tartok nem lesz már itthon török Derby, marad a török nyaralásra utazók, vagy a németországi török kapcsolatokkal rendelkező ismerős közvetítésével történő beszerzés :)

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Kezdésnek mit vegyek és hol? – tippek
« Válasz #1583 Dátum: 2017. Május 03. - 14:18:48 »
Igazán nincs mit, épp útbaesett, benéztem meglesni, számításba vehetem-e őket mint Denim-forrást, s ha már egy picit megtelt a borotvakrémes polc a legutóbbi látogatásom óta, meg is nézegettem, eszembe is jutott, hogy valaki mintha keresett volna ilyesfélét.

Közben meg - állítólag - a fél Közel-Kelet borbélynépessége nagyker kiszerelésű Barbont/Figarót használ :-)

https://www.badgerandblade.com/forum/threads/hungarian-shaving-creams.273653/#post-4882253

Hogy sose az a jó a népeknek, ami van...  ;D

Nem elérhető atteeharp

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1550
Re:Kezdésnek mit vegyek és hol? – tippek
« Válasz #1584 Dátum: 2017. Május 03. - 14:59:02 »
Jó ám a DerbyLux, Caola istálló, már nem gyártják, amit véletlenül találsz az is már lejárt jó eséllyel. (bár egyszer láttam belőle 2018as lejáratút is, de a 2015 dec31es széria elég sokáig kint volt a polcokon)

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Kezdésnek mit vegyek és hol? – tippek
« Válasz #1585 Dátum: 2017. Május 03. - 15:06:56 »
A Barbon nekem is bejött, nem is értem korábban miért nem használtam. A Pennyben vettem 280 Ft-ért most egyet a három ott porosodó doboz közül. A kipróbálás után visszamentem, de már csak egy maradt, azt viszont elhoztam. Fősulis koromban a 100 Ft-osban a török Derby volt elérhető, talán ezért álltam rá arra. Pécsen a Jókai téren volt egy nagy bolt, ott vettem mindig. Emlékeim szerint az egy "zsírosabb" krém volt, a Barbon után kicsit száraznak érzem az arcom, de ezt leszámítva prímán működik. A Figarót még nem próbáltam, amit mindenképpen pótolni fogok, de először a kék Amigo-t és a már úton lévő Cinke szappanokat tesztelem majd :)

Nem elérhető siorak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 546
Re:Kezdésnek mit vegyek és hol? – tippek
« Válasz #1586 Dátum: 2017. Május 03. - 15:37:08 »
Én most betáraztam Denimből. Nekem ez egy nagy kedvencem volt már akkor is, amikor a csattogós falepkét toltam. Apám használta és nagyon szerettem.

Nem elérhető nork

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1583
Re:Kezdésnek mit vegyek és hol? – tippek
« Válasz #1587 Dátum: 2017. Május 03. - 15:55:39 »
Igazán nincs mit, épp útbaesett, benéztem meglesni, számításba vehetem-e őket mint Denim-forrást, s ha már egy picit megtelt a borotvakrémes polc a legutóbbi látogatásom óta, meg is nézegettem, eszembe is jutott, hogy valaki mintha keresett volna ilyesfélét.

Közben meg - állítólag - a fél Közel-Kelet borbélynépessége nagyker kiszerelésű Barbont/Figarót használ :-)

https://www.badgerandblade.com/forum/threads/hungarian-shaving-creams.273653/#post-4882253

Hogy sose az a jó a népeknek, ami van...  ;D
Jelentem, nekem jó! Figarót mindenkinek!
 :borotva:

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Kezdésnek mit vegyek és hol? – tippek
« Válasz #1588 Dátum: 2017. Május 03. - 15:58:54 »
Igazán nincs mit, épp útbaesett, benéztem meglesni, számításba vehetem-e őket mint Denim-forrást, s ha már egy picit megtelt a borotvakrémes polc a legutóbbi látogatásom óta, meg is nézegettem, eszembe is jutott, hogy valaki mintha keresett volna ilyesfélét.

Közben meg - állítólag - a fél Közel-Kelet borbélynépessége nagyker kiszerelésű Barbont/Figarót használ :-)

https://www.badgerandblade.com/forum/threads/hungarian-shaving-creams.273653/#post-4882253

Hogy sose az a jó a népeknek, ami van...  ;D
Jelentem, nekem jó! Figarót mindenkinek!
 :borotva:

Ha nem lenne jobbam, biztos azt haszlnám én is!
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Kezdésnek mit vegyek és hol? – tippek
« Válasz #1589 Dátum: 2017. Május 03. - 16:01:47 »
Jó ám a DerbyLux, Caola istálló, már nem gyártják, amit véletlenül találsz az is már lejárt jó eséllyel. (bár egyszer láttam belőle 2018as lejáratút is, de a 2015 dec31es széria elég sokáig kint volt a polcokon)
Pedig éppen teli polc Derby Lux volt a nevezett üzletben. A Nyugatitól a Margit híd felé max. 1-2 sarok, a körút északi oldalán van, egyáltalán nem bizalomgerjesztő fóliás portálú egység.

Lejáratukat nem néztem, nem vagyok én hatóság :-)

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici