Szerző Téma: De Vergulde Hand  (Megtekintve 44376 alkalommal)

Nem elérhető pmol322

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7041
Re:De Vergulde Hand
« Válasz #105 Dátum: 2017. Április 25. - 19:40:38 »
Mennyire kell komolyan venni a szappan esetében ami a dobozára van írva?
Felbontástól 4 hó a szavatossági idő!!!  ???

Komolyan, a legkomolyabban!

Nekem van olyan, ami több mint húsz éves, s már kezd kimenni sz illata! ;)
- És ha… fizetést ajánlanék, hogy dolgozzon?
– Engem nem lehet megvesztegetni.

Nem elérhető saxon

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 798
Re:De Vergulde Hand
« Válasz #106 Dátum: 2017. Április 25. - 20:30:19 »
Mennyire kell komolyan venni a szappan esetében ami a dobozára van írva?
Felbontástól 4 hó a szavatossági idő!!!  ???

Szerintem semennyire... régebben is használtam egy másikat, az is már jó régóta bontva volt, tökéletesen működött.

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:De Vergulde Hand
« Válasz #107 Dátum: 2017. Április 25. - 22:08:55 »
Gondoltam  :thumbup:
Van egy 2007-es Wilkinson stickem ott 12 ho van rairva, de annal nem aggodok.
A DVH szappan 4 hojan viszont megakadt a szemem mert az nem szokvanyos.
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető Takuun

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 675
Re:De Vergulde Hand
« Válasz #108 Dátum: 2017. Október 10. - 13:07:41 »
Itt fórumon jutottam hozzá egy sima DVH szappanhoz, amit az elmúlt pár hónapban használtam.
Illatát nem tudom mihez hasonlítsam, de finom, fűszeres, férfias illat, azonban nem marad meg sokáig. Jó nagy habot lehet durrantani belőle, anélkül, hogy érdemi fogyás látszana a szappanon. Ebből hamar rá lehet jönni, hogy kemény szappanról van szó. A hab kemény, tartós, de nem hidratál jól, a síkosítása is elégséges és a szőrt sem puhítja úgy, ahogy kéne. Nem tudom tiszta szívből ajánlani, jóindulattal 3 pontot kapna, az 5-ből.
Érdekes egy szappan, mert nagyon sok vizet fel tud szívni egy idő után. Amikor elraktam a maradékot, akkor csak a szappan 67g volt. Majd 2 hét múlva gondoltam egyet és a megmaradt szappanokat fogtam és bedaráltam egybe, hogy végre eltűnjenek. Ekkor mértem le ismét a szappant és akkor már csak 34g volt.

Javaslat annak akinek ilyen szappanja van otthon. A szappan nemér le teljesen a gyári doboza aljára, így ott fel tud gyülemleni egy jó adag víz. Ebben a szappan elkezd bomlani és nyálkás trutyi keletkezik, ami szerintem nem túl higiénikus. Erre javaslom figyelni, főleg, ha más szappanokat is használtok, és emiatt ezt a szappant nem használjátok el pár hónap alatt. Ha meg ideig-óráig használjátok csak, aztán meg félre teszitek akár hónapokra is, akkor előtte ajánlott kiszárítani rendesen ezt a szappant.
A reggeli borotválkozás voltaképpen egy próba, mely az ember naprakészségének vizsgája.

Nem elérhető atteeharp

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1550
Re:De Vergulde Hand
« Válasz #109 Dátum: 2017. Október 11. - 11:28:31 »
Javaslat annak akinek ilyen szappanja van otthon. A szappan nemér le teljesen a gyári doboza aljára, így ott fel tud gyülemleni egy jó adag víz.

Hogy kerül oda annyi víz? Persze ha habkeverésre is használja az ember, akkor tocsogni fog. Ebben az esetben meg ki kell venni a szappant és kiönteni alóla a vizet.
Egyébként a DVH balzsamja jól kiegészíti a DVH szárító hatását. Szerintem. (Nekem)
A puhít-nempuhít kérdéskörrel nekem az a tapasztalatom, hogy a mentholos cuccok mindig jobban puhítanak. Ez meg nem az. Arcon habozás során szerintem eleget puhít ettől függetlenül. Persze nem meggyőzni akarlak, csak szerintem annyira nem rossz cucc, mint amennyire haragszol rá.

Nem elérhető Forri

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 2021
Re:De Vergulde Hand
« Válasz #110 Dátum: 2017. Október 11. - 11:41:24 »
Szerintem teljesen átlagos cucc. A csomagolása szép, a neve hangzatos, de maga a termék nem rendkívüli,semmilyen tekintetben. A Figaró krém is leveri simán...

A puhításhoz annyit fűznék hozzá, hogy tapasztalatom szerint a faggyús szappanok jobban puhítanak, ez meg nem az. Vagyis többet kell áztatni előtte a borostát vízzel (nálam ez a pre-shave).
(szerintem)

Nem elérhető kleithos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 474
Re:De Vergulde Hand
« Válasz #111 Dátum: 2017. Október 14. - 16:49:30 »
Tegnapi bevásárlás eredménye.
Ma kipróbáltam a normál szappant. Nekem bejön illatra, és működésre is. És az ára is jó.

Nem elérhető megaloblade

  • Új tag
  • *
  • Hozzászólások: 17
Re:De Vergulde Hand
« Válasz #112 Dátum: 2018. Szeptember 20. - 18:32:06 »
Nekem az Extra Friss van.
Szeretem az illatát, könnyű habot képezni. Azonban nálam csak megbocsájtó borotvánál működik jól. (R89)
Agresszív borotva és/vagy penge esetén több vizet kíván, de akkor sem az igazi. (R41, Fatip Piccolo)
További tesztelést érdemel, mert amúgy szimpatikus.

Nem elérhető Detre

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 632
Re:De Vergulde Hand
« Válasz #113 Dátum: 2018. Szeptember 20. - 18:33:55 »
A jó habképzéshez sokat kell gyakorolni. Legalábbis nekem sokat kellett - remélhetőleg azért nálam tehetségesebbnek bizonyulsz :-)

Nem elérhető hoper

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 293
Re:De Vergulde Hand
« Válasz #114 Dátum: 2019. December 24. - 22:08:47 »
Jó estét urak! Ma este kaptam karácsonyra eme nemes márka timsóját ajándékba. Vélemények, tapasztalatok?
HP

Nem elérhető bbuffy

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5187
  • ナイフ少年
Re:De Vergulde Hand
« Válasz #115 Dátum: 2019. December 25. - 08:02:22 »
Sztem az összes ugyanazt tudja. Eleg sokfele volt mar.
A plazma csapdába eshet a zárt mágneses hurkokban, így itt sűrűsége megnövekszik. A nyitott hurkok esetén a plazma az erővonalak mentén kiszabadul és eltávolodik a Földtől. A plazmaréteg és a sugárzási öv is a zárt hurkokban található.

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:De Vergulde Hand
« Válasz #116 Dátum: 2019. December 25. - 12:13:23 »
Jó estét urak! Ma este kaptam karácsonyra eme nemes márka timsóját ajándékba. Vélemények, tapasztalatok?

Melyiket, az opálos nagy hasábot, vagy a vékony tejfehér rudacskát?
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető hoper

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 293
Re:De Vergulde Hand
« Válasz #117 Dátum: 2019. December 25. - 13:16:01 »
A kicsit. Mondjuk ez is vetekedni fog a szappanokkal, hogy melyik fogy el előbb. Éves szinteken.
HP

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:De Vergulde Hand
« Válasz #118 Dátum: 2019. December 25. - 13:25:59 »
Ne gondold, a vékony tök könnyen oldódik, hamar el lehet koptatni. Cserébe sokkal hamarabb elállítja a vérzést.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető magyar

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 955
Re:De Vergulde Hand
« Válasz #119 Dátum: 2019. December 25. - 19:39:02 »
a kicsi stift csak vérzés csillapításra való a nagyobb tömb az általános napi átdörzsölésre

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici