Szerző Téma: Kezdésnek mit vegyek és hol? – tippek  (Megtekintve 329956 alkalommal)

Nem elérhető lajkoska

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 256
  • Fiatal hobbista.
Re:Kezdésnek mit vegyek és hol? – tippek
« Válasz #1650 Dátum: 2017. Július 24. - 18:58:30 »
Kezdésnek milyen pengével  érdemes kezdeni. Itt nálunk penge ügyében van Gillette platinum, stainless, astor bic, és wilkinson. Ezek megfelenek valamennyire egy kezdö számára ?
"Lehet,  hogy elvehetném és nem is kellene kérni,  de legalább én még tükörbe tudok nézzni "
(A&M)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:Kezdésnek mit vegyek és hol? – tippek
« Válasz #1651 Dátum: 2017. Július 24. - 19:48:56 »
Közel lefedi a szükséges élességet.
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető lajkoska

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 256
  • Fiatal hobbista.
Re:Kezdésnek mit vegyek és hol? – tippek
« Válasz #1652 Dátum: 2017. Július 24. - 22:23:47 »
Köszi szépen a választ. :thanks:
"Lehet,  hogy elvehetném és nem is kellene kérni,  de legalább én még tükörbe tudok nézzni "
(A&M)

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Kezdésnek mit vegyek és hol? – tippek
« Válasz #1653 Dátum: 2017. Július 25. - 06:05:29 »
Ha jössz Magyarországra, akkor a Lord borotva (L111-et mindenképp vegyél ;) ) mellett Lord és Astra pengéket is vásárolj szerintem, utóbbiból a kék kezdőknek jó választás, a zöld meg az egyik legjobb penge, ami később jól jöhet, szóval érdemes beszerezni, főleg ha nálatok nem annyira lehet hozzájutni ezekhez. ;)

Nem elérhető lajkoska

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 256
  • Fiatal hobbista.
Re:Kezdésnek mit vegyek és hol? – tippek
« Válasz #1654 Dátum: 2017. Július 25. - 09:41:36 »
Az ősszel  remélem eljutok Magyarországra. Mindenképen beszerzek pár csomag ilyen pengét meg egy lord L 111 :) . Az Astra meg a lord pengég hol kaphatók Magyarországon? Nálunk egyébbként se Lordot se Astrát nem lehet találni seholsem, bejártam a közeli várost, meg a falum boltjait de nem találtam sehol, csak a fent említett pengéket.
"Lehet,  hogy elvehetném és nem is kellene kérni,  de legalább én még tükörbe tudok nézzni "
(A&M)

Nem elérhető Black

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1613
Re:Kezdésnek mit vegyek és hol? – tippek
« Válasz #1655 Dátum: 2017. Július 25. - 09:59:58 »
Lord Super Chrome (Goods Market, Vianni, Eurós, egyéb háztartási és illatszer bolt)
Lord Platinum (passz, csak lépcsőházi lerakatban futottam bele)
Lord Super Stainless (Goods Market, Vianni, Eurós, egyéb háztartási és illatszer bolt)
Zölt Astra - Astra Platinum (Goods Market, Vianni, Eurós, egyéb háztartási és illatszer bolt)
Kék Astra - Astra Stainless vagy mi (Goods Market, Vianni, Eurós, egyéb háztartási és illatszer bolt)
Gillette Platinum (tesco, DM, talán más nagyobb boltok.)
Wilkinson (DM, Goods Market, Vianni, Eurós, egyéb háztartási és illatszer bolt)

Hirtelen ennyi  :)
Lajong és bolotvál! ;-)

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Kezdésnek mit vegyek és hol? – tippek
« Válasz #1656 Dátum: 2017. Július 25. - 11:06:25 »
A One Euro Market boltokban lehet kapni Lord L111-et (hosszú és rövid nyelűt, piros-zöld-kék színekben) 350 Ft-ért és LP1823-at is talán 590 Ft-ért. Utóbbi, mármint az LP1823 nekem nem vált be, de láttam hogy azért használták itt néhányan.

Van többféle pengéjük, Lord és Astra is. Én csak zöld Astrát vettem, az 165 Ft volt, ami nem rossz ár.

Krémből Barbon, Figaro, Amigo van náluk. Illetve Barbon arcszeszt és Figaro arcvizet is tartanak többek között.

Itt vannak a budapesti üzleteik: http://oneeuro.hu/budapesti-uzletek.html

és itt vannak a vidékiek, hátha ez is érdekes lehet: http://oneeuro.hu/videki-uzletek.html

 ;)

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Kezdésnek mit vegyek és hol? – tippek
« Válasz #1657 Dátum: 2017. Július 25. - 11:10:19 »
Az Astor egyébként mennyire gyakori felétek? Nagyon kell keresni, vagy sok helyen kapható? A szomszédomék mennek lagziba nemsokára Erdélybe és lehet hogy hozatnék vele pár csomaggal. :)

Nem elérhető lajkoska

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 256
  • Fiatal hobbista.
Re:Kezdésnek mit vegyek és hol? – tippek
« Válasz #1658 Dátum: 2017. Július 25. - 11:12:41 »
Köszönöm a segitséget mindenkinek  :thanks:. Remélem sikerül ezeket beszerezni.
"Lehet,  hogy elvehetném és nem is kellene kérni,  de legalább én még tükörbe tudok nézzni "
(A&M)

Nem elérhető lajkoska

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 256
  • Fiatal hobbista.
Re:Kezdésnek mit vegyek és hol? – tippek
« Válasz #1659 Dátum: 2017. Július 25. - 11:16:40 »
Nálunk elég gyakori, legalább is Sepsiszentgyörgy környékén. A Kauflandban van belöle böven itt, szerintem máshol is van, más Kauflandokban meg ABCben. Nálatok nincsen ?
"Lehet,  hogy elvehetném és nem is kellene kérni,  de legalább én még tükörbe tudok nézzni "
(A&M)

Nem elérhető lajkoska

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 256
  • Fiatal hobbista.
Re:Kezdésnek mit vegyek és hol? – tippek
« Válasz #1660 Dátum: 2017. Július 25. - 11:19:20 »
A falumban is kapható szinte mindegyik boltban.
"Lehet,  hogy elvehetném és nem is kellene kérni,  de legalább én még tükörbe tudok nézzni "
(A&M)

Nem elérhető astra501

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1238
Re:Kezdésnek mit vegyek és hol? – tippek
« Válasz #1661 Dátum: 2017. Július 25. - 11:21:16 »
Hát én még nem találkoztam vele. Szerintem nincs :)

Köszi, megpróbálok hozatni akkor a szomszéddal :)

Nem elérhető lajkoska

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 256
  • Fiatal hobbista.
Re:Kezdésnek mit vegyek és hol? – tippek
« Válasz #1662 Dátum: 2017. Július 25. - 11:23:09 »
Ha sikerül várom a fejleményeket meg a tesztet is ;)
"Lehet,  hogy elvehetném és nem is kellene kérni,  de legalább én még tükörbe tudok nézzni "
(A&M)

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:Kezdésnek mit vegyek és hol? – tippek
« Válasz #1663 Dátum: 2017. Július 25. - 12:48:58 »
A One Euro Market boltokban lehet kapni Lord L111-et (hosszú és rövid nyelűt, piros-zöld-kék színekben) 350 Ft-ért és LP1823-at is talán 590 Ft-ért. Utóbbi, mármint az LP1823 nekem nem vált be, de láttam hogy azért használták itt néhányan.

Van többféle pengéjük, Lord és Astra is. Én csak zöld Astrát vettem, az 165 Ft volt, ami nem rossz ár.

Krémből Barbon, Figaro, Amigo van náluk. Illetve Barbon arcszeszt és Figaro arcvizet is tartanak többek között.

Itt vannak a budapesti üzleteik: http://oneeuro.hu/budapesti-uzletek.html

és itt vannak a vidékiek, hátha ez is érdekes lehet: http://oneeuro.hu/videki-uzletek.html

 ;)

Több pesti One Euro Marketben is járva azt vettem észre, hogy a választék üzletenként eltér, mivel az egyes egység vezetőjének belátására van bízva, hogy - a vélhetően egységes beszerzőközpontból - milyen árut tart.
Illetve ahol legutóbb zöld Astrákkal elláttam magam, ott a polcra kitéve nem volt, a kassza alóli pultból húzta elő őket az eladó kérdésemre. (A mögöttem jövő idős hölgy ezt látva gyorsan vett is, feltételezem, a kedves férjének.) Amelyekben én voltam, ott viszont borotvakrémet tán egyáltalán nem is láttam.

A dda diszkontlánc üzleteibe is érdemes benézni Astrákért. Illetve bármely mérsékelten korszerűnek tűnő háztartási vegyesboltba. A távol-keleti tulajdonúak szinte mindig tartanak valamilyen pengét.

Zöld Astrát falusi kisboltokban is lehet találni, legföljebb enyhén túlárazva.

Nem elérhető Narakh

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1139
Re:Kezdésnek mit vegyek és hol? – tippek
« Válasz #1664 Dátum: 2017. Július 25. - 15:15:04 »
Erdélyből D'amaris Royal krémet érdemes hozni, remek cucc.
"This was I, a sparrow. I did my best; farewell."

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici