Szerző Téma: Régi DE borotvák  (Megtekintve 206330 alkalommal)

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Régi DE borotvák
« Válasz #105 Dátum: 2010. November 23. - 09:01:05 »
Bocs, csak 82 €, de az is $110...

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Régi DE borotvák
« Válasz #106 Dátum: 2010. November 23. - 09:08:42 »
Igen, de ha Andrew-tól rendeled, akkor szállítással együtt is kijön 80$-ból. Szinte ajándék! Csak ne lenne olyan bitang szép!

Bocs, csak 82 €, de az is $110...
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Régi DE borotvák
« Válasz #107 Dátum: 2010. November 23. - 09:24:09 »
Nekem mondod? Egyszer eladtam, aztán visszavásároltam!    :crazy:

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Régi DE borotvák
« Válasz #108 Dátum: 2010. November 23. - 09:39:55 »
Azt meg hogy?

Kellet a pénz a beiskoláztatásra, és repült a szép új-zélandi portéka a zaciba?  :fetreng:
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Régi DE borotvák
« Válasz #109 Dátum: 2010. November 23. - 10:34:11 »
Kellet a pénz a beiskoláztatásra, és repült a szép új-zélandi portéka a zaciba?  :fetreng:

Ööö... SicTransit, több érzékenységet, légyszi, mert ez így viccesen hangzik, de egyáltalán nem az. Nem is tréfálkoznék ezzel. Egyrészt bárkit könnyen megbánthatsz ezzel, másrészt manapság, Magyarországon ez sajnos sem nem vicces, sem nem (mégannyira sem) lehetetlen. Főleg beiskoláztatási viszonylatban nem vicces, mert akkor az azt jelenti, hogy a dologban gyerekek is érintettek.

Nem, ebben az esetben nem zaciról volt szó, csak volt egy gyenge pillanatom (vannak ilyenek, lásd a Travelek meg a Slim eladogatása, érdemes olyankor kihasználni! ;D ), de szerencsére a vevőnek nem jött be eléggé, és visszavettem.

A zaci különben sem vesz be ilyesmit. Szereztem ebben gyakorlatot, nem szégyellem. A '90-es évek első felében, kezdő szabadúszóként, karácsony előtt bizony rendszeresen ment a Nikon, meg az objektívek, meg az Omega zsebóra a Kinizsi utcai nagy zaciba. Bizony.

Nem elérhető fonthunter (†2014)

  • Halhatatlan tag
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 4060
    • Fonti galériája
Re:Régi DE borotvák
« Válasz #110 Dátum: 2010. November 23. - 11:21:35 »
Bizony SicTransit, néha hamarabb kellene gondolkodnod, mint ahogy írsz. Örülök, hogy Edrose nem hagyta annyiban...
H: Flaschner JP: IWASAKI, TOSUKE, Hishakaku Kamisori Sheffield: F. Reynolds, Wade&Butcher "THE CELEBRATED",  Wostenholm pipe, IXL, Bengall, A.J.Jordan Solingen: Dubl Duck, Rob.Klaas, J.A. Henckels, R. Stehlo, Wacker, Bonsa, Revisor, BlackSmith Herder, RedPoint D: Buddel F: Thiers Issard "Le Canadien" SP: Filarmónica 13 USA: HartSteel, Max S

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
Re:Régi DE borotvák
« Válasz #111 Dátum: 2010. November 23. - 12:25:09 »
Sajnálom, ha fenti megjegyzésem miatt valaki megbántva érezte magát. Nem állt szándékomban más anyagi helyzetére, gyermekeire rosszalló megjegyzést tenni. Aki így érezte, attól elnézést kérek.
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Régi DE borotvák
« Válasz #112 Dátum: 2010. November 23. - 14:18:00 »
 :sör:

Nem elérhető bgakos

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 5276
  • 7/8"-os kést keresek
Re:Régi DE borotvák
« Válasz #113 Dátum: 2010. November 23. - 14:22:59 »
Visszakanyarodva a borotvákhoz  :borotva: , Ed, mi a tapasztalatod a Goodfella-val.
Mennyire kíméletes az arcodhoz?
HW: Razorock Game Changer .084, Ap Shave Co. pamacsok
SW: B&M, Stirling, Tabac

Nem elérhető edrose

  • Adminisztrátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3560
    • Pamacs és penge
Re:Régi DE borotvák
« Válasz #114 Dátum: 2010. November 23. - 14:39:00 »
Visszakanyarodva a borotvákhoz  :borotva: , Ed, mi a tapasztalatod a Goodfella-val.
Mennyire kíméletes az arcodhoz?


Tán túlságosan is. Annyira, hogy jó agresszív penge kell bele – bár ezek már szubjektív dolgok, és mindig félek ilyeneket mondani, nehogy valaki magára vonatkoztatva is alapnak vegye. Nekem pl. Featherrel jött be, de lehet, hogy neked meg Bic-kel, ki tudja.

Nem elérhető Rotbart

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 3762
Re:Régi DE borotvák
« Válasz #115 Dátum: 2010. November 23. - 14:51:46 »
Azt akartam írni, hogy a Tech talán túlságosan is kíméletes (pedig érzékeny bőröm van), és érdemes a Merkurt is kipróbálni,
amikor eszembe jutott, hogy tulajdonképpen csinálhatnánk kicsiben egy ilyesmit: http://badgerandblade.com/vb/forumdisplay.php?f=44
Újaknak jól jöhet (pl. melyik borotvához melyik penge illik), és érdekes lehet, hogy mekkorák az ízlésbeli különbségek.

Nem elérhető Salmo

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 1123
  • ne fogdosd az élét
Re:Régi DE borotvák
« Válasz #116 Dátum: 2010. November 23. - 15:13:38 »


.....hmmmmm nekem például minden borotvába a feather(forever) penge illik  :borz2:



Salmo
"Férfiembernek faluhelyen semmi sincs nagyobb mérge mint a beretválkozás, mert ritka a jó beretvakés. Sokkal ritkább, mint a tisztességes fehérnép."

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910
Re:Régi DE borotvák
« Válasz #117 Dátum: 2010. November 23. - 18:57:07 »
Azt akartam írni, hogy a Tech talán túlságosan is kíméletes (pedig érzékeny bőröm van), és érdemes a Merkurt is kipróbálni,
amikor eszembe jutott, hogy tulajdonképpen csinálhatnánk kicsiben egy ilyesmit: http://badgerandblade.com/vb/forumdisplay.php?f=44
Újaknak jól jöhet (pl. melyik borotvához melyik penge illik), és érdekes lehet, hogy mekkorák az ízlésbeli különbségek.

valahol a B&Bn volt egy hosszú lista, hogy melyik borotva mennyire agresszív... Erre nem emlékeztek merre lehet?

Nem elérhető SicTransit

  • Moderátor
  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 7810
  • lelkes kezdő
God shave the queen

Penge mintabolt     Eladó kezdőkés

Nem elérhető vidak

  • Törzstag
  • *****
  • Hozzászólások: 910

Olvasatlan hozzászólások megtekintése a legutóbbi látogatásom óta.
Hozzászólásaimra érkezett új válaszok megtekintése.
Összes olvasatlan téma

 

iddaa net geciktirici